Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Kolikor sem na hitro preletel vire po netu, se splača menjat zračni filter samo, če delaš veliko kilometrov. So pa nasprotujoča mnenja in celo analize, ali aftermarket filtri prepuščajo več trdih delcev v agregat ali ne.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem na hitro preletel vire po netu, se splača menjat zračni filter samo, če delaš veliko kilometrov. So pa nasprotujoča mnenja in celo analize, ali aftermarket filtri prepuščajo več trdih delcev v agregat ali ne.

k&n, bmc in podobni športni filtri prepuščajo za par sto procentov več delcev kot originalni.

Ampak fora je v tem, da so ti delci tako majhni da ne vplivajo na življensko dobo agregata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok se pa to pozna kaj na moči, procentualno? Ker zame je pri TDM največji minus ker ima samo 86 konjev :unsure:

0-10%, odvisno, koliko drugih komponent še zamenjaš.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na konjih se ne bo kaj poznalo, običajno se samo malce popravi navor. Baje je koristno imeti kombinacijo k&n, izpuh, power commander. Samo to običajno dajejo na SS motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh že imam leo vince, homologiran, sam je odprt, sem pobral dušilce vn :) sam nikjer ne najdem podatka če ti leo vince pridoda kaj na moči, k pri akrapoviču na internetni strani ti lepo podajo krivulje navora in moči before and after :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Danes sem se tudi jaz lotil rešitve problemčka tresenja pri pospeševanju iz nizkih obratov in cukanja pri konstatni hitrosti pri ohrog 2700 rpm.

Naredil sem prvo varianto na sledečem linku http://jbx9.free.fr/tdm/index.php?page=AIR.

Skupaj z uspešnim preizkusom mi je poseg vzel eno uro časa.

Fajn se vozite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen če najdeš pravo varovalko in jo izklopiš. Pa ne priporočam

Si s tem mislil, da je to tudi ena od variant rešitve problema ali moraš v vsakem primeru izklopiti tudi pravo varovalko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si s tem mislil, da je to tudi ena od variant rešitve problema ali moraš v vsakem primeru izklopiti tudi pravo varovalko :?

Ne kompliciraj :naughty:

Mislil sem, da poiščeš varovalko ABSa in jo potegneš ven - logična posledica je da ABS ne dela. Vsekakor pa bo ABS vseeno delal, če boš npr potegnil ven varovalko za desni žmigavc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kompliciraj :naughty:

Mislil sem, da poiščeš varovalko ABSa in jo potegneš ven - logična posledica je da ABS ne dela. Vsekakor pa bo ABS vseeno delal, če boš npr potegnil ven varovalko za desni žmigavc.

Drugič citiraj komu odgovorjaš, sicer se razume, da odgovarjaš na zadnji post. :rolleyes:

Očitno si odgovarjal na 3 tedne staro vprašanje glede izklopljivega ABSa in ne na moj zadnji odgovor glede rešitve problema cukanja pri določenih obratih.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče kdo tole vedel ? nekej mi ni jasno, a je taka barvna kombinacija sploh kdaj obstajala, ne gre mi u lajšto, da je tank in strehca na prvem kolesu srebrne barve, oklep pa črne :blink: čudno :hmm:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2324789#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko km že imate prevoženih?

Večje težave in napake?

Moj je letnik 2005 in 48500km.

Zamenjal sem že verigo, 1x sprednje in zadnje ploščice, drugače pa osnovne stvari na servisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

letnik 2004, prevoženih 38000km, redni servisi+ zavorne ploščice spredaj in zadaj, ketna drugo leto pri 40000km

olja mi nič ne pokuri, poraba pa med 5-6l., odvisno od vožnje :worship: :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj letnik 2006, narejenih 31000 km., redni servisi..........vse ostalo pa še ni bilo potrebno.... :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moja letnik2002, lansko pomlad imela cca 85000, ketna menjana prvič pri 38000, nato pa prbl. vsakih 20000-nobena ni zdržala kot original!

p.s. me firbec matra, kolk jih ima zdej (km), ampak ne vem kje je, ker jo je naslednji lastnik, baje, prodal naprej še preden je z njo prevozil 1000 km :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!