Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Kje bomo potem letos ugodno kupili nove gume za naše TDMke?

Tam ko prejšnja leta - Širnik :worship: Dravograd; cenejše gume kot drugje, centrira na star način, z motorjem ravnajo kot da njihov, tura do Dravograda je lepa, kavo dobiš zastonj,...

Kaj še rabiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visoka šipica spredaj je zakon, predvsem pri večjih hitrostih se z lahkoto skriješ pred vsem vetrom.

Za daljše fure priporočam!

PRODAM TDM 900, L.2002, 17.000km, kot nova.

Motor je izredno ohranjen, vedno redno na servisu, vožen amatersko, nikoli podrsan ali paden.

Nova prednja guma, zadnja o.k., dodam visoko šipico Givi, zaščito motorja, nosilec kovčka.

Rumene barve, ogled v Kopru. Prodam zaradi prehoda na bolj športen motor.

Cena po dogovoru.

mail: gorankp@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko prejšnja leta - Širnik :worship: Dravograd; cenejše gume kot drugje, centrira na star način, z motorjem ravnajo kot da njihov, tura do Dravograda je lepa, kavo dobiš zastonj,...

Kaj še rabiš?

Kake gume pa misliš namontirati, pa če veš cca kok pride cena gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko prejšnja leta - Širnik :worship: Dravograd; cenejše gume kot drugje, centrira na star način, z motorjem ravnajo kot da njihov, tura do Dravograda je lepa, kavo dobiš zastonj,...

Kaj še rabiš?

meni jih je prinesel sv. Valentin in me cena ni nič kaj zanimala.......... :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko prejšnja leta - Širnik :worship: Dravograd; cenejše gume kot drugje, centrira na star način, z motorjem ravnajo kot da njihov, tura do Dravograda je lepa, kavo dobiš zastonj,...

Kaj še rabiš?

Dravograd ali Radlje ob Dravi?

Mulej z6 zadna 145€ starejši letnik 130€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je bila romantika :D

ja itak, kaj čmo..............nekaj pa lahko, čeprav so pri naši hiši darila vedno povezana z motorjem.......kar se mi zdi super...... :worship: :worship: glede na to, da se tukaj nič ne zmoti....... :unsure:

no zadnja guma je Metzeler, sprednja Avon......, naslednjič bosta obe enakega proizvajalca... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon se opravičujem Radlje ob Dravi.

Me zanima če je kdo od vas dal Xenon-ke na TDM. Vse prodajajo v parih, cena je od 60€ dalje za dve. Je kdo kandidat, da bi vzel drugo polovico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si že spremenila, da veš :whistle:

mislim, da imam zato serviserja, ki se ukvarja z dotičnimi zadevami povezananimi z mojim motorjem............

TPS- si pri 2006 letnikih niso bili za zamenjati in delujejo brezhibno......... :alien1: razen, če :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da imam zato serviserja, ki se ukvarja z dotičnimi zadevami povezananimi z mojim motorjem............

TPS- si pri 2006 letnikih niso bili za zamenjati in delujejo brezhibno......... :alien1: razen, če :headbang:

Ta TPS senzor so meni zamenjali lansko leto na servisu brezplačno zaradi serijske napake, ampak se cukanje pri nizkih vrtljajih zarad tega ni nič zmanjšalo. čist isti šmorm je. Tak da ta TPS senzor ni razlog za težave pri nizkih vrtljajih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta TPS senzor so meni zamenjali lansko leto na servisu brezplačno zaradi serijske napake, ampak se cukanje pri nizkih vrtljajih zarad tega ni nič zmanjšalo. čist isti šmorm je. Tak da ta TPS senzor ni razlog za težave pri nizkih vrtljajih :P

Moja bivša je bila 2003. Dobil vpoklic, vendar senzorja nisem šel zamenjat, ker je motor deloval odlično. Nepravilno delovanje TPS-a je povzročalo, da je motor ugašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila na rednem servisu. Dobila je nov filter in sveže olje, v LeoVinceje pa nazaj noter homologacijske vložke, ni smisla še s tem dodatno policaje dražitl.

