Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

-koliko pa pride org. nosilec za kufer?

Jaz sem najprej kupil nosilec Kappa, vendar ni šel na motor, luknje za pritrditev se niso ujemale, mstriglo je za več kot centimeter. Potem sem vzel SW motech in je super.Za mojega je Kappa okrog 70€, SW motech pa enih 115€.

Grem zdaj HID ven vzet, ker preveč slepijo :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tastarega SVja je bil 50€ - vprašaj rossi kje je sedaj njen nosile, morda se ji vali v garaži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tastarega SVja je bil 50€ - vprašaj rossi kje je sedaj njen nosile, morda se ji vali v garaži!

hehe. ni ga več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Kupujem SV650 pa me zanima, če poznate kaj te motorje, ki se prodavajo na avtonet(pa pika je navmes:) - letnik tam 2001,2002.

Ful bi bil hvaležen za kakšno informacijo. Nebi rad da me kdo na j*** :D

Hvala in LP

P.S. Colin res si dobro vštimal svojga SV-ja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poznam enega 2000 letnik. je moj bivši.

tip ga prodaja naprej, ker sem mu ga dala v račun za fazer-ja.

A to je ta k je edini 2000 letnik na avtonet-u ne? Zgleda že lep, a je bil kaj razbit?

Drugač pa hvala za informacije.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti prodam mojga, letnik 99 , prvič registriran leta 2000, naked.

pošlji PM če si zainteresiran

Aja pa rajši bi kupu S (varjanto s prednjo masko). Bom vidu kaj bom našu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ja, je bil tud svoj čas moj :) hehe.

Takle ti lahk napišem o tem mopedu - super je, kilometri so pomoje čist realni - jz sm ga nabavu se mi zdi na 28000km (sam to že leta 2007), pa sm naredu ene 6000km če se dobr spomnem, orginal avspuha nima, k sm ga jz prodal naprej enem, sam ta k je gor ma hudičevo lepo štimo, ga je pa prejšn lastnik nabavu nekje v HR - ma kopija Akrapoviča baje, kaj jz vem :). Jz olje sm normalno menju, nalil spredi v vilice gostejše olje, se mi zdi da sm tud pakne spredi menu na ene 32000km, ketno normalno špricu, pelu se je pa moped super fajn, res užitkarsko. Zbit pomoje ni bil nikoli, jz pa tud vem da ga nism, Rossi naj pa za sebe napiše.

Edin cena je zdej mal nabita, ker vem da sm ga Rossi pred dvema letoma prodal za ene 3100€ al kok je blo, zdej pa ni kej dost nižja, tak da shendlaj za ene 2500 pa je fer!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je ta k je edini 2000 letnik na avtonet-u ne? Zgleda že lep, a je bil kaj razbit?

Drugač pa hvala za informacije.

Lp

ceno ima zdaj tip 2750€. ja samo en je, sem zdaj pogledala.

ja res je lep, nič mu ne manjka.

ta ja, je bil tud svoj čas moj :) hehe.

Takle ti lahk napišem o tem mopedu - super je, kilometri so pomoje čist realni - jz sm ga nabavu se mi zdi na 28000km (sam to že leta 2007), pa sm naredu ene 6000km če se dobr spomnem, orginal avspuha nima, k sm ga jz prodal naprej enem, sam ta k je gor ma hudičevo lepo štimo, ga je pa prejšn lastnik nabavu nekje v HR - ma kopija Akrapoviča baje, kaj jz vem :). Jz olje sm normalno menju, nalil spredi v vilice gostejše olje, se mi zdi da sm tud pakne spredi menu na ene 32000km, ketno normalno špricu, pelu se je pa moped super fajn, res užitkarsko. Zbit pomoje ni bil nikoli, jz pa tud vem da ga nism, Rossi naj pa za sebe napiše.

Edin cena je zdej mal nabita, ker vem da sm ga Rossi pred dvema letoma prodal za ene 3100€ al kok je blo, zdej pa ni kej dost nižja, tak da shendlaj za ene 2500 pa je fer!

ajd

večino je že suhi povedal.

sama lahko dodam... zobnik, ketna, gume, zadnje disk ploščice, svečke, servis... to je bilo narejeno pri 41000 km (tu nekje - ima vse račune, ker sem mu jih dala zraven, zraven pa so tudi zabeleženi kilometri, kdaj se je kaj menjalo).

Zbit pomoje ni bil nikoli, jz pa tud vem da ga nism, Rossi naj pa za sebe napiše.

po moje tut ni bil razbit. suhi... jst ga nisem :whistle:

Edin cena je zdej mal nabita, ker vem da sm ga Rossi pred dvema letoma prodal za ene 3100€ al kok je blo, zdej pa ni kej dost nižja, tak da shendlaj za ene 2500 pa je fer!

