Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Kakšne izkušnje pa imate s temi DAM-PRO oblačili sedaj, ko je hladneje? Rabil bi nekaj zase in za punco pa je v trgovinah vse precej drago, predvsem pa me moti, da nimajo nič za nas obilnejše.Kar dobim je bolj ozko, predvsem pa prekratko, ko se na motorinu sklonim naprej.

Brez skrbi vzami DAM-PRO. Tudi mene je bistvenooooo več pa sem vzel velikost XL . Ko sem vozil preko Delnic pri temperaturi 11°C ni nič zeblo. Mjaica in dolge gate se prlegajo ob tesesu in v kolikor nisi športno grajen tako kot jaz .................... :naughty:

Zadeva je ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da si tudi ti zadovoljen. Po mojih izkušnjah je ta material zelo dober tudi v hladnejših dneh. Za nižje temperature (pod 10 ali pa celo 5 st.C)pa bomo pa konec septembra (odvisno od temperatur)dali v proizvodnjo še EXTRA TERMO varianto.Material je podoben,z več THERMOLIGHTA, pa kosmačen je. Primeren tudi za temp. pod 0 stC, enkraten pa tudi za smučarijo. Hlače bodo enak model, majica pa bo v obliki polpulija z zadrgo, tako da zaščitijo tudi vrat.

LP Damjan

Mene pa zanima, kje je to moč videti in probati - DAN PRO al kaj je že???

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud zanima kje nabavit to perilo oz ce se ga da kje probat oz ce je kje kaka merca da mi nebo slucajn pol premejhno al pa peveliko

hvala ze v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud zanima kje nabavit to perilo oz ce se ga da kje probat oz ce je kje kaka merca da mi nebo slucajn pol premejhno al pa peveliko

hvala ze v naprej

Stric Google pozna vse ....dam-pro

Jaz sem full zadovoljen

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem se odločil in DAM-PRO naročil tudi jaz.Najprej samo zase, da preverim. Dobil sem takoj naslednji dan po naročilu. Malce mi je bilo "nerodno" navesti težo, saj sem se bal, da ne bo nič z mojo velikostjo. Prijazen možakar mi je zagotovil, da bo XL pravšnja(čeprav imajo menda tudi XXL), če bi rabil skrajšati pa, da bodo uredili tudi to. Z malo skepse sem pričakoval paket, vendar je imel možakar prav.Majica in hlače, kot uliti. kaže, da se spozna na svoj posel. Menda je tudi sam motorist.

Med tednom sem naredil nekaj turc po SLO, tudi malo v hribe. Lepo vreme, hkrati pa preizkus oblačil. Vtis ? zelo,zelo zadovoljen. Za ta denar vrhunski ,prijeten in topel material pa tudi lepo narejen izdelek..

V glavnem, pravkar sem naročil še en kpl. zase in dva za punco. Mislim, da bi znalo biti uporabno tudi za smučarijo.

Lp Glider

Popravljeno . Popravil Glider1972
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima, kje je to moč videti in probati - DAN PRO al kaj je že???

Scarabeo

Nabavil in takoj stestiral na Golico, neprimerno boljše kot klasično smučarsko perilo, zelo zadovoljen.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugega ni, Nedeljski Dnevnik, pa Novice... so rekli stari strici.

Cajt'ng je odličen toplotni izolator! Če je Playboy, je pa sploh še tol'ko boljše. Ne smeš ga pa podstaviti pod jajca... ker ti bo začelo čivkati v hlačah!! :O :grim :P

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pa nimam Dam-Pro.

Imam spodnje perilo (dolga majica in dolge gate) Helly Hansen in sem zelo zadovoljen. Toplo je ful, če pa slučajno zašvicaš, takoj odvede vlago od kože stra, tako, da si vedno suh. Na začetku mi je bilo kar malo čudno, saj mi je bilo vroče in sem vedel, da se potim, a moker nisem bil. Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sixs carbon dela, sem lan smučkov, sprobu na kolesu in motorju. Pa še nič ne smrdi, tud če se potiš.

Letos grem še po dolge gate, čakam kako akcijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil še jesensko-zimsko varianto od DAM-PRO. Mislim, da se imenuje THERMO ali TERMO. Ta vikend s punco preizkusila tudi v "zimskih" razmerah in sva zelo zadovoljna.Podobna stvar, kot celoletno oblačilo, le da je kosmačeno in še bolj toplo. Namesto majice je polpuli z zadrgo, ki pokrije tudi vrat. Mislim, da bo super tudi za smučarijo.Sporočim po krompirjevih počitnicah, če bo kaj snega tam, kamor greva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj obleči, za ČEZ usnjen kombinezon, če je tok hladno, kot je bilo recimo včeraj, okol 10 stopinj... ker po 300km me začne zebst, pa tud če mam 5 podoblek spodaj, pa so merino, pa powerstrech... včeri sem dal čez en puhast brezrokavnik pa čez še zgornji del dežnega kombinezona, pa je blo za silo boljš... ampak se mi zdi, da ko se kombinizen enkrat ohladi, je to k hladilnik...

