Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

jaz za poleti vozim louis "švic cote" in sem zadovoljna. včasih oblečem "švic majico" od maya maya in sem tudi zadovoljna.

za hladnejše dni pa priporočam MBR podobleko. vredna vsakega €! preizkušeno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajam kvalitetno BMW ogrevano podobleko

http://www.motosvet.....php?cid=7-1305

več na PM oz. gsm 041/406993

še vedno na voljo

Zelo malo rabljena in brezhibna,praktično kot nova - original BMW OGREVANA podobleka brezrokavnik samo zgornji del - priklop na motoristično vtičnico s stikalom za vklop in izklop.

http://www.motosvet.com/ads/ad.php?cid=7-1342

več na PM oz. gsm 041/406993

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tole se bere, kot da en tip piše pod različnimi nicki in hvali svojo robo. Precej neužitno branje!

Ne vem, s čim sem si zaslužil tale odgovor. Ali tudi na tem forumu ne gre brez "izvedenskih mnenj" in obtoževanj?

Popravljeno . Popravil Motorad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si pa letos priskrbel podobleko znamke Crane

Kupljena za cca35 eur v Lidlu in vam povem da je super.

Vredna vsakega eura, tako da mi je brezveze metat neke

velike denarje ven iz denarnice.

Si raje po sezoni ali dveh novo kupin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars je kulj tako poletna kot zimska podobleka z windstoperjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki imate na motorju radi tudi med poletjem vrat malce bolj zaščiten proti vetru, smo v DAM-PRO-ju naredili polpulije TABOO tudi iz celoletnega, (nekosmačenega) THERMOLITE materiala. Tako so polpuliji (z zadrgo) primerni tudi za poletno vročino.

Kdor ima raje malce bolj odprto pa se lahko še vedno odloči za klasično majico z okroglim izrezom.

Kaj več na PM..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali kdo ve za kakšne "podrokavice" in podkape iz enakega ali podobnega materiala,kot ima DAMPRO? Da odvajajo vlago, v hladnem pa malo pogrejejo. Oni nimajo, niti nisem zasledil v trgovinah. Bikersove z windstoperjem imam , vendar bi kaj bolj "lahkega"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve za kakšne "podrokavice" in podkape iz enakega ali podobnega materiala,kot ima DAMPRO? Da odvajajo vlago, v hladnem pa malo pogrejejo. Oni nimajo, niti nisem zasledil v trgovinah. Bikersove z windstoperjem imam , vendar bi kaj bolj "lahkega"....

Za v rokavice nabavi iz kmetijske tehnike bele rokavice za pletje - 1€. Poleti vpijejo švic, pozimi pa malo pogrejejo.

Bombažna podkapa brez vindstoperja reši težave poleti. Nabaviš v moto trgovinah. Par €.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v rokavice nabavi iz kmetijske tehnike bele rokavice za pletje - 1€. Poleti vpijejo švic, pozimi pa malo pogrejejo.

Bombažna podkapa brez vindstoperja reši težave poleti. Nabaviš v moto trgovinah. Par €.

Scarabeo

Hvala za odgovor. Ene bombažne podrokavice imam (in podkapo), pa mi ne ustreza, saj se "napije" vode oz. švica in nato imam še slabči občutek.

Z materialom, kot je na majicah od DAMPRO sem zadovoljen, zato bi iz takega, ali pa podobnega materiala (da odvaja vlago na zunanjo stran. Podkapo sem sicer že dobil iz takega materiala, upam še na "podrokavice". Če ima kdo kakšno informacijo, kje imajo, bom vesel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če komu rabi, prodam vrhunski komplet majica in hlače od Alpinestars Summer Tech Performance Long Sleeve Velikost XL/XXL. Hlače nošene 2x, majica 5x. Komplet je praktično nov. Primeren za toplejše dni. Za velikost voznika 180 cm in več. Prodam po polovični ceni novega. Prodam samo v kompletu. Cena kompleta 60eu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si pa letos priskrbel podobleko znamke Crane

Kupljena za cca35 eur v Lidlu in vam povem da je super.

Vredna vsakega eura, tako da mi je brezveze metat neke

velike denarje ven iz denarnice.

Si raje po sezoni ali dveh novo kupin

Crane je morda Hoferjev, ni pomembno, imam pa Crivit-Lidl za podobne soude, dolge gate in dolge rokave in s to robo sem tudi zadovoljen.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za v rokavice nabavi iz kmetijske tehnike bele rokavice za pletje - 1€. Poleti vpijejo švic, pozimi pa malo pogrejejo.

Bombažna podkapa brez vindstoperja reši težave poleti. Nabaviš v moto trgovinah. Par €.

Scarabeo

Sem upošteval tvoj nasvet-rokavičke so zakon. Sem se bal, da bom švical v njih pa ni bilo nekih problemov. Sicer sem včasih kar "umiral" od vročine, sploh po razgretih cestah v kakšni koloni, vendar je bilo vredno...

