Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

sv bi moral spravit iz sebe vsaj 130k kilometrov, jasno vse odvisno od tega kako se ga je vozilo - glede na to koliko jih je na trgu bi se splačalo še malo pogledat preden se investira vanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je nad 20.000km jaz sploh ne gledam. No takega mišljenja je kar nekaj folka.

Nikoli ni preveč kilometrov, če je motor lepo vzdrževan in ohranjen.

Moj SV se bliža tudi taki kilometrini. Če lahko temu sploh rečemo kilometrina? Komaj se je ulaufou. :P

Razen rednih servisov sem moral zamenjati samo zajlo za sklopko. Zdaj je pa tako mehka, se mi zdi, kot da je letnik 2013 :D

 

Če gledaš prve SVje, ki so letnik 99-02 in kot praviš, da delaš 5.000km na leto (kar je povprečno malo), bi imeli motorji take starosti do danes prevoženih 55.000-70.000km. Se ti zdi potem 60.000km veliko? NE. :OK:

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da delaš 5.000km na leto (kar je povprečno malo)...

Te moram popravit, to je nadpovprečno. :P

Kolko se spomnim je v sloveniji povprečje 3500km na leto, nekje tu no.

 

Kar se pa tiče SVje glejte, da je lastnik lepo skrbel zanj in da ni samo en mulc si ga nabavo za naganjanje preden sede na cestaka...

Fajn si je vzet zraven nekoga, ki je mehanik/motorist. Samo to je pa tak isto kot pri vsakem rabljenem...

 

Obilo sreče pri nakupuvanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ima trenutno 51 000km.V štiruh sezonah sem nabral komaj kakšnih 12000,prejšnji lastnik je bil bolj aktiven,na srečo picajzlast,tako,da je motor v odlični formi.Včeraj sem naredil krog okrog Pohorja,tankal in bil presenečen nad porabo,niti 4,5 ni spil.Ponavadi mam cca 5,5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve kje je najcenejši servis ki bi mi vgradil blokado za 35kw v SV 650?

 

 

Motonautika maribor 250€ z homologacijo vred....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero olje pa vecina ima noter ?

Pohajac nima spojlerja

 

Js mam v mojemu Motul 5100 15w-50. Glede na to da se poletje bliža koncu in temperature ne bodo več tako visoke ti priporočam 10w-40, za poletje in visoke temperature pa 15w-50. Ne boš pa zgrešil ne z enim ne z drugim  ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prispelo po pošti:

 

abm_240_13646_24.jpg

 

Predelava iz clip-onov v monobar za SV 650s. Več slikic, ko bo namontirano. :grim

Tudi mene zanima ta predelava.Baje je motor že enkrat bil tako predelan,imam nekaj podobnega v škatli,ne vem če kaj fali,Imam že turing šipo,ampak sem itak prevelik za ta motor.Vidim,da si z istega konca,rad bi si to ogledal v živo.Bi lahko dobil tvoj gsm na zs?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7600377 se ga splača kupiti? Ga pozna kdo?                                                                                                                                                                                                                                                                    

1.jpgpi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju mora bit motor v cim bol originalnem stanju, torej modrega.

BTW, ce se ne motim forumasica Sanda7 prodaja enega v zivo zelo lepega 650s

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moder ima od GSRja masko, drugo feltno in od fazer izpuh.

 

Od dveh naštetih bi jaz vzel črnega, pa ti še nekaj denarja ostane da mal porihtaš vzmetenje in kakšno malenkost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moder ima od GSRja masko, drugo feltno in od fazer izpuh.

 

Od dveh naštetih bi jaz vzel črnega, pa ti še nekaj denarja ostane da mal porihtaš vzmetenje in kakšno malenkost

Zakaj vzmetenje 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko ljudi se pritožuje nad premehkimi sprednjimi vilicami, enostavno se da to izboljšat z malo bolj gostim oljem, če ti je pa premalo pa še nove vzmeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moder ima od GSRja masko, drugo feltno in od fazer izpuh.

Od dveh naštetih bi jaz vzel črnega, pa ti še nekaj denarja ostane da mal porihtaš vzmetenje in kakšno malenkost

Povrsnost me je vedno tepla :blush:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7600377 se ga splača kupiti? Ga pozna kdo?                                                                                                                                                                                                                                                                    

1.jpgpi

Oba sta bila gotovo kar pošteno na tleh, kar se tiče izpušnega lonca ti povem iz osebnih izkušenj da grmi. Sam imam na SW 650 mass izpušni lonec, zadeva je odlična, homplogiran je gotovo ker ti to uredi mojster Igor ob montaži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!