Skoči na vsebino

Novi Renault LOGAN!!!


Gugo

Priporočene objave

v tejle dacii se jst neb glih varnega počutu ker to je jajca pa še nej bo stokrat nov avto ko se lohk skrije pred bbmw .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizl, zadnjič so me pri Avtomagazinu spraševali o tebi, menda da si hud strokovnjak za avte. Kolk si jih že vozu??

In drugo, upam da čez 10 let ne boš mel plače sto jurjev in dva otroka, ženo in z dacio na morje.....

In tretje, veš da je samo v SLO nekaj deset tisoč ljudi, ki o daciji ali podobnem sanjajo mogoče že cel lajf, pa si jo ne morejo kupiti??? Da ne govorimo, koliko je takih po balkanu.

No zdej pa let k fotru pa ga pros za 5 jurjev da greš lahk ven s kolegi....

Aja, pa neverjetno lepo slovenščino imaš, kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da ima nov Logan garancijo in se kar se tiče garancije se ne more primerjati z Golfom, ampak se da Golfa, odlično ohranjenega, s klimo in še več dodatne opreme dobit za skoraj isto ceno, samo pazljiv moraš biti da ima realne kilometre in da ni kaj narobe z motorjam ko ga kupuješ B)

Popravljeno . Popravil zajc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizl, zadnjič so me pri Avtomagazinu spraševali o tebi, menda da si hud strokovnjak za avte. Kolk si jih že vozu??

In drugo, upam da čez 10 let ne boš mel plače sto jurjev in dva otroka, ženo in z dacio na morje.....

In tretje, veš da je samo v SLO nekaj deset tisoč ljudi, ki o daciji ali podobnem sanjajo mogoče že cel lajf, pa si jo ne morejo kupiti??? Da ne govorimo, koliko je takih po balkanu.

No zdej pa let k fotru pa ga pros za 5 jurjev da greš lahk ven s kolegi....

Aja, pa neverjetno lepo slovenščino imaš, kapo dol.

alo ti kje so te spraševal o men :? človk mal si se zmotu jst na avtomagazinu še bil nism kar se tiče o mojem poznavanju avtomobilov verjem da ne govrim tak u tri dni trejte kar je verjem da bo moja prihodnost usaj tulk ugodna da bom lohk meu usaj za enga kadetta kar se pa tiče teh twojih pet jurjev pa ne bom komentiru :huh:

aja btw moja slovenščina niti mi ne kraj pamtei ne pride da bi pisu samo v pravilni slovenščini tk da mal se umir .)

kar se tiče pa folka po balkanu in prnas ko sanjajo u dacii mogoč maš prau sam tema je namenjena dad powemo svoje mnenje o avtomobilu ne pa jokat kulk je folka ko si želijo ta avto pa btw nism sam jst mnenja da je jajca ne wem kje si glih mene najdu da mi sereš neki :BUA: .)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ti kje so te spraševal o men :? človk mal si se zmotu jst na avtomagazinu še bil nism kar se tiče o mojem poznavanju avtomobilov verjem da ne govrim tak u tri dni trejte kar je verjem da bo moja prihodnost usaj tulk ugodna da bom lohk meu usaj za enga kadetta kar se pa tiče teh twojih pet jurjev pa ne bom komentiru :huh:

Strinjam se .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vas zanima če je tale dacia za kaj :naughty: :naughty: :naughty: Vam povem?

Povem vam en angleški pregovor:

"nisem tako bogat da bi kupoval slabo" :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se .)

:?

s čem se strinjaš? s citiranim delom v katerem DIESEL govori kakšna bo njegova prihodnost? svašta

:angry2:

sploh se mi zdi da ste eni mnogo preveč brihtni v tej temi, brez kakršnih koli izkušenj. Je skuter sekcija postala pretesna?