al je treba enostavno v teh mrzlih dneh se znebit usnjenega kombinezona in se vsaj zgoraj obleči v kakšno jakno? hlače in noge mi niso panika...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj obleči, za ČEZ usnjen kombinezon, če je tok hladno, kot je bilo recimo včeraj, okol 10 stopinj... ker po 300km me začne zebst, pa tud če mam 5 podoblek spodaj, pa so merino, pa powerstrech... včeri sem dal čez en puhast brezrokavnik pa čez še zgornji del dežnega kombinezona, pa je blo za silo boljš... ampak se mi zdi, da ko se kombinizen enkrat ohladi, je to k hladilnik...

al je treba enostavno v teh mrzlih dneh se znebit usnjenega kombinezona in se vsaj zgoraj obleči v kakšno jakno? hlače in noge mi niso panika...?

Usnje je za polet, za zdaj pa kaka dobra tekstina jakna ,ki ima dober kroj, da preveč ne opleta, pa bo o.k.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje je za polet, za zdaj pa kaka dobra tekstina jakna ,ki ima dober kroj, da preveč ne opleta, pa bo o.k.

a kakšna jakna za čez usnje pa ne obstaja, da bi bila dovolj topla? zanima me namreč zato, ker so mi usnjene hlače čist v redu tud v mrazu, ne vem pa kako bi jakno združil s hlačami, glede na to, da zadrge gotovo niso kompatibilne in bi bilo to kar problem rešiti...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kakšna jakna za čez usnje pa ne obstaja, da bi bila dovolj topla? zanima me namreč zato, ker so mi usnjene hlače čist v redu tud v mrazu, ne vem pa kako bi jakno združil s hlačami, glede na to, da zadrge gotovo niso kompatibilne in bi bilo to kar problem rešiti...?

Kupiš zadrgo, morda jo ima že jakna, vse skupaj ti zrihta krojač.Vprašaj po krojaču v prodajalni, kjer boš kupil jakno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da si že v osnovi narobe zastavil. Dejstvo je, da je usnje dokaj hladno in kot tako ne zadržuje toplote. Zato je logika vsakega termooblačila, da je z zunanje strani najprej membrana, neprepustna za veter (in eventuelno vlago), pod njo je TERMO material (priporočam npr. TERMOFLIS, pod tem pa je najbolje kakšno podoblačilo iz novih, visoko-tehnoloških materialov, ki imajo pahko termolastnosti, se pravi, da zadržujejo tudi toploto, predvsem pa je pomembno, da odvajajo vlago na zunanjo stran.

Tako se bo toplota telesa zadrževala znotraj bunde. Usnje pa te toplote ne zadrži, niti ne odvaja vlage, zato je občutek hladu še večji.

Če že vztrajaš na tem, vsekakor priporočam kakšno kvalitetno podoblačilo pod usnje, nad usnjem pa kakšno toplo jakno iz Cordure. Bojim pa se, da boš z vsem tem na sebi bolj neroden, saj vsa ta oblačila skupaj precej vežejo...

Sam sistem kakovostnih motorističnih jaken iz cordure že upošteva zakonitosti, navedene na začetku, tako, da je pod tako jakno (in hlače) dobro obleči le kakšno kvalitetno podoblačilo, v hladnejših dneh mogoče še kakšen flis.

Jaz se (brez flisa) kar precej vozim na temperaturah od 0-10 stC, pa me ni še nikoli zeblo

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sixs carbon dela, sem lan smučkov, sprobu na kolesu in motorju. Pa še nič ne smrdi, tud če se potiš.

Letos grem še po dolge gate, čakam kako akcijo!

Se splača jas imam majco in gate pa sem zelo zadovoljen. Vsaka čast Stanetu v TC ,da me je prepričal v nabavo SIXS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel tudi jaz, vendar sem kazal hrbet, čim sem se sklonil ali nagnil naprej, saj se mi zdijo hlače in majica malce kratki. Sicer zelo dober material, vendar sem pri DAM-PRO ju veliko bolj zadovoljen s krojem, ki je zadaj podaljšan , predvsem pa s ceno.Sploh tele nove DAM-PRO THERMO so zakon za hladnejše dni.

LP

Popravljeno . Popravil Glider1972
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem a l je res tk dober ta dam pro al ga sam reklamirate tule zadnjih par starni sam o tem berem, kje se pa kupi sploh ta dam pro in kolko stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem a l je res tk dober ta dam pro al ga sam reklamirate tule zadnjih par starni sam o tem berem, kje se pa kupi sploh ta dam pro in kolko stane

PR dela, mogoče preveč očitno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo zgleda tole pa poceni a ni v ljubljani neka trgovina ki ima robo iz louisa a kdo ve kaj več o tem

Trgovini se reče "Podjetje TRG". Ti pa priporočam, da prej pokličeš, ker nimajo vedno vsega na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!