Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Tudi jaz včeraj stestirala DAM-PRO majico in hlače pa moram reči, da je zadeva res fajn. Definitivno zelo dobra stvar za zelo prijazno ceno - švic perilo zna bit včasih pasje drago :unsure:

Sama imam večino podoblačil od Karibuja, super je tudi majica s karbonskimi vlakni od The North Face. Mi je pa ena od pomembnejših zadev kaj bom imela oblečeno po jakno in hlačami - od kar sem prvič probala aktivno perilo si sploh ne predstavljam, da bi imela oblečeno navadno bombažno majico.

Popravljeno . Popravil urssa
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... sam jst mislim, da ni fora v windstoperju, da ti ne švicaš. jst bi švicala, če bi imela gor samo kratke rokave in kratke hlače, pa bi se pri 35°C pripeljala do semaforja :whistle: . kaj šele, da sem oblečena, kot je treba!

Shujšat, pa bo! (imam isti problem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam to perilo. Sicer stane nekaj eurov, ampak je ZAKON!!! :worship:

http://www.dainese.c...e_uso=45&cat=31

http://www.dainese.c...e_uso=45&cat=31

Jz tud prisegam na tole (sicer enodelno) oblekco :OK:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud prisegam na tole (sicer enodelno) oblekco :OK:

:P Kje je pa kaksna slikca??

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Kje je pa kaksna slikca??

A tebe tud firbec, pa sm misla, d sm polcaji hočjo d se slačm k me ustavjo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud prisegam na tole (sicer enodelno) oblekco :OK:

Hihihi, ja jaz sem se pa za dvodelca odločil, je lažje vmes skočit na WC... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tebe tud firbec, pa sm misla, d sm polcaji hočjo d se slačm k me ustavjo :photo:

Ja pa ja, to bi pa res lahko naredila za nas, da nam privoščiš kakšno slikco v tem oprijetem perilu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tud usnje enodelno, tako da mi enodelna podobleka nič ne olajša zadeve :grrr, poleg tega je bolj praktična, da se ti pri oblačenju usnja in med vožnjo majica ne rola navzgor in hlače navzdol .)

A bo zdj vredu .)

post-16032-057797000 1280302790_thumb.jpg

BBBBRRRRRRRAAAAAAVOOOOOOOO!!!!!!!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podoblačila od DAM-PRO-ja so sicer dvodelna, vendar mi je zelo všeč, da so hlače dovolj visoke-zadaj celo malo povišane, majica pa je tudi podaljšana na zadnjem koncu. Imam tako enodelen usnjen kombinezon, kakor tudi dvodelnega iz cordure, vendar pri nobenem nisem imel problemov z oblačenjem, slačenjem ali pa "vihanjem". Tudi draga je zelo zadovoljna. Sedaj smo jih v klubu naročili nekaj večjo količino , in se dogovorili za popust..

Popravljeno . Popravil TABOO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tud usnje enodelno, tako da mi enodelna podobleka nič ne olajša zadeve :grrr, poleg tega je bolj praktična, da se ti pri oblačenju usnja in med vožnjo majica ne rola navzgor in hlače navzdol .)

A bo zdj vredu .)

post-16032-057797000 1280302790_thumb.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem prišel danes z morja in se je kar shladilo tam po Liki. Toplejši del kombinezona (podlogo) sva z drago itaq doma pustila, saj sva šla dol po vročini.Sem se bal da naju bo zeblo, vendar so tale THERMOLITE podoblačila od DAM-PRO zelo v redu tudi, ko malo zahladi. Prav prijeten občutek. Kakšne izkušnje pa imate drugi s temi izdelki?

LP T

Popravljeno . Popravil TABOO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....danes sem v Mb kupil Dainese Racing Seamless dvodelni komplet (dolgi rokavi). Zalo dober občutek, še lepša se mi je zdela cena, ker sem nevede naletel na 25% popust (traja cel mesec) - znižano iz 105 na 78Eur :naughty: . Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....danes sem v Mb kupil Dainese Racing Seamless dvodelni komplet (dolgi rokavi). Zalo dober občutek, še lepša se mi je zdela cena, ker sem nevede naletel na 25% popust (traja cel mesec) - znižano iz 105 na 78Eur :naughty: . Priporočam.

