Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Tole iščem....

post-498-1236103647.jpg

Ej groza ej, sem gledal v Lojzetu hočejo imet 60€ za tega mal železka. Res se mi zdi drago tole, ali se tole da kje ceneje dobiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-opazil sem,da ko zasveti lučka za rezervo,nimaš kaj dosti km na raspolago,čim prej na črpalko in tankal sem 14,5 litrov,se pravi da je notri še 2,5l :whistle:

-pri vas je enako?

-najbrž je,a ne? :hmm:

-kaj pa tankate,95 ali 98?

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-opazil sem,da ko zasveti lučka za rezervo,nimaš kaj dosti km na raspolago,čim prej na črpalko in tankal sem 14,5 litrov,se pravi da je notri še 2,5l :whistle:

-pri vas je enako?

-najbrž je,a ne? :hmm:

-kaj pa tankate,95 ali 98?

Pri mojem SV-ju (sicer je 1000 pa letnik 2003) se lučka prižge, ko je v tanku še cca. 4-5l bencina (17l rezervoar, tankam pa 12-13l).

Tankam 95, z 98 si moj moped nima kaj začet. Če bi ga kje imeli, bi tankal 91.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello......to zimo......je nastalo...nekaj home made poliesterskih izdelkov.....

- bugg soiler

- maska

- okrasni pokrovi za hladilnik

- podblatnik

......samo še lepe dni potrebujem, da sprobam vse to še v vozečem stanju....

post-13063-1237490486_thumb.jpg

post-13063-1237490501_thumb.jpg

post-13063-1237490522_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-lep motorček,edinole ta maska mi ni nekaj,kot kakšna lenta za miss,no,saj suzi je lepotička :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

colin Še zvok zrihtaš pa bo popoln :worship: (recimo LeoVince izpuhec)

Jaz imam gor Leovince lonec in je res odličen zvok-grmenje :naughty: :worship: :worship: :worship:

Ravnokar sem zmontiral HID komplet, jutri pa še en rele, da se bodo luči prižgale šele ko bo motor prižgan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zvok bi moral biti gotov ta konec vikenda.....sem ga dal delat g.Viliju....baje človk obvlada :worship: ...mal sem se menil z uporabniki motosveta katerim je naredil izpuh....vsak je do sedaj pohvalil tako izgled kot zvok....men je Vili rekel da bo iz sebe iztisnil 108 decibelov....lahko pa tudi več...odvisno od želja naročnika...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zvok bi moral biti gotov ta konec vikenda.....sem ga dal delat g.Viliju....baje človk obvlada :worship: ...mal sem se menil z uporabniki motosveta katerim je naredil izpuh....vsak je do sedaj pohvalil tako izgled kot zvok....men je Vili rekel da bo iz sebe iztisnil 108 decibelov....lahko pa tudi več...odvisno od želja naročnika...

Lp!

Bah, če nima vsaj 150dB ni vreden počenega groša :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot sem napisal......po željah naročnika....FRITZ ti pač potrebuječ 150 decibelov da te folk opazi oz. sliši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot sem napisal......po željah naročnika....FRITZ ti pač potrebuječ 150 decibelov da te folk opazi oz. sliši :whistle:

Verjetno ti bo čez nekaj časa že 108 dB preglasno. Upam, da ti bo stric naredil tudi ustrezen dB-killer.

Da policajev sploh ne omenjam...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot sem napisal......po željah naročnika....FRITZ ti pač potrebuječ 150 decibelov da te folk opazi oz. sliši :whistle:

Ne ni sile. Jaz imam svoj sluh rad pa tudi drugih ne maram terorizirati z grmenjem, da ne omenjam sitnosti s policijo (no, je že Danci ;) ). Saj veš kaj je sarkazem?

Bugspoiler dobro zgleda. Tokrat brez sarkazma.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa ta g. Vili računa, če ni skrivnost?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni sile. Jaz imam svoj sluh rad pa tudi drugih ne maram terorizirati z grmenjem, da ne omenjam sitnosti s policijo (no, je že Danci ;) ). Saj veš kaj je sarkazem?

Bugspoiler dobro zgleda. Tokrat brez sarkazma.

definicija sarkazma "sarkázem -znano, zelo negativen, poniževalen odnos do česa:"...sicer pa ni panike....nobene zamere Fritz

...glede spoilerja, hvala...tut men dober zgleda....samo zdej ga morem še samo preizkusit....ker je zelo blizu izpuha....da nebo kej topil...bomo vidl

Kolko pa ta g. Vili računa, če ni skrivnost?