Škoda ker forum ne dopušča možnosti skupinskega ignora. Recimo izbor vseh osebkov ki imajo največ svojih postov v skuter delu bi bil kar primeren. Parim bi s tem naredil krivico, a jebiga.

sicer pa, morda je tale moj post bolj primeren za u vomitorium. who cares :whistle:

on topic: dacie nisem videl od blizu niti me ne zanima. Če bi imel denarne probleme in bil brez avta, pa bi vseeno raje kupil rabljenga cliota ali kaj podobnega (ljudski avto s poceni in lahko dostopnimi deli na vsakem avto odpadu). Samo garancija na tem loganu me ne bi prepričala. Če ti skoz nekaj crkuje in si več po servisih kot na cesti, hmm, ni lih prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dosedaj narejeni testi z loganom bolj vspodbujajo kot ne. avto brez problemov in predvsem brez elektronskih napak. sicer pa kolikor stane ponuja veliko.

medklic: v AUT je vec kot 60% okvar na cesti povzrocenih zaradi pokvarljive elektronike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUV Logan je pa kar všečen... :D Če bi ga kdaj naredili, bi ga z veseljem odpeljal en krog za test...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Tole pa zanimivo postaja Logan MCV

Se strinjam. Hitro se učijo, cena je ugodna, kvaliteta se menda tud izboljšuje (čeprav niti niso imeli nekih večjih težav). Skratka, povsem soliden avto za vsakdanje potrebe, evri ostanejo pa za kaj drugega (se ve, za kaj, če smo na motorsvetu :OK: )

Zna bit kmalu tako, da bo učenec boljši od učitelja (vsaj v kakšnem pogledu :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo EPP - ja

Nisem si mogel kaj, da je nebi preiskusil :OK:

[attachmentid=92146] [attachmentid=92147]

Motor ne skriva porekla 1.6 16 v :OK: Karavanček in pol

[attachmentid=92148] [attachmentid=92149]

Prtljažnik 700 / 2300 l :OK: ima tudi rolo

P.S.

Sledi špe nekaj slik in vtisi z vožnje . Cena pa pod 10.000 € :worship:

post-5391-1171889775_thumb.jpg

post-5391-1171889781_thumb.jpg

post-5391-1171889787_thumb.jpg

post-5391-1171889795_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker bo moja 19tica zelo kmalu sla po gobe, sem cedalje blize odlocitvi, da bom kar tole kupil....ni nalepse oblikovano, samo za 1.200.000,00 pa tudi ne dobis kak dobr avto...ja, dobis rabljenega 98. letnik.

no...bomo pocakali malo...karava pride pa sele 2007.

LP

Gugo B)

No ali si ga kupil, če si kako si zadovoljen ?

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ima kdo izkusnje z Dacia Logan MCV? Za 11000€ dobis 1.5 dci, klima,el. pomik,centralno dalj. zaklepanje, je zadeva vredna nakupa, znano je, da ima renault tezave z zanesljivostjo, ali za dacio velja isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima Renault težave z zanesljivostjo, jih ima verjetno DACIA še toliko več. Sicer je avto na pogled dokaj všečen, ampak mene mine, ko samo pomislim na kvaliteto prejšnjih DACIJ.

Električni pomik, daljinsko centralno..ni neka oprema, ker ima to danes že itak prav vsak nov avto, oziroma že kar vsi avti po letu 2005.

Če misliš zapraviti 11000 Ojrov, je za ta denar kar nekaj rabljenega materiala (do npr 3 leta), tudi z garancijo.

Jaz osebno DACIE ne bi imel, pa če bi bila še pol cenejša.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, v bistvu si sm nabijal neki u tri krasne; pa ce klima, centr. daljinsko, el. pomik, ABS itd. ni oprema, kaj pa pote je to a?

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, v bistvu si sm nabijal neki u tri krasne; pa ce klima, centr. daljinsko, el. pomik, ABS itd. ni oprema, kaj pa pote je to a?

Saj noben ni reko da to ni oprema, ampak nevem zakaj se tendira kot DODATNA, ce pa ima to ze (skoraj) vsak avto SERIJSKO

pa zdaj ko so taksni popusti vsepovsod, dobis za 11 jurjev ze tud kaj drugega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!