Verjamem, da je OK. Vendar je cena DAM-PRO(jevega) dvodelnega kompleta,kateri je zelo prijeten za nošenje od 48 -51 €. Odvisno ali je ženski ali moški. Če vzameš večjo količino pa se da dogovoriti še za kakšen dodaten popust. Ne vidim nobenega pametnega razloga, da bi plačeval "znamke", pred nosom pa imam domačega proizvajalca tudi zelo kakovostnih podoblačil.Vsaj po mojih izkušnjah sodeč (in moje drage). Pa tudi v našem klubu so fantje prav zadovoljni.

LP T

Popravljeno . Popravil TABOO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, dopust je mimo, za tiste, ki ste klicali (vendar so nekatere številke pošle) pa obvestilo, da je nova količina podoblačil DAM-PRO THERMOLITE že v proizvodnji in bo na razpolago že v ponedeljek, 30.8.2010.

LP

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, da ti odgovorim, kako sem zadovoljen s podobleko, ki sem jo zadnjič nabavil pri tebi. Že ko sem šel od tebe, sem se malo pred Šentjernejem preoblekel, ker je bila majica popolnoma premočena. Bil sem pozitivno presenečen nad podobleko, saj odlično odvaja pot. Ko pa sem se po parih urah ustavil in slekel zgornji del kombinezona, se je zelo hitro posušila. Od takrat naprej jo imam vedno oblečeno, ko se grem vozit. Sedaj samo še čakam, kako se bo podobleka obnesla, ko bo hladneje, ker v tej vročini kar teče od mene :evilgrin:. Ko pridem z vožnje, obleko samo vržem v pralni stroj na takratek program, da jo splaknem. Posuši se hitro, tako, da je kmalu spet pripravljena na novo uporabo :yea1:. Pa kombinezon lažje slečem in oblečem, ko sem premočen, to tudi precej šteje. Prej je bila to muka :angry: :devil:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da si tudi ti zadovoljen. Po mojih izkušnjah je ta material zelo dober tudi v hladnejših dneh. Za nižje temperature (pod 10 ali pa celo 5 st.C)pa bomo pa konec septembra (odvisno od temperatur)dali v proizvodnjo še EXTRA TERMO varianto.Material je podoben,z več THERMOLIGHTA, pa kosmačen je. Primeren tudi za temp. pod 0 stC, enkraten pa tudi za smučarijo. Hlače bodo enak model, majica pa bo v obliki polpulija z zadrgo, tako da zaščitijo tudi vrat.

LP Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam novo sceno ,k se mi je zdela kr dobra v primerjavi z TOP GAS-om in Dainese Semmless zadevami...vse je vredu,mislim spica zadeve,ampak cene so pa ubijalske...ce ne naletis na popuste,so tej komleti med 90-120euri...

No neka nova varjanta je zdaj ponujena na trgu in sem jo mal testirala na spinningu,pa sem vidla da v sportu se obnese,lahko da na mopedih tudi v toplo,vrocih dneh...in sicer

tuki :http://www.sixs.biz/

SIXS,ORIGINAL CARBON UNDERWEAR,PATENT PENDING TECHNOLOGY

Dobro dela,cena pa vsaj ne ubija,kot ostale,je skoraj -30%

Kje ga dobit pa itak pise pod 'rivenditori'...opozarjam-mene ni:),zato naj moderatorji tega ne vpostevajo kot reklamo!!!!!

Lptrance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se teh DAM-PRO jevih THERMOLITE podoblačil tiče, sva jih z drago preizkusila včeraj tudi na "mrazu". Tam v Liki je bilo kar pod 10 stC, vendar nisva čutila nobenega hladu, pa nisva imela kombinezonov v zimski varianti. Tudi občutek je prijeten. Z drago meniva, da dobiš dobro kvaliteto ,ugodno za nošenje in to za relativno malo denarja. In , kar mojo drago najbolj veseli-zelo enostavno za vzdrževanje.Likati sploh ne rabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

tudi sam sem nabavu podobleko od dam-proja! Full vredu zadeva, sam sem zelo zadovoljen!

lp Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšne izkušnje pa imate s temi DAM-PRO oblačili sedaj, ko je hladneje? Rabil bi nekaj zase in za punco pa je v trgovinah vse precej drago, predvsem pa me moti, da nimajo nič za nas obilnejše.Kar dobim je bolj ozko, predvsem pa prekratko, ko se na motorinu sklonim naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!