Hvala

....ne morem ti točno povedat koliko bi tebi računal......jst ga bom dobil bolj poceni ker sta z mojim bratom sodelavca....mislim pa da sem nekje na forumu

zasledil ceno......in da je nekje cca 250 eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-hm,moj wings prav lepo grmi,koliko dB istisne ne bi vedel,je kar glasen,malo cvikam,da me ne bodo gnjavili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav, da še js šalčko prslonim, vglavnem, je mogoče kdo že menjal volno v izpuhu oz loncu? mojo je že popapcalo tko da moram dobit novo. sam kje naj jo naročim? je kdo že kupval? js sm jo gledu na louisovi strani. kaj vi priporočate? aja mam pa giannelli izpuh ovalni, notranji FI=52mm

post-8569-1237641808_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-opazil sem,da ko zasveti lučka za rezervo,nimaš kaj dosti km na raspolago,čim prej na črpalko in tankal sem 14,5 litrov,se pravi da je notri še 2,5l :whistle:

-pri vas je enako?

-najbrž je,a ne? :hmm:

-kaj pa tankate,95 ali 98?

Za prve sv650 letnike nekje do 2001 nekako velja takole: ko je v tanku še približno 3.5l goriva, začne utripat lučka za gorivo. Ko pade količina goriva približno nekje pod 1.5l začne lučka konstantno svetit.

Če je nekje povprečna poraba 5l sicer odvisna od načina vožnje, potem ko začne lučka utripat lahko narediš še nekje 60-70km. Recimo meni osebno je začela utripat lučka za gorivo malo pred Ljubljano, pa nisem uspel priti do vranskega do bencinske, nekje pod trojanami je motor ugasnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ali se da zaklenit balanca na SV 650 S,saj bi lahko vprašal prejšnjega lastnika,ampak nočem ga za vsako malenkost gnjavit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ali se da zaklenit balanca na SV 650 S,saj bi lahko vprašal prejšnjega lastnika,ampak nočem ga za vsako malenkost gnjavit :whistle:

da, obrni ključ za 1 stopnjo v levo (ko imaš ključ v položaju OFF, obrni balanco do kraja v levo, pritisni ključ navzdol ter obrni za eno stopnjo). Če ga obrneš do konca v levo gori parkirna luč. Pazi na to, da ne izprazneš akumulatorja na ta način.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-hvala za "inštrukcije" :yea1:

-glede na vremensko napoved,bo jutri treba zagnat mašino,jutri bom verjetno obiskal prekmurje :naughty:

-vsem,ki jutri greste na furo,želim varno vožnjo in uživajte sto na uro :kva2:

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo štrom je poštiman, kratke luči se prižgejo šele ko motor laufa. HID-e sem tudi zmontiral.Kratke svetijo odlično, le da sem tiste repke na žarnicah polomil in jih zavrtel za 180 stopinj. Dolge so pa porazne, niso v centru, so navadne žarnice, so neuporabne.

Zdaj imam gor že.....

-ABM superbike KIT

-Puig touring šipa

-ojačane zavorne cevi

-SW motech nosilec za kovček, 52l Givi

-smerokazi s prozornim steklom in drug nosilec tablice

-HID komplet

-LeoVince izpuh

:naughty: :naughty: :naughty:

Želja je samo še indikator prestav, ker zelo pogosto iščem 7. prestavo :whistle: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-lepo si porihtal :worship:

-te pa bom še jaz napisal:

-povišana šipa

-ogledala v barvi motorja

-ojačane zavorne cevi

-gostejše olje v vilcah

-halogen majhni smerniki carbon

-drug nosilec tablice (carbon),drugačen notranji blatnik,zaradi tega spremenjena lega akumulatorja

-dvignjen zadek za 2cm (možnost dviga še za eno stopnjo)

-ščitnik verige in blatnik carbon v enem kosu

-spodnji del oklepa,home made

-dekor nalepke

-crash pads

-širša feltna in guma 170

-wings izpuh :naughty:

-indikator prestav bi jaz tudi imel,pa piskač za prižgane smerokaze :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-lepo si porihtal :worship:

-te pa bom še jaz napisal:

-povišana šipa

-ogledala v barvi motorja

-ojačane zavorne cevi

-gostejše olje v vilcah

-halogen majhni smerniki carbon

-drug nosilec tablice (carbon),drugačen notranji blatnik,zaradi tega spremenjena lega akumulatorja

-dvignjen zadek za 2cm (možnost dviga še za eno stopnjo)

-ščitnik verige in blatnik carbon v enem kosu

-spodnji del oklepa,home made

-dekor nalepke

-crash pads

-širša feltna in guma 170

-wings izpuh :naughty:

-indikator prestav bi jaz tudi imel,pa piskač za prižgane smerokaze :whistle:

ste pa hudi pebi kolk ste tega gor nadeval :) jao. Jz mam pa sam nosilec zadi za tablco doma narjen, pa nosilce za kufre (za zadnga orginal za bočne pa tud doma narjen), pa crash pade, mam pa tačke pa ročko bremze pa prestavno tudi že fejst zbrušeno, a to šteje?:whistle: (no bug spoiler je v izdelavi, sam sm ga tok zakompliciru, da bo mrbit do poletja glih gotov:)) Bomo kaj slikali ko bo sonček pa ko bomo na kaki furci, da bo šikana slikca.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!