Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Lepo je prebrati pozitivne komentarje, ki kažejo, da smo kar na pravi poti. Trudimo se, da bi s kakovostjo,primerno ceno in kakovostnim servisiranjem strank zadovoljili še tako zahtevne, saj je od dobrega počutja na motorju odvisno marsikaj, med drugim v veliki meri tudi varnost.

Kot je videti iz nekateih mnenj, lastnosti materiala res omogočajo uporabo naših podoblačil tako v hudi vročini, kakor tudi v hladnejših jesenskih in celo zimskih dneh. Marsikomu pa so nepogrešljiva tudi pri zimskih športih.

Kupcem se zahvaljujem za zaupanje, vsem Motosvetovcem pa želim prijetne in varne kilometre, bodisi na dveh, ali pa na štirih kolesih... :rolleyes:

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je prebrati pozitivne komentarje, ki kažejo, da smo kar na pravi poti. Trudimo se, da bi s kakovostjo,primerno ceno in kakovostnim servisiranjem strank zadovoljili še tako zahtevne, saj je od dobrega počutja na motorju odvisno marsikaj, med drugim v veliki meri tudi varnost.

Kot je videti iz nekateih mnenj, lastnosti materiala res omogočajo uporabo naših podoblačil tako v hudi vročini, kakor tudi v hladnejših jesenskih in celo zimskih dneh. Marsikomu pa so nepogrešljiva tudi pri zimskih športih.

Kupcem se zahvaljujem za zaupanje, vsem Motosvetovcem pa želim prijetne in varne kilometre, bodisi na dveh, ali pa na štirih kolesih... :rolleyes:

LP Damjan

Pa se da kje videti ponudba izdelkov s cenami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se da kje videti ponudba izdelkov s cenami?

Pošljem na PM.

LP Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, da še jest javno pohvalim Damiana...praktično v enem dnevu dobil robo, najbolj pa moram pohvalit njegovo oceno velikosti konfekcije - moje in od žene...jest sem na uč kar orenk mim usekal...mi je po lastni oceni glede na težo in višino, poslal velikost hlač in majice, ki so mi kot ulite...vsem svetujem, da mu sporočite višino in težo. V soboto sprobam še na motorju, trenutno, pa sem kar oblečen v komplet in se zlo dobr počutm :ninja::OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, da še jest javno pohvalim Damiana...praktično v enem dnevu dobil robo, najbolj pa moram pohvalit njegovo oceno velikosti konfekcije - moje in od žene...jest sem na uč kar orenk mim usekal...mi je po lastni oceni glede na težo in višino, poslal velikost hlač in majice, ki so mi kot ulite...vsem svetujem, da mu sporočite višino in težo. V soboto sprobam še na motorju, trenutno, pa sem kar oblečen v komplet in se zlo dobr počutm :ninja::OK:

Se pridružujem zgoraj napisanemu . :OK:

lep pozdrav. :yea1: Mavti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo čez vikend prevozil cca 300 km v omenjenih podoblačilih, še enkrat...zelo zadovoljen...lepo se prilegajo telesu, zadržujejo toploto, ni švicanja, na kratko prva liga...seveda, ni to winstoper...je potrebno imet v tem vremenu tudi kvalitetno nadobleko...da ne boste sedaj pričakoval čudežev, kateri še nimate te konfekcije...tisti, ki pa jo že imate, pa itak veste o čem govorim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker se kar precej vozim tudi v tem letnem času, me zanima, kako ste zadovoljni s podoblačili DAM-PRO v takih razmerah.

Imam sicer kvaliteten kombinezon(cordura) , vendar mi dolge gate in majica ravno ne odgovarjano, navadne švic majice pa niso dovolj.

Windstoper mi je pa preveč, oz. neudoben pod vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem se peljal za martinovo...temperature okol 6 stopinj...podoblacila, kratka majcka, tekstilna jakno revit, navadne kavbojke in proti dezne hlace cez...nobenega mraza...prijetna voznja po dolenjski...enako, ko sem se vracal okoli devetih zvecer in temperatura okoli 2 stopinji...edino, kar moram se popravit, je to da me zebe v tilnik, neglede na ful podkapo in termo rutko okoli vratu...bo treba en pleten sal okol vrata ovit...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem se peljal za martinovo...temperature okol 6 stopinj...podoblacila, kratka majcka, tekstilna jakno revit, navadne kavbojke in proti dezne hlace cez...nobenega mraza...prijetna voznja po dolenjski...enako, ko sem se vracal okoli devetih zvecer in temperatura okoli 2 stopinji...edino, kar moram se popravit, je to da me zebe v tilnik, neglede na ful podkapo in termo rutko okoli vratu...bo treba en pleten sal okol vrata ovit...