3150€, ker nisi hotu niti 50€ spustit!

tak je to... kaj naj še druga napišem o njem... pojma nimam... to je nekako to, če te pa še kaj zanima, pa vpraši :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. sama lahko dodam... zobnik, ketna, gume, zadnje disk ploščice, svečke, servis... to je bilo narejeno pri 41000 km (tu nekje - ima vse račune, ker sem mu jih dala zraven, zraven pa so tudi zabeleženi kilometri, kdaj se je kaj menjalo).

2. 3150€, ker nisi hotu niti 50€ spustit!

1. Torej maš super moped, vse nared za naslednjih 20.000km - pakne bojo zdržale, ketna tudi, svečke tudi skor (pa so itak pocen), morda kak filter za zrak zamenjaš pa olje tudi daj - to je pa tudi pocen!

2. Ja če mi je bil pa tak fajni, da mi je še dans skor mal žal za njim :) res! Zato je bla cena temu primerna - pa sej sm ti dal še nosilce, pa tank torbo, pa stojalo za moped...Puno vsega, k sm pol mogu vse še 1x kupit, jz :wacko: hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Torej maš super moped, vse nared za naslednjih 20.000km - pakne bojo zdržale, ketna tudi, svečke tudi skor (pa so itak pocen), morda kak filter za zrak zamenjaš pa olje tudi daj - to je pa tudi pocen!

2. Ja če mi je bil pa tak fajni, da mi je še dans skor mal žal za njim :) res! Zato je bla cena temu primerna - pa sej sm ti dal še nosilce, pa tank torbo, pa stojalo za moped...Puno vsega, k sm pol mogu vse še 1x kupit, jz :wacko: hehe

ajd

1. 1 zračni filter sem mu dala še zraven in je še zapakiran v škatli.

2. nono. sej zato pa sem nosilce prodala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je ta k je edini 2000 letnik na avtonet-u ne? Zgleda že lep, a je bil kaj razbit?

Drugač pa hvala za informacije.

Lp

Moj se ne prodaja na avotnetu, še ni bil oddan noben oglas. Bil je pred leti kupljen iz tujine in od takrat še ni menjal lastnika v Sloveniji. Ni bil razbit, je pa rdeče barve. Slike motorja pa lahko vidiš v mojem albumu v mojem profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-glede na to kakšne so cene rabljenih,sem res dobro kupil,pa še predelan (izboljšan) je proti orginalu :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KSZ...

Preletel sem celo temo in iskal ključno besedo "gume". Zato, ker počasi potrebujem nove gume :unsure:.

Skratka, ugotovil sem, da najbolj hvalite Metzeler M6 in Dunlop vseh sort. Moje Dunlopke Sportmax D220 so odlične gume, ki pa jih je žal pojedlo neenakomerno, ker se v 3/4 km voziva dva na mopedu. Malce sem kriv tudi sam, ker sem jih premalo pumpal.

Zdaj pa, ker smo pred sezono oz. že v njej :rolleyes: bi prosil za vaša najnovejša mnenja okoli gum za naše mopedke. Jaz bolj potrebujem touring gumo kot racing gumo, zdaj pa se ne morem odločit, ker je D220 najcenejša in (pri meni) preverjena. Zdržale so mi 8.000km (bodo še kakšnega), nič pa ne bi bilo narobe, če bi naslednje držale kakšnih 10.000km.

Vaša mnenja? Hvala vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam Metzeler Z6.

Sama sem imela na motorju D220, ko sem kupila motor, vendar guma ni bila zaupanja vredna. Potem sem kupila Z6 in sem ji veliko bolj zaupala, čeprav z gumo nisem naredila veliko kilometrov, ker sem ga potem prodala.

Če hočeš gumo, ki bo več zdržala, potem je to seveda Z6, Michelin Pilot Power, zaradi same zgradbe gume.

Jaz sem z D220 naredla med 13000 in 14000 km, pa sem kupla motor, ko je že bila guma gor. Koliko je suhi naredu km z njimi, ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem imel gor D220 in jih po 11000km zamenjal. Po sredini so bile pobrane do konca, po robovih pa še dovolj mesa. Zdaj imam gor roadsmart in zelo zadovoljen. Odlična guma, sploh po mokrem, v mrazu....skratka, ima da lima :naughty:

Po 3000km se jim še nič ne pozna obraba.

