Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

zanima me nekaj...

Imam nagledanega enega sv650s varianto. Ravno preveč se mi ne dopade s verzija, samo ker je motor pač lepo očuvan in vse tipitopi, me zanima, koliko je dela, če ga greš spreminjat v naked verzijo...Volan lahko ostane enak, mi ni problem, luč in nosilec luči, števce, kaj še???

LP Boštjan

Popravljeno . Popravil Salieri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš prav ja...Samo meni je sprednji del pri tem motorju malo grd, razen če je dokupljen spodnji oklep..Kako pa je kaj s tem oklepom? Dela kak fušar to v Slo? Kolko €?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N verzija ima tudi drugačen zgornji most, kamor je pritrjen števec in krmilo. Tako, da se ti pomoje ne splača. Se pa dobi spodnje plastike za S verzijo v Louisu za 150€+lakiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik je 2000...Sicer sem ga danes šel gledat, pa niti ni take panike...Na slikah zgleda grše. Moram na kaj posebej pazit na teh motorjih? Kake kilometrine so še nekje v mejah, kjer si še lahko obetaš od motorja kaj drugo kot okvare?

LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-lep pozdrav motoristi.Imam podobna vprašanja kot Salieri.Tudi sam se odločam za nakup SV 650S letnik 2001.Motor ni na netu,lastnika poznam,zelo je "picajzlast".Sam je izdelal spodnji del oklepa,motor je rahlo predelan,ima širšo feltno zadaj (170) predelano tako,da paše orginalni verižni set in vzdignjen zadek.Ima majhne halogene smernike,ogledala v barvi motorja (modra),višjo šipo,karbon ščitnik verige,karbon blatnik zadaj,tudi nosilec tablice,wings ispuh (karbon look).Prvo gumo bo zamenjal,jaz bom še olje svečke in filter.Motor je res enkratno ohranjen ima pa 38 500km.Drugače nimam veliko časa,ko sem imel čoperja sem naredil od 1000 do 4000km na sezono.Sem bolj umirjen voznik,glede na opisano,mislite da mi lahko dolgo služi?

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-lep pozdrav motoristi.Imam podobna vprašanja kot Salieri.Tudi sam se odločam za nakup SV 650S letnik 2001.Motor ni na netu,lastnika poznam,zelo je "picajzlast".Sam je izdelal spodnji del oklepa,motor je rahlo predelan,ima širšo feltno zadaj (170) predelano tako,da paše orginalni verižni set in vzdignjen zadek.Ima majhne halogene smernike,ogledala v barvi motorja (modra),višjo šipo,karbon ščitnik verige,karbon blatnik zadaj,tudi nosilec tablice,wings ispuh (karbon look).Prvo gumo bo zamenjal,jaz bom še olje svečke in filter.Motor je res enkratno ohranjen ima pa 38 500km.Drugače nimam veliko časa,ko sem imel čoperja sem naredil od 1000 do 4000km na sezono.Sem bolj umirjen voznik,glede na opisano,mislite da mi lahko dolgo služi?

če je sama mašina tako "ohranjena" in v "dobri formi", kot je bila na mojem sv-ju, potem ti lahko še kar lep čas služi. takšno je seveda moje mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasploh so v2 mašine vzdržlive ker se ne vrtijo tako v obrate. Ko sem se jst malo informiral za tale motor, nisem nikjer zasledil pripombe čez agregat. Spomnem se sam da so kritizeral premehko sprednje vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te lahko vprašam, kje si videl oglas in za kater motor? mogoče ti lahko bolje pomagamo.

motor je na avtonetu, njegova cena je 2350. Sicer je videt da je padel na desni, samo ni pretirano. Mi lahko kateri pove, če so nalepke originalne ali so aftermarket (se sicer slabo vidi na slikah, ker ma slikano v garaži).

Aja, drugače prejšnja leta je bil v Vrhniki, imel Akprapoviča, sedaj ima neko cheep varianto izpuha, ki kar grmi, original lonec pa je zraven.

Popravljeno . Popravil Salieri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je na avtonetu, njegova cena je 2350. Sicer je videt da je padel na desni, samo ni pretirano. Mi lahko kateri pove, če so nalepke originalne ali so aftermarket (se sicer slabo vidi na slikah, ker ma slikano v garaži).

Aja, drugače prejšnja leta je bil v Vrhniki, imel Akprapoviča, sedaj ima neko cheep varianto izpuha, ki kar grmi, original lonec pa je zraven.

Nalepke so sicer prave, samo ne vem ali sem zgolj zmeden in ne vidim natančno, vendar se mi zdi, da je naklon nalepljenih takšen kot na 2002 letniku :unsure: Drugače pa pomojem skrbi glede motorja samega prevelikih ni za imet, saj je zadeva nadvse vzdržljiva (povprašaj pa vseen kaj je kaj fant počel z motorjem, če so bili kdaj kaki servisi narejeni, če se mus ploh sanja kaj je filter.....) Malo se pelji še z njim, pa ti bo kaj hitro vse jasno! Če je tip blizu mene doma (Sevnica ali med tednom LJ) ga lahko pridem s teboj pogledat če želiš - za :beer2: vse :)hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasploh so v2 mašine vzdržlive ker se ne vrtijo tako v obrate. Ko sem se jst malo informiral za tale motor, nisem nikjer zasledil pripombe čez agregat. Spomnem se sam da so kritizeral premehko sprednje vzmetenje.

