Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Kaj je pomembno pri podkapi?

 

Material, velikost in barva!  (Pa mogoče šiv po sredi...?)

Tle pa cela znanost... :O:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bolj kot podkapa paše buff, navaden ko je vroče, drugače pa windstopper, pa še bolj univerzaleni so kot podkape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez podkape se ne peljem skoraj nikamor... Nosim jo v vseh letnih casih, pa se vsa razkustrana nisem ko dam celado dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst jo pa ponavadi poveznem na glavo ko grem na bankomat al' pa na pumpo...  :hmm:     ...mora pa bit' bulettstoper!  :O  :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jz mam enodelni DAINESE res vrhunski a tud cena....ducati pa imam dvodelna in vse sede v piko

 Tudi jaz z DAM-PRO podoblačili nimam problemov pa sem kar pri sebi. Majica in hlače sta zadaj podaljšana pa tudi številke so korektne.

 

Pri nekaterih drugih (sicer bolj cenenih...)  sem tudi jaz pokazal hrbet, čim sem se sklonil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo

 

Ker v trgovinah ne najdem teh DAMPRO oblačil bi rabil nasvet, kam naj se obrnem  za informacije in nakup. Vidim, da ste nekateri kar zadovoljni, jaz pa moram obnovit "podgarderobo"...       

 

LP              

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Ker v trgovinah ne najdem teh DAMPRO oblačil bi rabil nasvet, kam naj se obrnem  za informacije in nakup. Vidim, da ste nekateri kar zadovoljni, jaz pa moram obnovit "podgarderobo"...       

 

LP              

 

Kontaktiraj Damian-a in ti bo vse povedal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Najlepša hvala. Upam, da so podoblačila res tako v redu, kot piše na forumu. Ko enkrat zraste trebušček, je namreč  v trgovinah težko dobiti kaj za na motor, da ne bi takoj "hrbta kazal"...

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAM-PROjeva podoblačila so super...

celo zimo jih nosil, ne samo na motorju in so taka kot prvi dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem dobil in preizkusil čez vikend. S podoblačili zelo zadovoljen. Se lepo prilagode tudi mojim "okroglinam"...  :OK:

Z vremenom čez vikend precej manj zadovoljen  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vidim že par dni reklamo na motosvetu pa še na ene par drugih internet straneh, sem rekel, vročina je pasja, treba je probat tele Hyperkewl hladilne brezrokavnike od Big Fat Whale-a  :grim  pokličem, se naročim, bi prišel probat in preizkusit.

 

Pridem na Lj-Vrhovce kjer imajo sedež, pustim depozit v vrednosti izdelka, in takoj letim v garažo po motor, da letim takoj sprobat tole čudo :O namočim pod pipo tale brezrokavnik, prštimam motor, se oblečem, in pod kombinezon vržem še tale hladilni brezrokavnik.

 

Prvi filing je mal čuden, kot da je nekaj mokro, pa u bistvu ni, tipam pa šlatam, nič vode, samo hladen občutek :OK:  ajde gremo probat na cesto.

 

Temperature so bile čez dan, vsaj po termometru na armaturi od 30 do 33 stopinj, kar je bilo kar super vreme za testirat tole zadevo. Skočil sem do Postojne, pa dol čez Razdrto do Ajdovščine, Nove Gorice, pa v Trst sem šel sprobat  zadevo v največji gužvi v petek ob 3 popoldan, potem pa lagano nazaj proti Ljubljani.

 

Na kratko, zadeva dela presenetljivo dobro, prijetno hladi, ne moti pod kombinezonom, in zgleda da tud drži, da stvar ohranja temperaturo dalj časa (10 ur) saj v 3-4 urah kolikor sem imel jopič oblečen, ni bilo zaznati nobenih temperaturnih nihanj oziroma da bi me kaj manj hladilo. Po mojem skromnem mnenju se tale brezrokavnik odlično obnese   :OK:

 

Zdej morem še unga za na bicikel kupit :D

 

post-2615-0-84656300-1371847125_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim že par dni reklamo na motosvetu pa še na ene par drugih internet straneh, sem rekel, vročina je pasja, treba je probat tele Hyperkewl hladilne brezrokavnike od Big Fat Whale-a  :grim  pokličem, se naročim, bi prišel probat in preizkusit.

 

Pridem na Lj-Vrhovce kjer imajo sedež, pustim depozit v vrednosti izdelka, in takoj letim v garažo po motor, da letim takoj sprobat tole čudo :O namočim pod pipo tale brezrokavnik, prštimam motor, se oblečem, in pod kombinezon vržem še tale hladilni brezrokavnik.

 

Prvi filing je mal čuden, kot da je nekaj mokro, pa u bistvu ni, tipam pa šlatam, nič vode, samo hladen občutek :OK:  ajde gremo probat na cesto.

 

Temperature so bile čez dan, vsaj po termometru na armaturi od 30 do 33 stopinj, kar je bilo kar super vreme za testirat tole zadevo. Skočil sem do Postojne, pa dol čez Razdrto do Ajdovščine, Nove Gorice, pa v Trst sem šel sprobat  zadevo v največji gužvi v petek ob 3 popoldan, potem pa lagano nazaj proti Ljubljani.

 

Na kratko, zadeva dela presenetljivo dobro, prijetno hladi, ne moti pod kombinezonom, in zgleda da tud drži, da stvar ohranja temperaturo dalj časa (10 ur) saj v 3-4 urah kolikor sem imel jopič oblečen, ni bilo zaznati nobenih temperaturnih nihanj oziroma da bi me kaj manj hladilo. Po mojem skromnem mnenju se tale brezrokavnik odlično obnese   :OK:

 

Zdej morem še unga za na bicikel kupit :D

 

attachicon.gifhyperkewl.jpg

a če bi toplo vodo pozimi not nalil, bi tut grelo? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A zdej k pa malo zahladi, pa kr vsi prodajate? Se pravi, da to čist preveč hladi?

 

Ajde BMW.jaši, kje ste zdej, pokupite zdej to robo, sej se ga da nataknit na kolena brez problema, če vas cilindri preveč grejejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

 

Mogoče mi lahko kdo pomaga kje kupiti kvalitetno podkapo. Imam neko 5€ kvaliteto, pa se mi ne dopade, saj ni dovolj elastična in si je ne moreš zlahka namestiti.

 

Hvala za nasvete.

 

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Mogoče mi lahko kdo pomaga kje kupiti kvalitetno podkapo. Imam neko 5€ kvaliteto, pa se mi ne dopade, saj ni dovolj elastična in si je ne moreš zlahka namestiti.

 

Hvala za nasvete.

 

Lp, A.

skoraj vsak proizvajalec moto opreme ima tudi kakšen model podkape. za jesen, zimo in pomlad verjetno iščeš kaj z windstopperjem :? ti imaš tam trgovino moto oprema, ki kolikor vem so zelo dobro založeni, tako da ni vrag da ne boš nekaj našel zase. so pa windstopper podkape okrog 30€ 

 

meni dobro služi tudi buff (takšen kot je tale), sploh za na skuter mi je bilo bolj praktično, ker je potem nadomeščal tudi šal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!