Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

-in na katero vrednost napolnite zračnice spredaj,zadaj in 1 ali 2 osebi?

-to,da vam gume držijo celo nad 10 000km me veseli,saj tudi sam nisem ekstremist :worship: ,ampak predvidevam,da bom za to kilometrino potreboval 3-4 sezone

-bom moral menjat gume zaradi starosti?

Spredaj 2,2 ali 2,3 odvisno od ceste (ali pač ne:)), zadaj pa med 2,5 in 2,6 če sam in 2,8 če polno naložena in dva gor. Motor samo pozimi, ali pa če se dalj časa ne voziš lepo dvihni v zrak na temu primerna stojala in bojo gume OK nekaj časa. Če več let ne vem. Naj bi do 3 leta bla zagotovo OK.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kaj več o eko ventilu? :unsure:

Lp

Verjetno misliš na 'PAIR' (kot to poimenujejo pri Suzukiju)...

Zadeva naj bi v izpuh vpihovala svež zrak in tako omogočila, da izpušni plini v katalizatorju bolje in čisteje do konca zgorijo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliš na 'PAIR' (kot to poimenujejo pri Suzukiju)...

Zadeva naj bi v izpuh vpihovala svež zrak in tako omogočila, da izpušni plini v katalizatorju bolje in čisteje do konca zgorijo.

D.

Nekje na forumu sm prebral, da če ga odstraniš dobiš nekaj več moči... :whistle:

A je kdo od vas probal to?

Aja pa kje pri nas bi lahko kupil K&N filter? :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Je možno v kaki slovenski net trgovini naročit filter za olje in zračni filter za stari sv650? In če ne, kje v ljubljani razen pri odarju to imajo?

lp,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko kupiš v drešinji vasi pri promotor.

če prodajajo preko pošte, ne vem.

lahko pokličeš in vprašaš.

sem pa tam tudi jaz kupovala za mojega bivšega sv-ja in imajo vse.

lahko tudi preveriš, če imajo, rezerviraš, ti grem jaz iskat in ko grem na primorsko, ti dostavim do ljubljane.

to lahko storiš že danes :whistle:

samo v tem primeru jih pokliči, naj rezervirajo, me pokliči po telefonu, jaz pa grem iskat med 12. in 13. uro. in potem ti med 13. in 14. uro dostavim v ljubljano ali pa jutri po 14. uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš na Celovški ulici SLO verzijo Louisa - bivši Slovenia avto - neki TRG d.o.o. link, ki načeloma v 8dneh pripeljejo kar naročiš iz Loisa - najdi na netu, ni težko. Potem samo skoči do njih, v katalogu ali na Louis.de najdi kaj rabiš, si zapiši številke in bo to to. Sam se vedno poslužim tega - Odar so lopovi!!! :headbang:

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical in naročil po pošti. Dobil sem oba filtra in svečke. Bo ko nov :)

Hvala za info in ponudbo.

lp,

Peter

lahko kupiš v drešinji vasi pri promotor.

če prodajajo preko pošte, ne vem.

lahko pokličeš in vprašaš.

sem pa tam tudi jaz kupovala za mojega bivšega sv-ja in imajo vse.

lahko tudi preveriš, če imajo, rezerviraš, ti grem jaz iskat in ko grem na primorsko, ti dostavim do ljubljane.

to lahko storiš že danes :whistle:

samo v tem primeru jih pokliči, naj rezervirajo, me pokliči po telefonu, jaz pa grem iskat med 12. in 13. uro. in potem ti med 13. in 14. uro dostavim v ljubljano ali pa jutri po 14. uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mam en problem ki mi ni čist nič jasn :headbang: do sedaj sm mev v svojemu SV-ju (letnik 2000, N-verzija) še prvi (tovarniški) akumulator 12V 10Ah, pa ga je pojedel zob časa. kupil sem novega, in motor je spet normalno vžigal. ta akumulator imam sedaj kak mesec mogoče kakšen dan manj. danes sem naredil kake 100km, pa se mi je že enkrat vmes zazdelo da je malo težko obrnil bata, ampak se nisem kaj preveč uziral na to. prejle pa ko sem ga hotel zalaufat še enkrat pa skoraj mrtev, 2x obrne motor pa fertik, enako kot pri starem akumulatorju. jasno je da je prazen, ampak kako je to mogoče? kaj je vzrok? je imel kdo že podobne probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napolni akumulator in izmeri z multimetrom, če ti ga motor spolh polni. Če ga ne, je najverjetneje šel regler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa ma regler?

Pod zadnjim sedežem na desni. Oz pod stransko plastiko pod zadnjim sedežem na desni.

A si ga kaj na kable iz prižganega avta vžigal? To bi lahko bil vzrok da regulator gre k vragu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zadnjim sedežem na desni. Oz pod stransko plastiko pod zadnjim sedežem na desni.

A si ga kaj na kable iz prižganega avta vžigal? To bi lahko bil vzrok da regulator gre k vragu.

res sm ga enkrat, ko se mi je res mudilo... pa je mogoče regler kaj popravljat, al se samo zamenja pa plačaš ko žuti :headbang:

prejle sem malo akumolator zmeril, med obratovanjem mi kaže od 12 do 13V. akumolator je pa 12V 9Ah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ugasnjenem motorju zmeri voltažo, more bit med 12v-13v, potem pa zmeri ko bo motor prižgan, voltaža more biti večja. Če je ista, potem je res regler šu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm skoz bol sigurn da je šov regler v k*** mogoče kdo ve, kje, kako in najceneje pridem do novega/rabljenega/popravljenega, predvsem pa delujočega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm skoz bol sigurn da je šov regler v k*** mogoče kdo ve, kje, kako in najceneje pridem do novega/rabljenega/popravljenega, predvsem pa delujočega?

Najprej preveri oglasnik, če je kje kaj razbitega po delih( pri sv je to redko ) potem pa www.ebay.de in www.ebay.co.uk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je najbolje kupit novega, pa si ziher.. Za cometa 650 je 100€, pomoje mora bit za Svja nekaj podobnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm skoz bol sigurn da je šov regler v k*** mogoče kdo ve, kje, kako in najceneje pridem do novega/rabljenega/popravljenega, predvsem pa delujočega?

Pomoje je najbolje kupit novega, pa si ziher.. Za cometa 650 je 100€, pomoje mora bit za Svja nekaj podobnega..

kot sem ti že povedala po telefonu.

najbolje je preko ebay-a. tam sem ga jst dobila za 110€ novega, z garancijo 2 leti.

pri nas pa so preverili na servisu in bi prišel 260€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, zdle sem panigaza klicov je reku da pride nov regler 150 eur!!! pa a je iz zlata al kaj? poleg tega je pa reku da se ga tut popravt, samo da pa on tega ne dela, da bi blo treba kkšnega najdt :hmm:

kaj pa vi pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, zdle sem panigaza klicov je reku da pride nov regler 150 eur!!! pa a je iz zlata al kaj? poleg tega je pa reku da se ga tut popravt, samo da pa on tega ne dela, da bi blo treba kkšnega najdt :hmm:

kaj pa vi pravte?

Dej poglej na ebay. Tam je te robe dost. Bi mogu dobit za max 50€. išči sv650 rectifier

Kupuj od ljudi ki imajo >99%positive feedback in so prodali že več kot 100krat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!