Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Krščen Matiček ... ravnokar sem priletela iz Opatije in nisem imela nobenih nevšečnosti :kva2:

No ja, razen s slovenskim palicajem, ki je trdil, da sočna očala ne morejo bit z dioptrijo :lol1: :lol1: :lol1:

In hrvaški palicaj mi je rekel, da mi želi prijatno v Opatiji :kva2:

Ziher se mi to dogaja, ker sem čudna :kva2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krščen Matiček ..,

hrvaški palicaj mi je rekel, da mi želi prijatno v Opatiji :kva2:

Ziher se mi to dogaja, ker sem čudna :kva2: :devil:

Ne ... veliko bolj verjetno je,

da so CRO policijo

že obvestili o trenutnem

katastrofalnem stanju

v CRO turizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi še naše obvestili o tem, ker je na Obali stanje PORAZNO ...

Baje je krivo slabo vreme :rolleyes: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, pa koga mislijo da oni jebejo? ;) Claudio Schiffer? Naj pred sebe pogledajo pa bojo vidli, da majo samo eno bodo Srđanko :BUA: Se mečejo ven s temi 1000-i kilometri obale in hočejo nevem kake dnarje stržit. Pol nam hočejo še piranski zaliv pobrat, neglede na to, da je vse do Mirne naše (po starih YU zemljevidih). In tako kot piše chainbraker... nevem, a misli, da so v dalmaciji Maledivi? Še prosli nas bojo čez 10 let, da bomo hodli dol, ker bojo zgubli 80% turizma, pa bom reko samo: "Evo, tu gor se mi vsedi!" Za 80.000sit, kolkor agencije ponujajo za tisto vsrano Jadransko morje (+lasten avto prevoz) se raje odločim za gostoljubno Turčijo, Tunizijo itd. Pa magari je 10.000sit več. To, kar majo oni - to je favšija, ker so trpeli dolgo vojno, mi pa ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 let Hrvaske.......

Prvo leto Grcije................

Grcija.....se se vrnem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra, res maš... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako kot piše chainbraker...

Lancolomac = mlad pobrit natzimulc, ki pojmaopojmu nima in sploh ne ve v katero smer se svet vrti, brez neke izobrazbe s full zafuranim brezciljnim življenjem in išče samopotrditev v extremizmu (eni trdijo, da je četnik, ki hoče narediti škodo CRO turizmu - kar je čisto sprejemljiva misel)

definitivno NI tipičen predstavnik hrvaškega mišljenja o "ZLOvencih"

:lol1: :lol1: :lol1:

sploh pa dalmatinskega ne ... kar potrjujejo nekatera mnjeja normalnih obiskovalcev in piscev na forumu

definitivno pa je narod CRO "medijsko napumpan" s strani politike, ki ima svoje cilje, kar seveda Slovencem (tudimeni) ni všeč

vse to bo nekoč zgodovina, kateri se boste (mladi med nami) še smejali - mi

oldtimer-ji, bomo pa verjetno takrat že vedeli kako izgleda krematorij v akciji iz notranje strani B)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za tisto vsrano Jadransko morje ...

usrano jadransko morje imas pri nas in v istri. Morje v Dalmaciji je vse prej kot to.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina postov v tej temi je za v ono temo o kozlanju........... :hmm: Vomitorium , ali pa za psihološko čistilnico.

Kaj nekateri res ne morate kapirati, da je turizem industrija prostega časa ali oddiha, v katerem veljajo preprosti tržni zakoni: Ponudba <-> povpraševanje, plačilo <-> prejeta storitev, vrnitev zadovoljnih strank in nevrnitev nezadovoljnih.

Vso nakladanje in vse izražene mudrije o nestrpnih Hrvatih v tej temi je samo odraz nesamozavesti in nestrpnosti avtorjev teh postov. Kot argumente pa navajajo enako primitivne osebke na hrvaški strani.

Ker sem prepričanja, da s človekom moraš govorit na frekvenci, ki jo razume, sporočam vsem primitivcem, pa če je to Hrvat ali Slovenec: POJDITE K PSIHOTERAPEVTOM!!!

pa prijeten dopust vsem DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar mi je na hrvaski obali vsec je morje v Dalmaciji, ostalo :BUA: !

-cist prevec je vse drago

-druge ponudbe kot lepega morja niti slucajno nimajo

-ponudba v restavracijah totalno zanic, plus predraga

-delajo razlike med turisti slovencl/svaba/makaronar

-in se bi lahko nastevala........

V glavnem jaz vec kot za vikend tja ne grem. Lani sem bila v Turciji in bi takoj sla se enkrat. Naj se grejo tja turizem ucit!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usrano jadransko morje imas pri nas in v istri. Morje v Dalmaciji je vse prej kot to.

lp :)

tudi v istri se dobi čisto morje...vzhodni del istre je čist kot solza...isto kot na Lastovem(otok) če kdo ve kje je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v istri se dobi čisto morje...

Resno :kva2: ... po kolk ga pa prodajajo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem prepričanja, da s človekom moraš govorit na frekvenci, ki jo razume, sporočam vsem primitivcem, pa če je to Hrvat ali Slovenec: POJDITE K PSIHOTERAPEVTOM!!!

Tvoje frekvence na hrvaškem forumu ne bojo razumeli, ker je previsoka :doze: Eni pa znamo "dual-band" :OK:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil se s Hrvaške in bilo je fino.

Vendar sem opazil da je gostov občutno manj kot lani, pa čeprav hrvatje poročajo o gužvi na cestah proti morju.

Jadranska magistrala je dobesedno prazna, trajekti na Pag so cel teden vozili na pol prazni.

