Skoči na vsebino

Čestitke!!!


YZFgeorge

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Hja... pred tremi dnevi je minilo eno leto, odkar sem član tele vesele motodruščine. V tem času sem naklepal 813 (bolj ali manj pametnih) postov (statistično gledano je to 1,39% vseh ali 2,22 posta/dan). Pravzaprav niti ni tako slabo za nekoga, ki je v sredo 8.8.2001 zvečer parkiral nič hudega sluteč na 3M samo zaradi nekaj kepic sladoleda... naslednji dan je bil pa že Novinec :lol: 8)

Moram pa priznati, da ste mi v tem času rahlo prirasli k srčku :oops: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheeej, Suzuki, čestitke!!!!

Hja, drugič pa pazi kam se spraviš lizat! :wink: :lol:

Ta novi solorajderski pozdrav ti bo pa Mačica na glas povedala!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheeej, Suzuki, čestitke!!!!

Hja, drugič pa pazi kam se spraviš lizat! :wink: :lol:

Ta novi solorajderski pozdrav ti bo pa Mačica na glas povedala!

LP HHV

No, zakaj pa dvakrat. Sej je res, da Suzukiju privoščim jubilej, sam zakaj dvakrat!??

Jebela pa ta frdamana tehnika, pa progres, pa aeroplani, še vreme ni več kot je bil včasih ... :twisted: :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... pred tremi dnevi je minilo eno leto, odkar sem član tele vesele motodruščine. V tem času sem naklepal 813 (bolj ali manj pametnih) postov (statistično gledano je to 1,39% vseh ali 2,22 posta/dan). Pravzaprav niti ni tako slabo za nekoga, ki je v sredo 8.8.2001 zvečer parkiral nič hudega sluteč na 3M samo zaradi nekaj kepic sladoleda... naslednji dan je bil pa že Novinec :lol: 8)

Moram pa priznati, da ste mi v tem času rahlo prirasli k srčku :oops: ...

No, če že morm

Tih bod pa liži. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tih bod pa liži. :D :D :D

...To je moje!!!!!! :evil: :evil: :shock: :shock: :wink: :wink: NE DAM!!!!!!!!!

Robi, saj ti nočem vzet, sam je HHV reku, da morm jaz napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Yao, sm spregledu!!! Sori.... :oops: :oops: :oops: :oops:

Ukaz je ukaz! :wink:

Točno. Tih bod pa liži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala, hvala... za čestitke.

(mimogrede: je pa zanimivo, kako Solo Riderji radi ližemo... :wink: Hotschko, a je to med pogoji za vpis??? nč se ne spomnim... :lol: 8) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi bo kdo slučajno za 14stoti post čestital?

Bravoooo Mačica, naj bom prvi......1400 pa ze ni vec tako majhna stevilka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi bo kdo slučajno za 14stoti post čestital?

Evo mačica, še moje čestitke (pa čeprav sem drugi...) :oops: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk ... meni je pa samo se tale post manjkal :oops: :idea: :wink: :twisted: :D 8)

No če nočejo drugi ti bom pa jaz.

Dobrodošel v klubu 1k nakladačev.

Pa še z istim tempom naprej.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurčka si naredu?! Ooooo, Cyc, to je pa skor taka radost, kot takrat, ko dete prvo potičko v kahlco pikira. Še dost takih kahlc ti želim, pa čimmanj matra za čim več dnara! :wink: :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čestitam:

1. Suzukiju za 1 motosvetovo leto

2. Mačici za 1,4 k postov

3. Cyc-u za 1 k postov

4. Najpomembnejše... moji Kat za opravljen izpit A kategorije :multi: :multi: :multi: :D :D :D

Vsem še enkrat čestitke :!: :!: :!:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

moja malenkost prav tako čestita Suzukiju za prvo motosvetovo svečko, Mačici in Cyc-u za zgovornost (oziroma spretnost tipkanja) :lol: :lol:

Potli pa se zahvaljujem motosvetovcem za prve vzpodbude k vpisu v avtošolo ter Rudetu za trdne živce in vztrajnost in tvojo špartansko šolo vožnjo v dvoje po ozkih vaških ulcah, prenašanju mojih pametnih nasvetov, da o mojem adrenalinskm bremzanju s prvo zavoro po makedamu :oops: :roll: in pelikanovem vzletanju (tko sva poimenovala moje začetno speljevanje) niti ne izgubljam besed.

Hvala Brmm za čestitke.

Pišuka, tale post zgleda tko kt da bi dobila oskarja, sam sem trenutno se tko evuforična, d si kr ne morm pomagat :lol: :lol: :lol: :lol:

OK zdej pa motosvetovci pazte nase in če srečate CBR-ko, ki počasi križari čez ovinke se ne ustrašit, ker z motorjem ni nič narobe :P

Bom probala priti v sredo v OLP in se bom potrudila kaj spackati v kuhinji, ko iz šporgeta ometem vse pajčevine, ki so se pridno nabirale od prihoda motorčka v najino štalo. Torej, če se ne bojite mojih zvarkov se vidimo v sredo v OLP-ju

Do tedaj pa JUUUHUUU, konec ilegale na prvem zicu :drinking:

Ma je danes en krasn dan.

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!