Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

By the way,glede na to da so Bizantinci uvedl nove kazni za prometne prekrške imam še en razlog več da se ne pojavlam v lepi njihovi :wacko: .Lahk ste sigurn da bojo nas Slovence z veselem štrafal in to po največji tarifi,če bojo mel prilko.Tko kot našim državnikom se tud njim gre za filanje proračuna in mi bomo glavni sponzorji ,grem stavit da bo tko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrnil iz lošinja, bilo jako fino, nobenih problemov, sploh z kelnarji (bili jako dobra muštarija .) ), v trgovini super prijazni (pa jasno - 2 gajbi zlatoroga na dan :hmm: ) skratka - NO PROBLEM!

no edino vreme je blo malo neprijazno, vroče ko hudič, no ampak recimo da jim to oprostim :P

Bil na lošinju z motorjem parkiranim na najvišji točki M.Lošinja, pod milim nebom ! Brez problemov in težav preživel extra cool dopust ! Pervy a se spet nismo trefnili ?? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosedje hrvati si naj "svoje" morje porinejo kamor hočejo...

mene ne bodo več videli, dokler ne bodo malce spremenili odnos do turista, ki pride k njim porabljat težko prislužen denar!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.. Riba s kokakolo mi res ne sede najbolj...))) So pa hrvaški vinarji začeli dajat v podpis peticijo z imenom "Pravo na čašu vina", kjer zahtevajo 0.08... Dokler ne zmaga zdrav razum se dol verjetno ne bom pojavil. Tudi če mislijo turistom med turistično sezono gledat skozi prste, se zna zgodit da bi bil tak turist udeležen v prometni nesreči in bi organi potem moral ravnat po črki zakona, to pa vemo kaj prinese za seboj... 0.01 je v tem primeru dovolj da od zavarovalnice ne dobiš odškodnine.

Kdo bo reskiral ribo s kozarcem vina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

By the way,glede na to da so Bizantinci uvedl nove kazni za prometne prekrške imam še en razlog več da se ne pojavlam v lepi njihovi :wacko: .Lahk ste sigurn da bojo nas Slovence z veselem štrafal in to po največji tarifi,če bojo mel prilko.Tko kot našim državnikom se tud njim gre za filanje proračuna in mi bomo glavni sponzorji ,grem stavit da bo tko!

Bizantinci je reku... ha ha ha :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva bila za vikend na bracu. presentljivo lep otok in tudi odnos do (iz inata) slovensko govorecega turista zelo korekten in ljubezniv. sem pricakoval drugace in bil prijetno presenecen, tako v hrvacah (postanek v "restoranu") kot tudi v splitu in na bracu. B)

samo cene..... :wacko: predvsem poti (AC in trajekt).

BTW parkirnina za dve uri (kolikor smo bili tam) pri zlatnem ratu KN 30/avto. brez sence, na prasnem "kamnu" z opozorilom na "talonu", da za "sva ostecenja ne preuzimaju garancije" (ali podobno). ampak kasirajo pa. :BUA:

cestna "kultura" na hrvaskem spada pa nekam v zgodnji neolitik. da so poljaki, cehi in slovaki zmedeni se nekako toleriram, a kar delajo "purgerji" je kriminalno. in bog ne daj, da ima ta "purger" metalno kletko kaksne prestizne znamke. za naslednji izlet po HR cestah samo Suzie Q (speed) ali kaksen star blazer (masa).

mogoce sva vseeno imela sreco, ker je bil ze konec avgusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu se je vrni z 7 dnevnega dopusta na Hrvaškem in imel toliko za povedat čez njih kako da niso normalni, da so jih kar lovili in jim grozili po kampu varnostniki in vse...potem sem pa vprašal zakaj je bila pa zgodba bolj jasna zakaj je bilo tako....v kampu sta bila prijavljena dva...spali so štirje....varnostniki so ponoči hodili po kampu z baterijami-to se mu je zdelo zelo barbarsko-meni pa je to čisto normalno da skrbijo da se ne dela pizdarij tam dol...niso mu pustili na plažo z motorjem...kar je zame prav ker na plaži ni parkir plac, parkirati se je dalo pred plažo na parkirišču...

