Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Ob 11. 7. 2016 at 13:38, StaraFeltna pravi:

Naročil sem to:

http://www.six2.biz/prodotto/stxl-r-sottotuta-integrale-racing-superlight-carbon-underwear/

Ko sprobam poročam. Menda so top toba tej SIXS...

Ne dam gor kombinezona brez.

Teden nazaj nabavil to:

spyke-spyke-4-race-rac-white.jpg

 

Po size chartu sem bil 7cm prenizek. ostalo jedva jedva. Ko sem ga dal gor mi je bil ko ulit in ravno prav "pretesen" za bit nov. Kar nisem mogel verjet da sem bil v 0 s 190cm in 94Kg v številki 54 v katero ponavadi skačejo ~180cm folk z 80kg. o.O. Perfekten pa še skoraj popolnoma skrije kotiček kjer se rado zadrži tisto večerno pivce. (Bo teba malo telovadit pa lahko grem na kal pozirat :kva2:) .

No point je če še komu pride prav ta info. V moto čarliju v trstu so mi rekli da je redna cena 899€ in da ga majo v akciji. Ko mi je rekel da ga lahko odnesem za 399 sem rekel, da naj mi ga da na stran dokler ne najdem kartice. :D

Vesel ko pasulj.

 

Si sprobal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še, včeraj šele dobil perilo SIXS STXL-R. Danes morda, če se odločiva z ženo švignit kam dlje. Sem ga pa oblekel in če se sprehajaš po stanovanju je lep občutek. Po 2 min ne veš da ga maš. Pomoje bo super zadevca. Vsekakor poročam.

Aja nekaj je še bilo spyke kombinezonov v akciji po 399 tak oda če komu sede naredi še kar dobro kupčijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Arzen said:

Si sprobal?

Sem. Stvar je odlična. 180km od vročine do hladu (od 29-17) in celo nasproti pričakovanju sem se počutil odlično cel čas. Toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim en malce nasvetov :D Torej  kupujem podoblačila za v kombinezon (AS), odločam se med dvema opcijama obe sta od Alpinestarsa vendar ena ima zgoraj kratke rokave druga ne, iščem za poleti. Nekateri so mi bolj priporočal dolge saj se lažje oblačiš, kaj pa vi tukaj gor pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolge rokave in dolge nogave ... do sedaj je najboljše kar sem imel SIXS 

:ninja: 

pred 4 minutami, Arcanewater pravi:

Rabim en malce nasvetov :D Torej  kupujem podoblačila za v kombinezon (AS), odločam se med dvema opcijama obe sta od Alpinestarsa vendar ena ima zgoraj kratke rokave druga ne, iščem za poleti. Nekateri so mi bolj priporočal dolge saj se lažje oblačiš, kaj pa vi tukaj gor pravite?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem imel nekaj cenejših (ne cenenih) peril in je SIXS res top roba. Vzemi model R ki ma očesca da ti ne beži stran ko oblačiš. Pa pravo številko. Zgledat moraš tako:

http://d2ciprw05cjhos.cloudfront.net/files/v3/styles/gs_large/public/2015/01/ART_Trocadero2_2457.jpg?itok=zkAvervK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, StaraFeltna pravi:

Sem. Stvar je odlična. 180km od vročine do hladu (od 29-17) in celo nasproti pričakovanju sem se počutil odlično cel čas. Toplo priporočam.

In kok si dal za perilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ebay, 70€ s poštnino k prijatlu v ITA. Zadnji kos žal.

Zelo hvalijo tudi Clover inner pro če kje najdeš.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

In kok si dal za perilo?

SIXS kupijem v TC-motoshopu v Ljubljani

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kdo od tukaj slučajno sprobal Skins ? Jerman sem videl da vozi, in izgleda super edino cena je mal zasoljena okol 100-150eur za oba dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 7. 2016 at 10:26, maus pravi:

dolge rokave in dolge nogave ... do sedaj je najboljše kar sem imel SIXS 

:ninja: 

Sm te vidu zadnjič ja :P

balet.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pod usnjen kombinezon oblečete v takem jesenskem vremenu? Windstopper perilo al termo al poletno al kaj... 

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je v usnjeni jakni pod 20 stopinj že hladno, kljub moto majici spodaj.

Bo že prišla na vrsto kar zimska jakna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windstopper, odvisno sicer kak kombinezon imaš, v nasprotnem pa vržeš čez kombinezon dežkota, pa si dober za kakih par urc na 10C.

