Skoči na vsebino

Honda CR 250


stajerc

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni. :D Imam sledec problem,sem lastnik honde cr 250 in sem pred casom ugotovil da so se mi na zdanji gumi oziroma felni,precej zmehcale napere-spice. :hmm: Po pregledu le teh in ob pizskusu pritegovanja sem ugotovil da so ze do konca pritegnjene,tako da nima vec moznosti zategovanja.A se da ta problemcek kako resit brez da bi kupoval nove napere.Hvala za odgovor.

Stajerc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne more bit, najbolje da popustiš tiste, ki so kontra ta razrahljanim in se tako malo poigraš ali pa še bolje da neseš kolo mojstru, ki ti bo vse popustil in prišraufal nazaj, pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo popustil tisto, ki je kontra razrehljani, bo le ta postala še bolj razrahljana, kar pa ne pomeni, da svetujem ravno nasprotno.

Kup nov motror.

Ne resno, tvoja feltna je potrebna resnega štelanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

a kdo ve kuko se na hondo cr 250 namontira luč, koliko stanejo deli, katere dele rabim, če kdo ve kakšen link (po možnosti slo) internetne strani, ki opisuje kako se namontira lučm, naj ga prosim napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo mel na Yamahi YZ 250 pa se je zdrobila ze pri prvi voznji, ker sem se pelal za drugim. Drgac montaza je zelo zakomplicirana, ker najprej moras kupiti posebno masko, nato moras namontiran akumulator, ker moras obvezno imeti ta mocne zarnice ki pa porabijo veliko energije. Po vsaki voznji moras potem napolniti akumulator.... Se ti ne splaca, ker motocrossist se pa vozi ponoci, razen ce hodis iz gostilne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo mel na Yamahi YZ 250 pa se je zdrobila ze pri prvi voznji, ker sem se pelal za drugim. Drgac montaza je zelo zakomplicirana, ker najprej moras kupiti posebno masko, nato moras namontiran akumulator, ker moras obvezno imeti ta mocne zarnice ki pa porabijo veliko energije. Po vsaki voznji moras potem napolniti akumulator.... Se ti ne splaca, ker motocrossist se pa vozi ponoci, razen ce hodis iz gostilne :grim

sj lih zato bi jo pa rabu :OK: :D

baje se jo da namontirat tko da deluje kot pri tomosu - na špulo, ti saj ni treba pred vsako, ali po vsaki vožnji polnit akumulatorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

imam malce krivo zadnjo feltno (obroč), ali bi ga lahko kako poravnal ali ga moram zamenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Kok kej letno vložte v crossko letno (bat,verige,....)

Pa na kok pogosto približno se kaj mena?

Hvala

bat se menja na 30-40ur

olje na 10-15ur

V glavnem bat, verižni set se menja enkrat na sezono pravtako obnava amortizerjev, potem še pridejo kakšni ležaji...in seveda gume kar jih pa lahko menjaš enkrat na teden (vsaj zadnjo) :grim :devil: in olje ene parkrat na leto. Seveda da ne pozabimo na bencin+olje..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bat se menja na 30-40ur

olje na 10-15ur

V glavnem bat, verižni set se menja enkrat na sezono pravtako obnava amortizerjev, potem še pridejo kakšni ležaji...in seveda gume kar jih pa lahko menjaš enkrat na teden (vsaj zadnjo) :grim :devil: in olje ene parkrat na leto. Seveda da ne pozabimo na bencin+olje..........

vse je odvisn kolk se vozš, oz kako se vozš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej sej je čist pocen :D

Si bom rajš kšno staro enduro nereg. ubavu bo lihk tko šlo po gmajni,mal man ma bom zato pa na dnaru pršparu

Drag cross ni kej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa se s svojo Yamaho mal ne probaš? Za tko k bi se ti vozu, bi bla pomoje čist OK.. .)

Lahko pa se tudi motim... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam yamaho DT125X ne DT125R

To je supermoto verjanta aveš...s tem ne bi šlo najbolje po gmajni al misleš de ja :D

Tut če bi se dal,bi mi je blo škoda ker še 4 mesce ni stara .)

Si bom kr lepo eno strao enduro nereg. kupu za male pare pa bo čist ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ta šport je fuuullll drg...cross je draga zadeva..

a je kdo kdaj računu kok da za redne stroške(bat veriga pa use to..pa benz pa to) letno...da vidmo kok to sploh pride..vem da preveč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam yamaho DT125X ne DT125R

To je supermoto verjanta aveš...s tem ne bi šlo najbolje po gmajni al misleš de ja :D

Tut če bi se dal,bi mi je blo škoda ker še 4 mesce ni stara .)

Si bom kr lepo eno strao enduro nereg. kupu za male pare pa bo čist ql

Tut s suprmoto se da kam pridt :naughty: Sicer ni ravno tako poskočen in žilav kot krosla, ampak če je suha podlaga, kar gre.. .)

Je pa drugo, če ti je Yamahe res škoda.. V tem primeru ti priporočam, da maš za po gmajni kroslo, za po cesti cestaka, za kurblat & poslušat čoperja, pa supermoto za do trgovine pa nazaj :whistle: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut s suprmoto se da kam pridt :naughty: Sicer ni ravno tako poskočen in žilav kot krosla, ampak če je suha podlaga, kar gre.. .)

Je pa drugo, če ti je Yamahe res škoda.. V tem primeru ti priporočam, da maš za po gmajni kroslo, za po cesti cestaka, za kurblat & poslušat čoperja, pa supermoto za do trgovine pa nazaj :whistle: :)

če maš za fotra recimo bill gatesa pol je to možno ja :D mi navadni smrtniki si tega ne mormo prvošit se mi zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermoto.....do trgovine pa nazaj...heh .)

Jst ka sm ga kupu sm mislu de se bom čist polomlen vrnu z relaciji ma verjem da tut z 160+km ko sm naredu u enm dnevu pršu nazaj čist spočit pa neč "polomlen" ku nekateri pravjo.Je pa res tut to kako se vožiš

Lih tko se da z njim čist lepo turistično pelat.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!