Skoči na vsebino

Čestitke!!!


YZFgeorge

Priporočene objave

Ej, od kdaj se pa šminkaš? :shock:  :shock:  :shock:  :?:  :!:

Kaj a se nisi videl?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri cestitkah - horjotu lahko cestitam za pentiumsko stevilo postov (P2 - 686 :D), sam sem jih imel do tega posta pa toliko kot en boeing :wink: (727) :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a men pa noben ne chestita za tolk postov (kolkr jih pise tamle na levi..)?

že prou že prou...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cic, čestitke. :D :D :D

Zdaj pa hitro še izpit narest preden zarjaviš, ko te tako lepo pere parkrat na teden. :wink:

Palerina naj ti postane obvezna oprema. :lol:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@AREA_51:čestitam ti za uspešnih 500 postov in s tvojo reinkarnacijo v uporabnika tega foruma!!! :D :) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragicaaaaaaaaaaaaaa

Cestitam ti za 900 postov!!!!! Le tako naprej!!! icon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gif

OOoooo, Vrtnica hvala, sem glih tuhtala kaj bi naredila, al nej si torto specem, grem enostavno na sladoled, al pocakam da me navdusenje mine in si mirno privoscim en sendvic... :wink:

Tenx rozica icon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke tud z moje strani.

Ne delaj dela sama sebi, kar sladoled si prvošči ... pa počas liži in naj ti tekne :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau Hotschko! Dobro ti štepaš poste. Čestitke za jurja pa pol in plus. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, najpej en kongatulejšn za kletarja, da mi ne bo vrat u kevdr zaprl. Potlej, pa ne nazadnje pa ene velke čestitke za naše Nordkapovce! Naj se še tukaj ve, da bilo kuda, Motosvet svuda! (me prav zanima, če sem prou napisu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dva dni do moje obletnice na Motosvetu. Če še ne veste, pričakujem torto, špalir belooblečenih deklic in, no ja, ne bom vsega napisou, mogoče me kdo mal preseneti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!