Fajn, mataur!

Za tilnik jaz uporabljam ovratnik (pliš, ali nekaj podobnega), ki blagodejno ščiti vrat! Kupil sem ga davno tega, še sam ne vem kje, a je funkcionalen in zame nepogrešljiv del zaščitne termo opreme. Uporabljam ga vseskozi razen, ko je vroče.

Bi pa dodal še nekaj, kar je v mrazu na motorju tudi velik problem, in to so noge.

Za motorista postoji odlična termo oprema - tudi nogavice. A če je pretiran mraz, tudi termo nogavice ne "delujejo" kot treba. Če si navlečeš pod debele termo nogavice še ene tanke, lahko kar letne nogavice, je termo izolacija še enkrat boljša!

Ko sem se vozil "tam nekje", v mrazu, snegu in podobnih nevšečnostih brez možnosti, da si ogrejem noge, je bila to idealna, fantastična rešitev.

To je moja izkušnja! Probajte še vi, morda tudi vam ogreje noge!?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorčy!...... še nekaj sem pozabil, glede na tole temo, kar je funkcionalno in učinkovito. To so prakticirali že naši dedje, ko ni bilo zaščitne termo opreme. To je - časopisni papir! (Ne smejte se!)

Ko vas zaloti nenadna ohladitev in nimate pri sebi termo opreme, si lahko pomagate tako, da pod jakno itd... podložite časopisni papir v nekaj slojih, ki je odličen termo izolator! To = to!

Probajte in prepričali se boste.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem točno,, si imel DAMPRO jeva podoblačila spodaj ali ne ?

Ja seveda...DAMPRO podoblacila spodaj...

Hoj moto rider...tole z ovratnikom, bom pa sprobal...za noge, pa se nisem nasel univerzalne resitve...prav motoristicne hlace mi nekako ne disijo, ker se vozim tudi v sluzbo in se mi ne da preoblacit, razmisljam o "moto kavbojkah", samo je cena tudi...tako sedaj imam termo podhlace, kavbojke in dezne hlace cez, ce je pa premrzlo, pa se termo kolencnike...termo nogavice in moto cevlje cez gleznje...samo pri danasnji temperaturi se bojim, da bi mi mraz prisel do koze...

Ja papir...spomini, spomini...tko smo si v vojski na -30 resval kozo pred mrazom...ena ure straze...nocna mora...sam brez papirja, bi zmrznili...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo drago oba uporabljava njihova podoblačila in sva zelo zadovoljna. Tudi sedanje temperature ti ne gredo do živega. Res pa je, da mora biti preko podoblačil kakšnen kakovosten kombinezon.

Vendar sem moral pri enakem kombinezonu prej obleči dvoje dolge gate, spodnjo majico, puli pa še kakšen toplejši pulover. Sem bil kot robot, sem se komaj premikal...

Sedaj, ko je malo hladneje, jaz uporabljam njihov TERMO polpuli , ki ga imam raje ravno zaradi "prekrivanja" s podkapo (ta je pa bikersova), da mi ne piha po vratu, draga pa tudi sedaj uporablja kar celoletno, saj ima raje rutico (pa še za menoj sedi in ji manj piha).

V glavnem, toplo priporočam. Midva uporabljava tudi za smučanje, ona pa še za na bicikl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matur ti mas mp3? potem pa ne vem zakaj ne nabavis "dekce" t.i. termoscud od tucano urbano, pride okrog 80€ in ne rabis moto hlac ker te sciti predmrazom, dezjem. mam jst na skuterju in je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, "dekca"...je se vedno opcija, sam nekako kolebam...prvo malo zaradi "klavstrofobije" ... imam noge rad frej, drugo je pa cena...tuki nekje (kak euro vec) so hlace s trenutnimi popusti...mikajo me une kavbojke...draggin jeans...do novega leta je v KMC popust nanje...samo take, ki so tudi termo, pridejo s popustom od 150€ naprej...ce nafehtam bozicka z kak dodaten euro...ne vem...mogoce...bolj verjetno, pa pred drugo zimo v kak nakup...to sezono, sem ze sparkiral v toplo garazo...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!