Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

35K.....ko sem ga prodal.......ketna ni bila še niti našponana......kaj šele manjana!!!!!

Ta moped zahteva nežnost!!!!!!!!......pa bo delal hihi cajta!!!!

:nono: A pol tud gume še nisi menjal do 35K :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na TDMki namontirane nosilce za stranske kufre :? Ali je možna uporaba stranskih kovčkov, če imam namontirane Leovinceje?

Je res potrebno prestaviti zadnje smernike (blinkerje), kar pomeni tudi podaljševanje elektrike do njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na TDMki namontirane nosilce za stranske kufre :? Ali je možna uporaba stranskih kovčkov, če imam namontirane Leovinceje?

Je res potrebno prestaviti zadnje smernike (blinkerje), kar pomeni tudi podaljševanje elektrike do njih?

Imam stranske nosilce in original izpuh. Smernike je potrebno prestaviti višje in bolj nazaj pod zadnji nosilec; priloženi nosilci. Je potrebno podalšati žice. V luknji od smernikov pa pride stranski vmesni povezovalni nosilec med kovčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ni ravno elegantna rešitev. Sploh tole podaljšanje žic mi ne diši, ker to potem spet pomeni, da je žice treba potegnit tako, da so vidne očem.

Imaš ti morda kakšno sliko, kako imaš to nameščeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ni ravno elegantna rešitev. Sploh tole podaljšanje žic mi ne diši, ker to potem spet pomeni, da je žice treba potegnit tako, da so vidne očem.

Poglej na SW-motech ovo stran. Tam imajo quick lock nosilce, ki zgledajo malo bolje, čeprav je tudi treba prestaviti smernike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel.......Givijeve nosilca......za Kappa koučke 40L........nič ni treba spreminjat, nič prestavljat.....le na širino pazit.......te zna med kakimi stebrički neprijetno presenetiti!!!!

Ša cena.....

Za nosilce cca 40Eurotov.....rabljeno

Za kufre.....100 Eurotov komplet....(skoraj novi)

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nič spreminjat? Ali nisi povezal levega in desnega nosilca s povezovalnim drogom prek lukenj od smernikov?

Pa kje si dobil kufre za 100 € :? :worship:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezal.........ampak na notranji strani blatnika.

Kufre pa kupil pri Vaških na buvljaku!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj!

Hm, po zimskem spanju se motor (TDM 900) ni hotu niti obrnat al ap vsaj mal pokašlat..

pa kontrolne lučke se tut ne pržgejo ob kontaktu. Torej dobesedno nič od motorja.

Menjam akumulator, isto ... a ma kdo kak predlog oz izkušnje s tem?

Mogoče varovalke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na TDMki namontirane nosilce za stranske kufre :? Ali je možna uporaba stranskih kovčkov, če imam namontirane Leovinceje?

Je res potrebno prestaviti zadnje smernike (blinkerje), kar pomeni tudi podaljševanje elektrike do njih?

Imam wingrack Givi za 3 kovčke, tistega brez smerokazov (ostanejo originalni). Paše lepo gor. Izpuhi pa original, mislim da bi tvoji prišli previsoko, nisem 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj počne s predelano TDM; men ga je škoda za takole.

Popravljeno . Popravil tdm900k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam wingrack Givi za 3 kovčke, tistega brez smerokazov (ostanejo originalni). Paše lepo gor. Izpuhi pa original, mislim da bi tvoji prišli previsoko, nisem 100%.

35l kovčki bi šli gor, samo bi moral prestavit smernike. Se mi zdi, da bi bilo malo čudno za pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA TDMjko rabim novo Dunlup 220 spredaj. Vidim, da ima Špan razširjeno moto ponudbo, z avtom imam tam dobre izkušnje, na bivši hard enduri pa se je dve leti nazaj en učil gumo montirat.. Dober naslov v LJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure Primec na Viču... ima tudi Dunlop, mislim pa, da se D220 ne dobi več. Nova guma tega razreda pri Dunlopu je Roadsmart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

nujno bi rabil nekoga , ki bi bil pripravljen za par dni posodit TDM-ko za manekenko....po možnosti iz Obale ni pa nujno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA TDMjko rabim novo Dunlup 220 spredaj. Vidim, da ima Špan razširjeno moto ponudbo, z avtom imam tam dobre izkušnje, na bivši hard enduri pa se je dve leti nazaj en učil gumo montirat.. Dober naslov v LJ?

Špan ma zdej za motorje zelo lepo/profesionalno poskrbljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nujno bi rabil nekoga , ki bi bil pripravljen za par dni posodit TDM-ko za manekenko....po možnosti iz Obale ni pa nujno :naughty:

urejeno..hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A kdo kaj ve, se za leto 2009 pripravlja kaj več od druge barve, morda nov TDM 1000 ;) Po sedmih letih bi se lahko kaj spremenilo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi mel pa še eno vprašanje za TDM ... Kulk more bit tlak v pnevmatikah za običajno cestno vožnjo?

Knižice ne najdem, tako da ne vem točno. Ziher je pa vseen ziher ;)

Hvala že v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po navodilih za normalno obtežitev:

spredaj: 2,25

zadaj: 2,50 (2,90 s sopotnico oz. ob obtežitvi večji od 90 kg)

Na PM mi pošlji tvoj e-mail naslov, da ti pošljem angleška navodila v el. obliki.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po navodilih za normalno obtežitev:

spredaj: 2,25

zadaj: 2,50 (2,90 s sopotnico oz. ob obtežitvi večji od 90 kg)

Na PM mi pošlji tvoj e-mail naslov, da ti pošljem angleška navodila v el. obliki.

Meni pa v navodilih za obtežitev do 90 kg piše 2,5 kPa za obe kolesi. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no , tudi TDM bo dobila spojlerček...

pohajač ne zameri,

se mi zdi, da na vsak motor spojler tudi ne paše :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake oči imajo svojega malarja..sej ga ne bi delal , če ga ne bi nekdo naročil....ker ga pač hoče imeti ..kaj češ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spoštovani TDM-jevci

Sem novi lastnik tega izrednega motorja, sicer je rabljen a sem izjemno presenečen nad njegovimi voznimi lastnostmi in zmogljivostmi. Imam pa eno težavo. Nujno bi rabil navodila za uporabo in vzdrževanje tega 900 ccm motorja po možnosti v slovenskem jeziku. V kolikor ima kdo kaj podobnega, bi ga najlepše prosil zanje.

Hvala.

Vsem želim veliko varnih in prijetnih kilometrov :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!