Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

ha pa bi človek mislil da smo ljudje drugačni od ovc. Žal ne sledimo vodji in ji vrjamemo vse kar rečejo - ko pa si glavna ovca zaželi kaj se pa obrne na nacionalno zavest (in nato še vsi bol slepo sledijo idejni vodji).

Pa to velja za Hrvate in Slovence. Ej zakaj pa imamo volilno pravico in volimo naše vrle poslance - da nas hujskajo drug proti drugem ker vidijo, da imajo sami veliko korist od tega VLADAJO ŠE VEDNO IN VLEČEJO LEPE DENARCE IZ TEGA

Ah never mind - verjetno bom ob netapravem času začel hoditi na Hrvaško obalo, dubu po pi*** in nato bom istega mnenja kot vi.

Je pa res 1,5 h in si na morju, kjer ti ni potrebno paziti kam vržeš svojo brisačo (zaradi njene velikosti in obremenjenosti vsakega kotička obale) oz da nisi pohojen.....

LD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res 1,5 h in si na morju, kjer ti ni potrebno paziti kam vržeš svojo brisačo (zaradi njene velikosti in obremenjenosti vsakega kotička obale) oz da nisi pohojen.....

Pohojen mogoče ne, ampak preventivna uporaba dobrega lubrikanta je vsekakor priporočljiva, ker nategnjen boš pa ziher.

Ampak baje, da če to veš v naprej in se na to ustrezno pripraviš, niti ni tako slabo? Kakor komu paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa beseda lepo mesto najde. Nikoli problemov z domorodci. Upam, da bo tako tudi ostalo v bodoče.

Da obstajajo idioti tako na eni kot na drugi strani, pa ni resnično nič novega. Vsepovsod se najdejo budale in roko na srce, slovenci pri tem nismo nobena izjema.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kako praznujejo Hrvatje svoj praznik.

Ja Ran , kaj na j recem, za posrat... Redkokateri clan tega foruma ni dopustoval na hrvaskem. Eni imajo dobre izkusnje, drugi malo manj. Vsak pa se naj odloci po svoje. Nekako ne gresta mi pa iz glave dve izjavi, ki sem ju prebral na forumu iz Ranovega posta in sicer

Sto se turizma tice, nase geslo je: kome se ne svidja nek ne dolazi. Savjete i zahvale ne trebamo. Najmenje smo spremni zahvaljivati onima koji nam dolaze POMOCI! Ustvari idite negdje drugdje i drugima nudite vasu pamet - svatko, pa i najprimitvnija kolonija polat ce vas u tristo pm
in
Zato "zajebite" nas i idite u neku drugu turisticku zemlju.
:yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN čisto vseeno mi je kaj pišejo na forumu, katerega link si posredoval. Ljudje na forumih lahko pišejo kar hočejo in ponavadi se na njih najde marsikdo in marsikaj, ni pa to mnenje večine še manj nekaj po čemer bi lahko objektivno sodili o mnenju neke skupine. Tako kot je meni vseeno ali je nedko črn ali bel, peder ali hetero, hrvat ali eskim, cigan ali beduin, tako je drugemo to pomembno. Tisti, ki ne hodijo več na HR obalo imajo svoje razloge za to, tisti, ki tja še vedno gremo imamo svoje razloge za to in nihče ne bo nikogar prepričal v obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale in Yam, z jezika sta mi vzela, :notworthy: Ne mores sodit vseh, po akcijah nekoliko provokatorjev to drzi, vendar tudi sam in nickoliko mojih prijateljev je imelo neprijetne situacije zaradi takih bedakov...tam doli!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata se ves čas vrti okoli tistih par, ki svoj gnev in nezadovoljstvo izkazujejo na tem ali onem forumu. Mene pa zanima, če je letos že kdo doživel kakšne neprijetnosti na Hrvaškem, sploh v zadnjem času? Kakšne provokacije s strani kelnarjev, policajev, kogarkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN čisto vseeno mi je kaj pišejo na forumu, katerega link si posredoval. Ljudje na forumih lahko pišejo kar hočejo in ponavadi se na njih najde marsikdo in marsikaj, ni pa to mnenje večine še manj nekaj po čemer bi lahko objektivno sodili o mnenju neke skupine. Tako kot je meni vseeno ali je nedko črn ali bel, peder ali hetero, hrvat ali eskim, cigan ali beduin, tako je drugemo to pomembno. Tisti, ki ne hodijo več na HR obalo imajo svoje razloge za to, tisti, ki tja še vedno gremo imamo svoje razloge za to in nihče ne bo nikogar prepričal v obratno.