-ja tudi on kritizira,zato je dal gostejše olje noter,v motor je vlival vedno motul full sintetiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ja tudi on kritizira,zato je dal gostejše olje noter,v motor je vlival vedno motul full sintetiko

Glede vilic spredaj pa sm jz to že 2x naredil - na starem SVju in na tem prav tako in se obakrat neprimerno pozna na vodljivosti!

aja pa dolgo ti bo služil, tako da kar go for it!!!!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, zelo dober motor glede na razmerje cena\performance! (dvovaljniki so bomba), eno, tro in štiri pa tud no, vse bi mel, vse

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale motor 2000 letnik, 2350€ cena...

tega sem jst že nekje videla.

to pa zato, ker je slikan točno v tisti delavnici, v kateri sem jaz bila.

da povem malo več o lastniku.

tip se ukvarja s predelavo motorjev in s preprodajo delov za motorje. ko sem prišla po neke dele za skuterja, sem šla v to njegovo delavnico in videla ta motor. malo sem ga povprašala iz firbca, če je dober. pa je rekel, da ne vem, ker ga je pripeljala ena punca na servis, vendar še ni imel časa narediti servisa. in pri tem je tudi ostalo. lahko, da je motor res od punce, in je bil slikan pri njemu v delavnici.

aha. pa še to. jaz sem imela na svojem 2000 letniku (ki je tudi na internetu - tip ima ceno 2950€ in 44000 km) drugačne nalepke spredaj na oklepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor se sedaj prodaja v okolici ptuja, tako da nevem...je pa motor parkiran v garaži in ne v delavnici.. Ne verjamem da si videla istega?? JE mel vdarjen izpuh? Ima 50.000km in servisno knjižico, v katero pa se še nisem vpičil onokrat ob ogledu, ker nisem imel nevem koliko časa...

Popravljeno . Popravil Salieri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, zelo dober motor glede na razmerje cena\performance! (dvovaljniki so bomba), eno, tro in štiri pa tud no, vse bi mel, vse

-se strinjam.Vozil sem eno sezono sposojenega husota 650 N,in mi je bil čist dovolj močan,ta pa baje gre še malenkost bolj,tako pravi lastnik.Saj bi za podoben denar dobil kaj močnejšega,ampak prednost dam ohranjenosti,znanem poreklu,motor je itak lahek in če si dovolj "nor",lahko slediš tudi močnejšim in težjim mašinam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor se sedaj prodaja v okolici ptuja, tako da nevem...je pa motor parkiran v garaži in ne v delavnici.. Ne verjamem da si videla istega?? JE mel vdarjen izpuh? Ima 50.000km in servisno knjižico, v katero pa se še nisem vpičil onokrat ob ogledu, ker nisem imel nevem koliko časa...

-tudi tvoja kawa mi je šla po glavi lep čas,saj si je večkrat dal na net,ampak dal bom nekaj več pa bom imel dost mlajšega,podobne moči,ampak 35kg lažjega.Res je lep in videti dobro ohranjen,upam da se bo našel kdo,ki bo to znal ceniti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor se sedaj prodaja v okolici ptuja, tako da nevem...je pa motor parkiran v garaži in ne v delavnici.. Ne verjamem da si videla istega?? JE mel vdarjen izpuh? Ima 50.000km in servisno knjižico, v katero pa se še nisem vpičil onokrat ob ogledu, ker nisem imel nevem koliko časa...

sej pravim... slikan je v tisti delavnici, kjer sem bila. ista postavitev "pohišja in krame" na sliki, kot je bila tam v delavnici. bilo pa je med mariborom in ptujem ;)

sej je res možno, da ga je punca pripeljala samo na servis.

poleg tega nisem nič rekla čez ta motor, pač pa sem samo povedala, kaj sem videla. nič pa ne pravim, da je kaj narobe z motorjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, hehe...pol pa je res ta ja, v Kidričevem oz. Lovrencu na Dravskem polju ne?

Meni je rekel, da ga je on vozil, sicer brez izpita, neregistriranega. Je pa star 18 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, hehe...pol pa je res ta ja, v Kidričevem oz. Lovrencu na Dravskem polju ne?

Meni je rekel, da ga je on vozil, sicer brez izpita, neregistriranega. Je pa star 18 let...

ja točno ta bo :rolleyes: on se sicer ukvarja s predelavo skuterjev in tekmovanjem z njimi. ima tudi veliko motorjev in skuterjev (razbitih, celih, nedelujočih,...).

meni je rekel, da ga je ena punca pripeljala na servis. druga ti ne vem povedat. ma sej... pojma nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. pa še to. jaz sem imela na svojem 2000 letniku (ki je tudi na internetu - tip ima ceno 2950€ in 44000 km) drugačne nalepke spredaj na oklepu.

Sem pregledal kakšne nalepke so bile vsak letnik in je bil "najin" :) SV čist pravilnih nalepk, medtem ko je ta za letnik 2000 narobe polepljen, žal.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pregledal kakšne nalepke so bile vsak letnik in je bil "najin" :) SV čist pravilnih nalepk, medtem ko je ta za letnik 2000 narobe polepljen, žal.

ajd

ja res je... "najin" sv :naughty:

evo... tu se nekaj vidi, kako nalepko je imel "najin" sv.

q7ldct0BRg_JYeS-HlSoX.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!