Kupil sem jih pa v Šenčurju pri Kranju, vulkanizerstvo To....Cena 230€ za komplet, skupaj z montažo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi Roadsmart - največ za svoj denar! Mam že 3tji paket na svojem sedaj in je super guma. Še niti 1x ni presenetila, se vozima ogromno in naredim z zadnjo okoli 10.000km (kar se mi zdi nadvse zadovoljivo, če razmišljaš, da sva 80% dva na motorju, polovico te kilometrine pa še poln kovček, pa šotor in spalke na njem, pa bočne torbe polne...) s sprednjo pa kamot ene par 1000km več. Ko se vozim sam lahko mirne volje pošteno divjam, do roba z lahkoto, je nadvse nadzorovano početje, zdi se mi da se hitro ogreje...v dežju sem pa itak pussy, tako da ti ne morem rečt ničesar pametnega :). V dvoje pa je tudi super občutek, tako da sama pohvala. Zagotovo pa Z6 ni slaba - glede obrabe so pa pomoje tu nekje. Če me spomin ne vara se D220 ne proizvaja več, tako da če ti jo kdo želi prodat, pazi da te ne nategne - samo dobronamerno opozorilo! :trance_33_sleep:

Jz vedno naročam pr Širniku, pa je ponavadi res okoli 200€ par, če se ne motim.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vsi omenjate nek Eko ventil - kao blokado. Kje se sploh nahaja, zakaj sploh je gor, vglavnem zanima me malo več o tej zadevi.

Je kdo mogoče poiskusil odstraniti samo ta eko ventil ali dodati samo k&n filter ali pa oboje skupaj? :naughty: Kako se motor takrat obnese? Verjetno več moči dobi na koncu vrtljajev al kako?! :unsure:

Hvala in Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-in na katero vrednost napolnite zračnice spredaj,zadaj in 1 ali 2 osebi?

-to,da vam gume držijo celo nad 10 000km me veseli,saj tudi sam nisem ekstremist :worship: ,ampak predvidevam,da bom za to kilometrino potreboval 3-4 sezone

-bom moral menjat gume zaradi starosti?

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-in na katero vrednost napolnite zračnice spredaj,zadaj in 1 ali 2 osebi?

-to,da vam gume držijo celo nad 10 000km me veseli,saj tudi sam nisem ekstremist :worship: ,ampak predvidevam,da bom za to kilometrino potreboval 3-4 sezone

-bom moral menjat gume zaradi starosti?

Na marsikatero tvoje zastavljeno vprašanje bi ti pomagala navodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam Metzeler Z6.

Sama sem imela na motorju D220, ko sem kupila motor, vendar guma ni bila zaupanja vredna. Potem sem kupila Z6 in sem ji veliko bolj zaupala, čeprav z gumo nisem naredila veliko kilometrov, ker sem ga potem prodala.

Če hočeš gumo, ki bo več zdržala, potem je to seveda Z6, Michelin Pilot Power, zaradi same zgradbe gume.

Jaz sem z D220 naredla med 13000 in 14000 km, pa sem kupla motor, ko je že bila guma gor. Koliko je suhi naredu km z njimi, ne vem.

Glede D220 se strinjam, da je bolj kot ne poden od gume, ampak nikakor pa ne moreš v isti koš z Z6 metat Pilot Power, ker gre za gume popolnoma različne namembnosti :) Pilot Power je "supersport" guma, medtem ko je Z6 sport touring. Od Michelina je z Z6 veliko bolj primerljiva Pilot Road 2c, ki naj bi bila tudi odlična guma, ki naredi lepo kilometrino. Sicer tudi Pilot Power v svojem rangu dela lepe kilometre, ampak kot je bilo že rečeno, to je športna guma, ki se temu primerno tudi počasneje ogreva. Jaz sem jih zvozil en komplet, grip super, ampak so pa rabile precej več za ogret kot kakšne dunlopke stila D220, Roadsmart, Qualifier.. Neogrete pa res niso dajale zaupanja, poleg tega pa so se po dalši vožnji počasi čez naselje spet toloko ohadile, da je bilo to čutit. Če si pa žgal je pa limalo :D

@Valhalla

Če si bil zadovoljen z D220, ki je po splošnem mnenju res bolj boga guma, potem mislim, da boš skoraj z vsako šel na boljše :)

Jaz bi se pridružil predhodnikom, ki so svetovali Dunlop Roadsmart, sicer kao naslednica D220, vendar občutno izboljšana. Tudi kilometrino dela lepo. Kot drugo, bi pa v tem rangu gum izbral že prej omenjeno Michelin Pilot Road 2CT, lepa kilometrina, pa precej hitrejši ogrevalni čas od športnejše sestre Pilot Power.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na marsikatero tvoje zastavljeno vprašanje bi ti pomagala navodila.

-morda (moram pogledat če so v škatli,ki sem jo dobil zraven),vendar izkušenj motoristov pa ne najdeš v nobenih navodilih

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete! Kakšno pa je vaše mnenje o Bridgestone Battlax BT-021 in o Avon Storm-ST? Drugače pa kar zaupam Dunlopu in bom najverjetneje res vzel Roadsmart!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!