Ma, ti dam čist prou.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak,

vseeno mi pa ni, če me pokliče kolegica, ki je v njihovi bajti v Vrsarju ( zidana hiša, še od staršev, dvajset let stara, torej še iz "tistih" časov in mi pravi, da so bili s fantov in dvema prijateljema en teden dol, nato pa so konec tedna uni trije odšli, ona pa je ostala do nedelje, ker je hotela pčakati starše, da pridejo in jim preda ključe... pa da malo pospravi. Je rekla,da je kao neki inšpektor grada Vrsar pozvonil pri vratih in hotel vedeti, koliko jih je v bajti. Povedala je, da je sama. In je začel kar rint noter kao pregledat situacijo. Potem je rekla,da mu ne dovoli in je odšel ter se vrnil z "nalogom za preiskavo" :blink: Kar tako, iz čistega mira.

In je prebrskal vse omare, preštel vse čevlje, pogledal zaloge hrane in vrtal vanjo, da kje so tadrugi..in mu ni mogla dopovedat, da je res sama in da je sama tudi prijavljena na "stanici" in da so ostali odšli.... Potem je najdu na obešalniku eno staro srajco od fotra in zajebantsko vprašal, če ona nosi take lepe stvari. Povedala mu je , da je od očeta in da nikoli ne nese vseh cunj domov, kadar gre, sploh pa ne tistih, ki jih ima za delo na vrtu...

No, na koncu je odnehal, nato pa je rekel, da če je pa res sama na morju, jo pa povabi zvečer ven. :blink: :blink: :blink:

:kva2:

OK, morda je to res poseben primer, ampak, tudi to se, očitno, dogaja. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata se ves čas vrti okoli tistih par, ki svoj gnev in nezadovoljstvo izkazujejo na tem ali onem forumu. Mene pa zanima, če je letos že kdo doživel kakšne neprijetnosti na Hrvaškem, sploh v zadnjem času? Kakšne provokacije s strani kelnarjev, policajev, kogarkoli?

:grim :grim

Meni vedno reče hrvaški palicaj na MP Sečovlje: "Tako mlada pa več Slovenka", zato sem se odločila, da bom raje hodila na HR preko mejnega prehoda Dragonja!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je letos že kdo doživel kakšne neprijetnosti na Hrvaškem, sploh v zadnjem času? Kakšne provokacije s strani kelnarjev, policajev, kogarkoli?

Bil prejšnji teden dva dni v hrvaški istri (notranji del). Slovenci si jo lahko vzamemo za zgled: ljudje prijazni in totalno skulirani, nikjer nobenih smeti, cene nizke, ceste prazne in dobre, ful investirajo, pazijo na urbanizem (nobenih živo pobarvanih graščinic kot jih srečamo na slovenskem podeželju), hrana poceni.... Skratka enkratno, nobenih pripomb. Imel diskusijo z domačini: težje prenašajo zagrebčane in pa žene italijanskih turistov, slovenski rating neproblematičen. Zelo priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: ampak vseeno. Sem bral njihov forum pa sem bil najprej malo razpizden, pol sem se pa na mojo legendarno ženo in na njene izjave spomnil, pa sem bil precej :OK: .

Aja, kaj je naredila, letos maja, ko smo bili sprejeti v EU, je imela njena multinacionalka na Dunaju sprejem za predstavnike novih članic. Moja žena pa gre in Hrvaško šefico vpraša, če ji lahko program pošlje. :lol1: :lol1: Ker Hrvatici ni bilo jasno, za kako srečanje gre, ji je pa še izjavla, da je to najbrž zato, ker oni niso v EU prišli :yea2: Je rekla, da od takrat babnica ne govori več z njo. Aja, zakaj je smešno, ker je tale hrvatica tisti tipični Avstrijcar, sej jih vsi poznate, tekoča nemščina, pa kak sorodnik v Avstriji/Nemčiji pa zavest, da delaš za višjo raso.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jerry

Meni se zadnja tri leta ni zgodilo še čisto nič slabega. :hmm:

Kdo ve zakaj :naughty: :naughty: :devil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata se ves čas vrti okoli tistih par, ki svoj gnev in nezadovoljstvo izkazujejo na tem ali onem forumu. Mene pa zanima, če je letos že kdo doživel kakšne neprijetnosti na Hrvaškem, sploh v zadnjem času? Kakšne provokacije s strani kelnarjev, policajev, kogarkoli?