Lp

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Hmm ... ja morda jih bo pa vseeno izucilo, bodo morda celo Slovenci ratali sprejemljivi gostje. :hmm: V sili hudic muhe zre press.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo na dnevniku HTV poročilo o poraznem stanju letošnje turistične sezone. Jasno in glasno je bilo rečeno, da so za to najbolj krivi Slovenci (s temi besedami), ker jih je letos (vsaj v Istri) za 16% manj.

Ne razumem njihove matematike. Ponavadi trdijo, da so Slovenci po številu šele nekje na 4 ali 5 mestu med turisti, zdaj pa je za četrtino slabšo sezono krivo to, da je Slovencev letos za 16% manj. :? :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenosi so najbližji hrvatiji in jih tudi dejansko je največ kot turistov tam.

Samo, jim, kravatarjem, to ne leži, da bi bili slovenosi kje prvi, pa jih zato statistično zmanjšajo.

Ker mnogo od tistih silnih D in F in I in CH in NL avtov zasedajo rvatski diasporovci gastarbajterji, ki se vračajo na svoje kmetije pokazati novi avto, ne pa realni turisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Brrrm ta je bila pa taprava ja!Maš čist prav!Ko v poletni sezoni(da ob kakšnih praznikih ne govorim) gledam po dolenjski avtocesti avtomobile s tujimi registracijami(zgoraj naštete) je v vsakem ta drugem Avdiju ali pa Bmw-ju totalno črn tip in vzadi tri žene s tistim rutam na glavah,da se sam oči ven vidijo.Otroc pa itak lezejo iz vseh predalčov in kotov v avtu.Skratka mal pretiravanja ampak res je ogromno njihovih ,ampak oni to enkrat štejejo med turiste enkrat pa ne-odvisno od situacije in komu oz. kje se morjo pohvalit koliko majo tujih turistov(evropejcev-tja mi še ne spadamo za njih) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki se vračajo na svoje kmetije pokazati novi avto...

Ne morem da ne bi povedal ene cvetke ,ki mi jo je povedal neki prodajalec Opel avtomobilov.Pridem do njega in gledam parkirane rabljene avtomobile in med njimi en Opel senator.Sej se ga še spomnete a ne.Velika mrcina(včasih luksuzen avto) z cca 3k kubiki.Skratka avto se je prodajal za malo čez 300k sit in mi je prodajalec povedal,da ga je že zaaral nek delavec iz juga in da mu je ves vesel pripovedoval,kako komaj čaka da pride v domačo vas,da bo videl kako bo cela vas pritekla in obstopila njegov avto in da se bodo otroci celi dan igrali s šipami na električni pogon :P Jst si jih kar predstavljam :)

PS:sam to s šipam je pa res dogodek.Ko smo mi pred xx leti,ko sem bil še velikosti gozdne jagode, kupili stoenko ,se je k nam pripeljala teta iz D in je mela njihova vectra tudi že stekla na el.pogon :blink: :blink: No in če sem le dobil priložnost sem pritisnil na tisti čudežni gumbek in nato gor in dol in gor in dol....Potem ko je pa mož od tete(100kg+,taprav nemec s trebuhom) začel gledat takole :angry: ,sem pa raje nehal :P

no sej tole je vse skup že čist :topic: ampak sem mogu no ...ko sem se spomnil kako je blo fajn takrat :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se vračam v Makarsko k naši Mači, pa mimgrede bom še mojega dragega Dalmoša šla v Split podavit, pa pri Emini na kufetku se bom ustavila ... prav fletno bo ... s Hrvati na Hrvaškem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se na hitro javljam iz ene internetne kfane iz Novalje.

Stanej je porazno - prava pušiona! Turistov je te dni manj kot lani v sredini junija. Vsi samo jamrajo. Šiptar v slaščičarni se drži za glavo, prodajalec "ropotije" na štrantu računa kako bo bankrotiral. Prostih apartmajev je kolikor hočete.

Plaža Zrče je tudi bolj prazna, čikov bo pa kmalu več kot peska.

Vzroki za primankljaj turistov so evropsko nogometno prvenstvo in olimpijada. Ja če verjemeš.

Za dodatno razburjenje je poskrbel nek lokalni časopis, ki je objavil, da v tam na jugu v okolici Vodic dobiš polpenzion v hotelu že za 18 EU po osebi.

Do sedaj (v novalji smo od 5.7.) nismo občutili nobenih nacionalističnih izpadov domačinov. Stvar je obratna: v restavracijah natakarji začenjajo govoriti slovensko, na radiu so poročila tudi v slovenščini :kva2:

Ko pa pogledaš obnašanje nekaterih slovenceljnov, me je pošteno sram. nekateri so si na plaži postavili prave baldahine, ki tam stojijo tudi ponoči in imajo tako rezerviran doberšen del majhne uradne nudistične plaže v Novalji. Ko se je danes mimo njihovih baldahinov prebijala ena ženska na invalidskem vozičku, se ni niti enemu od "beduinov" zdelo vredno, da bi ji pomagal, kaj šele, da bi ji naredil prostor, da bi lahko prišla do vode in zaplavala. Mirno so gledali kako je delala ovinek z invalidskim vozičkem po pesku mimo njih, da je lahko prišla do vode. Beduini so imeli na svojih avtomobilih višjega cenovnega razreda (Audi, Mercedes,...) MB tablice.

Potem se ti ob 01:30 čez novaljo pelje bel Hyundai tablic SG, šipe so dol, notri pet mulcev, pušijo, molijo roke in noge skozi okna, glasba je do fula. Ko naredijo že tretji kroh in jih še nihče ne opazi, kakšni frajerji so, naredijo še četrtega s prižgano hupo.... Kaj si domačini mislijo o njih in posledično o noas, mi verjetno ni potrebno razlagati.........

Samo toliko s Paga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!