Skoči na vsebino

Novi Renault LOGAN!!!


Gugo

Priporočene objave

  • 3 let pozneje...

da mal obudim temo :) vozi kdo? konkretno me zanima dacia sandero?

 

biuš prjatu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandero osebno ga še nisem imel možnosti ga preiskusiti. Sem pa slišal, da je čisto ok, češ malce cenejši clio.

Je pa letos doživel Face Lift kot ostali Daicini modeli. Objavil bom pa logan ker je tema za Logan.

Dacia-Logan_2013_800x600_wallpaper_0e.jpDacia-Logan_2013_800x600_wallpaper_05.jpDacia-Logan_2013_800x600_wallpaper_03.jpDacia-Logan_2013_800x600_wallpaper_04.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi videl kako se že samo vrata odpirajo in zapirajo bi te minilo.

Je pa res da za mali denar dobiš nov avto.

tako kot marsikateri low budget car tudi dacia preživi marsikateri luksuzni avto...za na šiht in za v štacuno je pač čisto vozna ...

me pa zanima kako bodo tekli motorji , ki so že tovarniško predelani na lpg - za dokaj ugodno ceno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot marsikateri low budget car tudi dacia preživi marsikateri luksuzni avto...za na šiht in za v štacuno je pač čisto vozna ...

me pa zanima kako bodo tekli motorji , ki so že tovarniško predelani na lpg - za dokaj ugodno ceno ...

sodeč po izkušnjah na srbskem in hrvaškem forumu tečejo prov lepo ;) motor 1.2 16V so pa tud tko zrihtal da je štelanje ventilov pri 120 jurjev.

in vozna je še marsikje drugje; tam kjer se dacie vozjo, oziroma so mišljene da bi se vozile so namreč lepe ceste interpretirane po svoje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPG dacie so že dolgo in delajo samo pri nas mamo take super zakone, da naši prodajalci nemorejo prodajati.

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPG dacie so že dolgo in delajo samo pri nas mamo take super zakone, da naši prodajalci nemorejo prodajati.

no če je tako z našimi zakoni bi te pa prosil za kakšen link - uraden seveda ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene to zanima :?

nabija brez veze ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabija brez veze ....

  :grim  ne najdem sem bil očitno preveč naiven pa verjel nekomu na lepe oči,...

se opravičujem.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ,ki nameravajo kupit dacio logan, toplo priporočam testno vožnjo. Sam sem se peljal okoli 80km z karavanko ,ki ima prevoženih 1800 km.Oblika je sicer dokaj všečna, to pa je tudi vse. Vožnja je primeljiva z zastavo 101 , oziroma po spominu, je bila tud stoenka za moje pojme bolj udobna in tiha.Amortizacija je katastrofa (občutek sem mel kot da so amortizerji in kugle hin), pri višjih obratih se dere nenormalno, podvozje glasno,sploh ob dežju, upor vetra se fajn sliši, notranji materjali delujejo prepoceni za ceno avta, se mi je pa zdelo dost prostorno, sploh prtljažnik.Lega na cesti :BUA: .Poraba ,od oka se mi zdi d,a tam okoli 8l, čeprav lastnik (penzionist) trdi da nad 6.5 ne gre :wacko: .Voznik ima kot pri golfu V ,dve možnosti - al posluša hrščanje zvočnik al pa ropotanje motorja.
Za ta denar definitivno premalo avta -Moje mnenje!!!
Zdi se mi , da bo zadovoljen le tist kupec, ki je pred tem vozil 15 let staro drvarnico in še ni peljal boljšega avta od golf II itd.Najbolj se mi zdi namenjen starejšim upokojencem.Sosed je pred tem 12 let vozil ford fiesto, letnik 1995 in je sedaj navdušen....
Jaz osebno bi se vsekakor raje odločil za nakup 4-5 let star avto iste vrednosti,  srednjega višjega cenovnega razreda.
Ko voli, nek izvoli :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ,ki nameravajo kupit dacio logan, toplo priporočam testno vožnjo. Sam sem se peljal okoli 80km z karavanko ,ki ima prevoženih 1800 km.Oblika je sicer dokaj všečna, to pa je tudi vse. Vožnja je primeljiva z zastavo 101 , oziroma po spominu, je bila tud stoenka za moje pojme bolj udobna in tiha.Amortizacija je katastrofa (občutek sem mel kot da so amortizerji in kugle hin), pri višjih obratih se dere nenormalno, podvozje glasno,sploh ob dežju, upor vetra se fajn sliši, notranji materjali delujejo prepoceni za ceno avta, se mi je pa zdelo dost prostorno, sploh prtljažnik.Lega na cesti :BUA: .Poraba ,od oka se mi zdi d,a tam okoli 8l, čeprav lastnik (penzionist) trdi da nad 6.5 ne gre :wacko: .Voznik ima kot pri golfu V ,dve možnosti - al posluša hrščanje zvočnik al pa ropotanje motorja.

Za ta denar definitivno premalo avta -Moje mnenje!!!

Zdi se mi , da bo zadovoljen le tist kupec, ki je pred tem vozil 15 let staro drvarnico in še ni peljal boljšega avta od golf II itd.Najbolj se mi zdi namenjen starejšim upokojencem.Sosed je pred tem 12 let vozil ford fiesto, letnik 1995 in je sedaj navdušen....

Jaz osebno bi se vsekakor raje odločil za nakup 4-5 let star avto iste vrednosti,  srednjega višjega cenovnega razreda.

Ko voli, nek izvoli :hooray:

Amortizerji in kugle? Kugle poznam zgolj pri hidropnevmatskem vzmetenju, tko da nimam pojma kva si s tem mislu.

Mogoce bi mal vec blo jasno, ce se poves kter motor je bil?

Pis vetra se slisi tud pri fiat marei pa ni bla glih nizkocenovno vozilo.

Ti k si smugler :P ze znas avto najdt ohranjen za mejhn dnar, drgac je pa hitr lohk katastrofa od avta.

Sej forum je za izmenjavo mnenj ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanec je kupil tamalo Dacio takoj ko so prišle v Slo. Vsi smo ga zafrkaval, pa še sam se je norce delu... Po več kot 5 letih uporabe, dnevno po 100km mu avtek še vedno lepo služi. Zadeva sploh ni tako zgrešena, če te ne moti značka, nekaj hrupa in padec cene. Kot drugi avto čisto OK. Ima kdo izkušnje z Dacino konkurenco? V mislih sem imel Citroen c-elysee? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!