Jaz ponavadi mam kar tehnično perilo, čez pa eno švic majico, kar mi zadostuje za 15 in več C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mam obicajno sportno perilo, se pravi pajkice, pa majico z dolgimi rokavi. Ne nuca kaj prevec, tak da bom moral nekaj se nabavit. Zdaj pa kolebam al termo al windstopper. Bolj se nagibam k slednjemu, ker mislim, da me bo bolj scitil pred prepihom. Sem pa tudi opazil, da nekateri modeli nimajo teg wind materiala povsod po oblacilu ampak samo na dolocenih delih.

Sem zacetnik pa se se lovim kaj in kako. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kak mraz je zunaj, vendar kup reči se da reševat zlo enostavno, kaka stara smučarska bunda, odrežeš rokave (al pa tut ne), ti povem je ni boljše zaščite, je termo in windstopper.

Seveda gre to čez kombinezon, le ta je ponavadi precej po telesu in razen tehničnega perila, mogoče še kaj ozkega ne moreš stlačit spodaj.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3.10.2016 at 5:15 PM, apirko said:

Kaj pa pod usnjen kombinezon oblečete v takem jesenskem vremenu? Windstopper perilo al termo al poletno al kaj... 

Hvala za odgovore.

Alpinestars windstopper spodnje perilo (bolj tanko), ce pa je se bolj mrzlo pa od Bikersa podlozeno windstopper spodnje perilo. Bikersa nabavil leta 2005 pa se vedno drzi. Je pa res da ni bil najbolj poceni.

Poleti pa mam tudi ze kr dolgo casa od Alpinestarsa komplet spodnje perilo. Zelo dobro se mi je obnbeslo se Craft-ovo spodnje perilo. Zena pa ze dolgo uporabla sp. perilo od Maya Maya...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se ne odpravim na izlet ce ni vsaj 7-8C. Drugo je ce te ujame nekje na prelazu nizka temp. 

Z leti sempri sebi ugotovil da me manj zebe v usnju kot pa v tekstilnih jakna ki imajo vse zive notranje zimske podloge. velikokrat je bilo napisano--- obleci se kot čebula. Pri meni to pomeni: funkcijska majica + bombazna majica(ne prevoc tesno oprijeta -- cena ranga do 20 euro) + Forcefield Tornado ( windstopper na prsih in zunanjih delih rokav--- poglej v Bs center) + podkapa Rukka (slincek je windstopper). 

Problem je pa ce postane pretoplo ( adrenalin , al pa povisana zunanja temp), potem se pa zacnem kuhat zaradi winstoperja.

Ce bi blo pa se bolj mrzlo, potem pa na usnje se neko protidezno podlogo iz tex jakne (itak se ti z leti svega nabere na zalogi).

moram rec, da Forcefiled uporabljam tud za smucanje, ampak se napravim tako da ne svicam, ker potem zacnejo take majice neprijetno "dišat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomemben faktor je kak motor voziš. Če je zaprt, kot npr. Pan European ali BMW RT, potem tudi zelo nizke temperature ne pridejo do živega. Odprti motorji so bolj hudič, ker si izpostavljen vetru. Seveda velja tudi obratno, zaprti motorji so poleti neznosno vroči.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 10. 2016 at 9:16, HD-Dyna pravi:

Smučarska podobleka je čist OK :blush:

Je treba šparat :P

To ni šparanje to je "razumno" tratenje denarja. "unercug" jedober za oba "športa" pa naj se mu reče smučarski al motoristični, saj "termos" je uporaben tudi polet in pozim :P.

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sunnygirl pravi:

Od jutri je v Lidl funkcijsko spodnje perilo (sicer smučarsko) za moške in za ženske. Za moške so tudi dolge spodnje hlače z merino volno.

Priporočam po izkušnjah iz prve roke. Imel sem tako smučarsko kot tudi motoristično varianto, vendar razlike med obema nisem opazil. Govorim za funkcijsko perilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gretzky pravi:

Priporočam po izkušnjah iz prve roke. Imel sem tako smučarsko kot tudi motoristično varianto, vendar razlike med obema nisem opazil. Govorim za funkcijsko perilo.

Bom kupila, ako mi model ustreza. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morali bi pogledati material.

V katalogu promovirajo merino in ohranjanje temperature na 21 stopinj.

Izgleda malo bolj zimsko.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!