Tudi DAMPRO podoblačila so se odlično izkazala. Udobna, zračna in nezahtevna za vzdrževanje na dolgi poti. Res priporočam.

Sicer pa sva bil hvaležna proizvajalcu za vsako zadrgo na kombinezonu, ki nama je omogočila malo prepiha

V dobrem mesecu sva naredila skoraj 5000 km in se krasno imela . Le motor bo treba zamenjat za kaj bolj udobnega. Tale je praktično že prodan, saj grem drug teden na operacijo zapestja, nato drugega in sezone bo počasi konec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upošteval tvoj nasvet-rokavičke so zakon. Sem se bal, da bom švical v njih pa ni bilo nekih problemov. Sicer sem včasih kar "umiral" od vročine, sploh po razgretih cestah v kakšni koloni, vendar je bilo vredno...

Tudi DAMPRO podoblačila so se odlično izkazala. Udobna, zračna in nezahtevna za vzdrževanje na dolgi poti. Res priporočam.

Sicer pa sva bil hvaležna proizvajalcu za vsako zadrgo na kombinezonu, ki nama je omogočila malo prepiha

V dobrem mesecu sva naredila skoraj 5000 km in se krasno imela . Le motor bo treba zamenjat za kaj bolj udobnega. Tale je praktično že prodan, saj grem drug teden na operacijo zapestja, nato drugega in sezone bo počasi konec...

Enostavne rešitve so zmeraj dobre rešitve. Me veseli, da si zadovoljen.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tako, danes sem preizkusil DAMPRO podoblačila tudi v hladnem vremenu. Po prodaji motorja in operaciji levega zapestja sem namreč danes postal ponosni lastnik nove XJR 1300. Pravi motorin. Tudi podoblačila, ki sem jih sicer do sedaj vozil bolj v vročini, so se po današnjem hladnem vremenu odlično obnesla pod kombinezonom.

Priporočam tudi jaz.

Sedaj pa dva dni na motorju, nato pa še drugo zapestje...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

jz imam za pod kombinezon DAINES in dva ducati kompleta-res zakon-vredno vsakega centa...en komplet od Ducatija se sploh ni čuval in pral tud z mehčalcem-zato ni več kot nov ampak je malo muck na njemu.Drugi,ki se čuva pa je kot nov.Nosim pa te komplete in poleti pod kombinezon,kot vedno ko je hladno-namesto spodnje majice in dolgih gat....še punca si je kupla majco in jo non stop nosi a le pozimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

prav zaradi takihle mahinacij z dolžino majic in hlač pri podobleki kupujem samo enodelne modele, ni treba nič tlačit kamorkoli, niti ni težav s kazanjem riti ;-)

jz mam enodelni DAINESE res vrhunski a tud cena....ducati pa imam dvodelna in vse sede v piko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc, vecina se nas vozi poleti v preklemanski vrocini, cunje so suhe kot bi mignil. Ce bi kako stvar zelel res ekspresno posusiti, pa privezes na kufer, po kilometru je suho iz ene strani, se kilometer nazaj pa je. 

Bom pa vzel kak par stumfev, tega se nimam v zbirki. A spodnje gate tut majo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc, vecina se nas vozi poleti v preklemanski vrocini, cunje so suhe kot bi mignil. Ce bi kako stvar zelel res ekspresno posusiti, pa privezes na kufer, po kilometru je suho iz ene strani, se kilometer nazaj pa je. 

Bom pa vzel kak par stumfev, tega se nimam v zbirki. A spodnje gate tut majo?

Lahko mi verjameš, da je življenje s "plastiko" veliko lažje (tudi dobesedno) .

Sem sprobal obe varianti in ni primerjave.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam enodelni DAINESE res vrhunski a tud cena....ducati pa imam dvodelna in vse sede v piko

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej ga srat zdej pa dela tud razlike v varnosti podobleka in štumfi pa podkapa pa rokavice pa tank torbe dej povej tvoje znamke da si hitro nabavim da ne bom hrom celo življenje .

Kaj pa šund od kopije jakne ducati ki si jo kupil ali jo boš v TC-ju ta pa je dobra ane. BUČAAAAA!!!

stvari kupujem v italiji.Jakna kawasaki,ledvični pas Rehband,rokavice yamaha,škornji Sidi.kombinezon Clover....v tc sem si kupo le rossi pulover....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvari kupujem v italiji.Jakna kawasaki,ledvični pas Rehband,rokavice yamaha,škornji Sidi.kombinezon Clover....v tc sem si kupo le rossi pulover....

 

Kaj od tega je bilo kupljeno v LIDLu, kr če ne si res totalno OFF TOPIC :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ker je ravno aktualno (in da, vem kaj sem napisal par vrstic visje):

 

potrebuje kdo vecjo kolicino poceni bombaznih podkap (kaksna avtosola ali podobno)? cena odvisna od kolicine odvzema od € 2,50/kom navzdol.

dobavljive tudi kvalitetnejse podkape, vendar je cena visja po komadu. roba je ca. 4 dni po narocilu v mojih rokah, dobava v slovenijo ni problem.

 

vec po PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!