Na novo obutev, pa bo morala počakati do konca meseca. Pravi, da bi rada nove Dunlop RoadSmart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm pa gllih mislil letos dati vn dušilce iz Leo Vince, ker se mi zdi da je čist pretiha z vložki. A mislš da policaji dost gledajo na te zadeve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji bi se še dalo policaje preslepit, če se pa zapelješ še kaj po tujini, sploh po Avstriji, pa ne bi bilo pametno izzivat policajev. :krneki: Imajo kar s seboj napravo za merjenje hrupa in hops... si takoj ob nekaj 100 €. Pri nas je kazen 500 €. :blush: Po mojem mnenju ni vredno razkirat in z odprtimi rori še dodatno dražit policajev.

Jaz sem imel prej noter namesto celega homologacijskega vložka na koncu izpuha privijačen le nekaj centimetrov dolg valj, da je na pogled izgledalo, kot da je vložek notri. B) Naše policaje bi morda še nategnil, avstrijske pa... :? Se raje v miru vozim. :OK:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel prej noter namesto celega homologacijskega vložka na koncu izpuha privijačen le nekaj centimetrov dolg valj, da je na pogled izgledalo, kot da je vložek notri. B) Naše policaje bi morda še nategnil, avstrijske pa... :? Se raje v miru vozim. :OK:

dobra fora s tem valjčkom za optično prevaro :D mrbit bom pa probal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zdaj pa resna zadeva. Včeraj sem probal snet akumulator z motorja in mi ga nikakor ni uspelo. Ne morem ga dobiti ven ker akumulator zadane od nosilec rezervoarja :headbang:

A je kakšna fora s tem akumulatorjem, ker ne morem verjet da bi bilo tako teško zamenjati akumulator :unsure:

Ali je kdo že sam menjaval akumulator in imel podobne težave??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zdaj pa resna zadeva. Včeraj sem probal snet akumulator z motorja in mi ga nikakor ni uspelo. Ne morem ga dobiti ven ker akumulator zadane od nosilec rezervoarja :headbang:

A je kakšna fora s tem akumulatorjem, ker ne morem verjet da bi bilo tako teško zamenjati akumulator :unsure:

Ali je kdo že sam menjaval akumulator in imel podobne težave??

LP

Na drugi strani,proti zadnji luči snemi tisto škatlo, na kateri so kabli in akumulator gre ven brez problemov! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zdaj pa resna zadeva. Včeraj sem probal snet akumulator z motorja in mi ga nikakor ni uspelo. Ne morem ga dobiti ven ker akumulator zadane od nosilec rezervoarja :headbang:

A je kakšna fora s tem akumulatorjem, ker ne morem verjet da bi bilo tako teško zamenjati akumulator :unsure:

Ali je kdo že sam menjaval akumulator in imel podobne težave??

LP

Akumultor vzamem vsako zimo ven brez vsakih drugih posegov:

Odpneš elastiko in ga dvigneš. To je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je akumulator tok naprej postavljen, da ko ga dvigneš se zadane ob prečni nosilec za rezervoar :unsure:

bom probal snet tisto škatlo kjer so kabli, kokr je Đorek napisal. Sam je res neumno da se moram tok zaj.... da en akumulator vn vzamem :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akumultor vzamem vsako zimo ven brez vsakih drugih posegov:

Odpneš elastiko in ga dvigneš. To je to.

Pri meni tudi ne gre tako enostavno. Ko sem ga polnil, sem ga kar notri pustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je akumulator tok naprej postavljen, da ko ga dvigneš se zadane ob prečni nosilec za rezervoar :unsure:

bom probal snet tisto škatlo kjer so kabli, kokr je Đorek napisal. Sam je res neumno da se moram tok zaj.... da en akumulator vn vzamem :angry:

bod vesel d nimas 850 ke. tam je blo treba tank snet in oklep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bod vesel d nimas 850 ke. tam je blo treba tank snet in oklep

Sej mogoče pa imam 850, ker imam občutek da bom moral glih to narest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!