Skoči na vsebino

Čestitke!!!


YZFgeorge

Priporočene objave

Še dva dni do moje obletnice na Motosvetu. Če še ne veste, pričakujem torto, špalir belooblečenih deklic in, no ja, ne bom vsega napisou, mogoče me kdo mal preseneti.

Ohoho, evo Lojzi bi pa lahko kar na srečanju SR praznoval!

Ja pa ena prav lepa čestitka ti izrekam, Lojzi!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dva dni do moje obletnice na Motosvetu. Če še ne veste, pričakujem torto, špalir belooblečenih deklic in, no ja, ne bom vsega napisou, mogoče me kdo mal preseneti.

Lojzi, v petek, greva na pivo... 2... vsak casti enga... pa sej ves zakaj... :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, v petek, greva na pivo... 2... vsak casti enga... pa sej ves zakaj... :wink: :lol: 8)

Vse jasno, matr, kdaj se bomo nehal starat. Sej mogoče je pa boljš da je tko, kot je, a veš kolk jih na Žalah leži, k bi bli radi vsako leto starejši, pa žal ne morejo.

Vragec :new-bday:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi se jz ti cestitam vse naj naj naj za tvoj 1 rojstni dan tuki gor na forumu!! (sej bi ti jutri sam me ne bo)

Vse naj naj naj se veliko let! :wink:

icon_smile_kisses.gif

icon_smile_kisses.gif

icon_smile_kisses.gif

icon_smile_kisses.gif

icon_smile_kisses.gif

icon_smile_kisses.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, mala moja, jaz pa tebi za 300+ :wink: icon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gif

Glede na debate o chatu bo 1000 kar kmalu :arrow: se ze veselim :D :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc cestitam ti za 900+ postou! Le tako naprej! Ko prides cez 1000 dobis en ekstra velik poljubcek...

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: .... a šele? :shock: ... ojoj... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica in Lojzi naj za trenutek odložita delo in prisluhneta.... :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday:

Malo fušam, je blo pa iz srca. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica in Lojzi naj za trenutek odložita delo in prisluhneta.... :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday:

Malo fušam, je blo pa iz srca. :D

No mi pa ploskamo zraven, ko svečke pihata. Klap, klap, klap, klap, klap, klap, klap, klap, klap, klap, klap,klap......Hip, hip, hura!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej banditos motoristikus... lach.gif :arrow: TENX... :oops: :oops: :oops: :D :lol:

OPA, ampak vceraj je imela pa se ena nasa crna levinja rojstni dan... LUCY... vse naj naj... pa jp tvoje kaloricne bombice so bile full dobre... :wink: xyxthumbs.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ste tko lepo zapel, da mi je že kar mal nerodnbo. Ampak 1. obletnico na Motosvetu še ni praznoval vsak, tko, da, no ja, mal zaslužim, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, ste tko lepo zapel, da mi je že kar mal nerodnbo. Ampak 1. obletnico na Motosvetu še ni praznoval vsak, tko, da, no ja, mal zaslužim, a ne?

Lojzi, kdaj boš pa ti v ta namen prnesu kake kalorične bombice v OLP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ups. Še to.

Sama sebi čestitam za vstop v hall of fame desetih najbolj klepetavih motosvetovcev.

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja spodobi se, da še naši klepetulji Mačici čestitamo. Da ti bo klepetanje lažje od rok šlo, ti pošiljam en mičken priboljšek. :popcorn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sem pozabla, da bom izpadla takoj, ko se bo tista nesnaga pa temi o TA pobrisala. No, pol morm pa drugje malo nasmetit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, a se sploh zavedate kolk ste samo po tej temi nasmetili???

:D

Keep up the good work...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, a se sploh zavedate kolk ste samo po tej temi nasmetili???

:D  

Keep up the good work...

Ups, joj pardon, spet sem ponesrec sem not padla... :oops: :oops: :oops:

:twisted: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auč. zakaj že?

.... joj, macka, a ze spet bananini olupki.... :roll: :roll: :twisted: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!