2x na morju..

zgolj drobne provokacije v stilu nenehnega ponavljanja "evropejcev"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad s strehe skoču, moreš najprej nanjo zlest ane cvotoo!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Bojč

:D Bereš me kot odprto knjigo.

Eni skačejo dol na glavo, drugi si pa zraven svoje mislimo :grim

Pa še ena od kdo ve kod: Ako vam se ne ide na more, ostanite kuči, ali novac šaljite obavezno!

Grem. Drugače bo :topic:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, da še jaz pristavim svoj lonček. Kar se tiče hrvaškega foruma se ne bi obremenjeval preveč, povsod se najdejo idiot,i tudi na naših forumih. Seveda pa se to ne dogaja samo na forumih. Sam sem imel že parkrat na hrvaškem zelo negativen iskušnje. Še posebej enkrat na carini v Sečovljah, kjer je mlad, zakompleksan mejni policist videl na armaturki avta 3 škatle mojih west super lights in avtomatično predvideval, da imam sigurno kje skritih tudi nekaj gramov trave. Seveda se je temeljito spravil nad avto in ga obrnil od zunaj in znotraj. Ko je začel pobirati koščke prahu iz prtljažnika in jih ovohavati se je kolega začudeno nasmehnil, to je bilo dovolj da so ga odpeljali k načelniku policije ki mu je grozil, da ga bodo tako pretepli da bo moral po vseh štirih se k mamici plazit, jaz osebno pa sem kot "nagrado" dobil stripsearch. Na srečo brez "detajlnega" pregleda. Zadeve so vedno odvisnoe od posameznikov, čisto dovolj je da se najde en ki ti bo zagrenil dobpust. Je pa res da so to samo posamezniki in da ne bi metal celotne hrvaške v ta koš. Kljub kar nekaj negativnim izkušnjam (predvsem v istri) mislim da se bom še kdaj odpravil na hrvaško, čeprav veliko bolj verjetno nekam v dalmacijo od koder se ostali vračajo bolj zadvoljni. Seveda pa je tu tudi vprašanje cene saj lahko trenutno grčija, turčija, tunizija in kar nekaj ostalih držav cenovno brez problemov nesejo hrvaško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerajšnji Val 202:

Turistične agencije beležijo skoraj 30%ni

upad rezervacij za počitnice na CRO obali

kot v istem obdobju (tik pred šolskimi

počitnicami) lani.

Gre v glavnem za hotelske turiste in ne

za ceneni kamp-turizem.

Brez navedbe očitnih vzrokov - finace.

(mislim, da kake natzi vzroke lahko mirno izključimo)

<_<

Pri Avstrijcih - Antene Kärnten - so dali podoben podatek - CRO + za ostale turistične destinacije.

Vzrok v A: ljudem zmanjkuje denarja za dopustovanje - mater ys sm to videl že pred 7 leti, ko v naselju 70 samostojnih hiš (kjer smo živeli) praktično niti ena družina (naja - razen dveh, točneje) sploh ni prživljala počitnic na morju. Na vrtovih so si postavili tiste montažne bazene, v njih so čofotali otroci, oni pa so na verandah pili pivo in sem ter tja kaj spekli na žaru & to je bil dopust.

Ali to čaka v bodočnosti tudi nas? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi dol ni vreme najbolj naklonjeno turizmu, saj glede na prejšnja vroča poletja, ko so temperature bile krepko nad letošnjimi. Tudi temperatura morja je pod pričakovanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

Meni vedno reče hrvaški palicaj na MP Sečovlje: "Tako mlada pa več Slovenka", zato sem se odločila, da bom raje hodila na HR preko mejnega prehoda Dragonja!!! :P

Ti mu pa lepo odgovori:" tako star, pa še vedno Hrvat?"

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!