Skoči na vsebino

Meni špricne preko 300


klimbra

Priporočene objave

Klimbra, koliko časa pa ti mašina zdrži na visokih obratih :?

:lol:

Glede na to,da sem sicer "licenčni" proizvod nekako Avstrijske tehnologije in zvarjen v Slovenskem okolju........bi ti bilo lahko jasno,da sem testiran tudi na daljše obdobje vrtenja v visoke obrate.....pač nimam nič Italjanskega v sebi.

Pojavlja se samo rahel problem pri hlajenju,ki pa je zaradi uporabljenih visoko kvalitetnih materjalih popolnoma nepomemben podatek.

Mario.......seveda v dolino.....le kdo šprica v klanec........ :? :? :? ...aja....pozabu......tut občasno v klanec,samo takrat ne uspem razviti vseh obratov.....saj veš....preveč motečih elementov......sem pa opazil,da kljub temu dosegam izredne hitrosti......ipaQ TEHNOLOGIJA in kvaliteta izdelave je filigransko natančna,da ne naštevam vseh kontrol in seveda vrhunskih maziv......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Mislim, da moram poklicat Vale. Pa Bibo. Pa mogoče pm-jat Lino. Pa Kaiserco. Pa Tejko obvezno. Ervini pa poslat službeni mail.

p.s.

Pa mal se bom z mamo pogovorila po telefonu. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj :?

A Fiftiju ne gre čez 300 km/h :? :o :huh:

:lol: :P :lol1:

To bi težko verjel......ipaQ on trenira še kako desetletje dlje kot jaz......se pa pojavlja tukaj vprašanje......kakšna maziva, kakšna tehnologija(se je treba zavedat,da je nekoliko starejši model) in seveda stopnja obrabljenosti.

Glede na trenutno stanje,ki ga uživa omenjeni osebek.....je sklepati,da se je v zadnjem letu ali malenkost več ,verjetno močno povečala obraba vsled izpostavljenosti mlajši uporabnici........

Tako pač je,ko posojamo!!!!!!!!!!!!!!!!

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIMBRA pa kwa teje zdej užgal...čist si divji rato to mi deli :yea2: ,kdaj ga gremo skup drkat pa da vidmo komu bolj špricne :lol1:

MANU jest kot prjatu vem, da tut FIFTYU špricne 300km/h O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,kdaj ga gremo skup drkat pa da vidmo komu bolj špricne :lol1:

Mislm.......bomo organiziral.....sej ni panike,sam mormo obvezno dobit še kakšne angele,da bodo naredili(e) uradni zapisnik,pofotkal(e),potem pa najpomembnejši del.....stvar lepo veriti,pa potem uradne in overjene rezultate javno objaviti.

Malenkostno delo,za to,da potrdimo vesoljnemu svetu vrhunskost in nadnaravno kvaliteto!!!!!!!

In seveda HITROST!!!!

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra glede na to, da lulaš po intervalih ... a ti šprica tut po intervalih al v enem curku :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Classic anjšpric fifty špricne 300km/h :? Kaj bi šele jaz delo, ko sem PUMPE - DUESE model,....nisem še meril, ampak 370km/h v tretji?????... kaj si ti malo nor, pa da še malo auspuh povrtam :hmm: auuuuuuu :blink: ,

ne ne ne, ne bom vrtal, bom auspuhe kar pri miru pusto :) , bi blo že prehudo :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti malo nor, pa da še malo auspuh povrtam :hmm: auuuuuuu :blink: ,

ne ne ne, ne bom vrtal, bom auspuhe kar pri miru pusto :) , bi blo že prehudo :wacko: .