vglavnem, ker je bil navajen neurejenosti in brezbrižja slovenskih kampov, kjer varnostnika ne najdeš in lahko prijaviš sebe spi v kampu pa še 5 ljudi neprijavljenih se mu je hrvaška zdela barbarska.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No problem---se mi je zazdelo, da so celo bolj prijazni in se jih politika niti ne dotakne več. Ponekod pozdravijo ,,dober dan ali živjo in ti rečejo nasvidenje, razumejo slovensko in niso užaljeni če uprabiš kako srbsko različico hrvaščine....celo popust so mi dal (40%) ,,za naše susjede Slovence,,.

Tut cene nekak zmerne...seveda moraš mal pogledat, ker so lokali ,,v vrsti,, z kar močno različnimi cenami.

Razen buzetski Union (13 kun)...je tak kot bi not pico namakal. :SS

Pa Italjani :doze: ...na živce mi grejo...ker vse zasedejo in povzročajo nepotreben hrup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Italjani :doze: ...na živce mi grejo...ker vse zasedejo in povzročajo nepotreben hrup.

A so bli kdaj drugačni ?

Najboljši Italijan, je Italijan v Italiji.

Najboljša dežela je Italija brez Italijanov.

In tko to gre,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Bohinjem smo končali za nekaj let...

Tadej

In mi naj ti verjamemo?????? :xx: :xx: :xx: :xx:

Tadej....tega Slovenskega "bisera" pač ne boš mogel pozabiti....in se boš venomer vračal vanj! :OK:

Kar se pa Taljanov tiče........a je že kdo , kda, kjerkoli imel srečo, kampirat ob treh avtodomih Taljancev?????

Poizkusite......ne bo vam žal!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej zato hodim jest septembra...in veš kaj?- čez vikend se zgodi migracija...in pridejo...in med drugim pojedo vse tiste morske ježke, ki so nekak čez teden priplezal do obale :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa Taljanov tiče........a je že kdo , kda, kjerkoli imel srečo, kampirat ob treh avtodomih Taljancev?????

a cel kamp poln avtodomov, prikolic in sotorov steje ali morajo biti tocno samo trije avtodom(ov)i?

samo vprasam.

29-30.06.2000kamppripisipress. :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa Taljanov tiče........a je že kdo , kda, kjerkoli imel srečo, kampirat ob treh avtodomih Taljancev?????

Ja jest... Po dveh nočeh so spakiral... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
.. kampirat ob treh avtodomih Taljancev?????

Poizkusite.....

ys v Premanturi ... prve 3 noči so ga sral in kričal do 4h zjutraj

in mi smo trpel

drugih 6 noči smo pa mi začenjal s sranjem in zijanjem od 2h do 6h

in so spokal

pol smo imel pa kakšn teden, da smo se naspal

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no, zakaj nebi šli na morje? niso vsi hrvati proti slovencem, kot niso vsi slovenci strpni do hrvatov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne pustite se sprovocirati.....velika jim je zemlja hrvatska - al Dalmacija nije Hrvatska, Istra nije Hrvatska itd.......tko da na morje grem tud k njim - ker tam ne živijo hrvatje - grem k dalmatincem, kvarnerčanom, istrijanom - tam kjer so dobri ljudje doma - hrvatje pa nimajo morja.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne pustite se sprovocirati.....velika jim je zemlja hrvatska - al Dalmacija nije Hrvatska, Istra nije Hrvatska itd.......tko da na morje grem tud k njim - ker tam ne živijo hrvatje - grem k dalmatincem, kvarnerčanom, istrijanom - tam kjer so dobri ljudje doma - hrvatje pa nimajo morja.... :D

ablebable ... in severni primorci niso Slovenci, pa štajerci tudi ne, a ne ... pa koroščci sploh ne ... in dolenjci tudi ne , da o prekmurcih sploh ne govorimo ...

PS: meni je bil Feral vedni pro srcu. dobro se pošalijo na račun kogarkoli. Ko ste že vsi šli tako v luft - verjetno ne poznate tega cajtenga glih u dno duše... ;)

Meni se zdi dost dobr joke. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!