:lol1: :004 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Klimbra, ziher testira vse vaše predloge in pripombe, zato se že cel dan ni oglasil ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Klimbra, ziher testira vse vaše predloge in pripombe, zato se že cel dan ni oglasil ... :rolleyes:

Se potem pa ni bogi.... :P

Razen, če je končno ugotovil, da je z včerajšnjim zapisom mičkeno zapretiraval.... :devil:

Ampak, ker poznamo Klimbrića tudi vemo, da je to popolnoma nemogoče. :naughty:

Da bi pretiraval, namreč.... O:-) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se potem pa ni bogi.... :P

Razen, če je končno ugotovil, da je z včerajšnjim zapisom mičkeno zapretiraval.... :devil:

Ampak, ker poznamo Klimbrića tudi vemo, da je to popolnoma nemogoče. :naughty:

Da bi pretiraval, namreč.... O:-) :rolleyes:

Jaz dam roko v ogenj, oziroma kar cela skočim v ogenj, če Klimbra pretirava, ker vsi vemo, da to ni v njegovi nravi O:-)

Le kaj Lidija pravi na njegovo študijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj Lidija pravi na njegovo študijo :hmm:

verjetno se veseli ker ma malo mira pred turbo-klimbro :devil:

drugače pa glede obrabe ni panike, po zagotavljanju starih mojstrov se zadeva v celem življenju "znuca za bukov list", tako da nebi smelo bit strahov glede obrabe materiala. .)

PS: da se ne bodo dekleta počutila zapostavljena, dam na razpolago svojo mašino z merilcem hitrosti pa lahko preverijo, do koliko one naterajo zadevo :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak o kateri obrabi govorimo ... obrabi dela ali obrabi orodja za obdelavo tega dela ... :?

BTW a se usta tudi lahko obrabijo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Klimbra, ziher testira vse vaše predloge in pripombe, zato se že cel dan ni oglasil ... :rolleyes:

Klimbra testira....pardon testisira........in se uči.....ampak.....tistih nekaj km/h mu pa e zmer manka.......vse kaže na to,da bo tukaj potrebn nasvet našega feminističnega občestva.......

Seveda sprejemam nasvete naših dragih dam tut na PM........brez panike!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Moram pa povdarit,da sem se pravkar dogovoril s prijateljem Kekcem,da mi bo zrihtal tretma vrtanja rorov.....potem pa javno objavim prihranek na času......in seveda popravljen hitrostni rekord!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak o kateri obrabi govorimo ... obrabi dela ali obrabi orodja za obdelavo tega dela ... :?

BTW a se usta tudi lahko obrabijo :kva2:

Naj te podučim draga moja .....obraba ob tako sofisticirani tehnologiji.....in seveda ob uporabi nadzemeljsko kvalitetnih maziv je praktično zanemarljiva.........tako,da se s tem vprašanjem ne obremenjujem........je pa problem nastal pri nagubu zapestja..........bolj ko ga tišim dol......bolj je počasn......ma ne , da ima to kaj veze z obrabo hrustanca...........

Ma to bom moral fifitija vprašat......al pa Pervyja.....ona dva sta za malenkost bolj izkušena!!!!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak o kateri obrabi govorimo ... obrabi dela ali obrabi orodja za obdelavo tega dela ... :?

BTW a se usta tudi lahko obrabijo :kva2:

1. obrabi orodja

2. usta se vam ne morejo obrabit, drugače bi ženske bile od 10 leta naperej tiho :devil:

PS: seveda pa je to le teoretično, pervy laboratori ponuja interesentkam tudi natančne meritve obrabe ust .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. usta se vam ne morejo obrabit, drugače bi ženske bile od 10 leta naperej tiho :devil:

perv :notworthy:

BTW orodje dela dokler dela.

pol pa crkne. that´s life. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta ZELO dobra prjatla? :kva2:

:P

JA zakwa prašaš :naughty:ampak ne tko kot si misliš O:-)

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto......men še zmer najbl LETI!!!!!!!!

237

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

IpaQ 303 na zapestju.....ZAKON!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tastar,kva pa NOS plin za v jajca,to si pa čist pozabu,TURBO BOOST ti prec poveča za 50 kmh :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!