Skoči na vsebino

Imate težave s svojo/jim najdražjo/jim??


Ghost_R1

Priporočene objave

Dober pristop k reševanju problema, ...zadeva rešena če si pravega spola!!

Cool, keep up the good work!

Love&Respect!

zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jest pa nimam izvoljenke in tud najdražje ne.....

no vsaj tukej nimam problemov

JAH...... en bi reku "TRPITE"

LP

A pa si že imela kdaj kakšno izvoljenko ?

hotschko

Uredil - hotschko on 28/12/2001 11:01:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ni bila kej preveč navdušena nad mopedi, pol sem mel pa eno sezono mopet ki je imel sam en zic, pol se je pa hotla pelat.

OK, pa sva se nekaj skupej okol vozila, ni se pa prpravlena sama naučit pelat mopet. Ker ga itak nima kam dat, pa vzdrževanje pa izpit... vsak izgovor je dober.

Zdej pa itak nimam nobene tolk švoh zadeve da bi se dal kolkrtolk varno naučit se pelat gor.

Na 600ccm cestaku pa tud raj nebi... al pa 1100.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa teži naj ji motor kupim- mi je že žal, da sem jo pustil izpit delat. prvo hoče mojega ljubimca, ko ji ga zaklenem in nikakor ne dovolim, da ga uporablja se odloči, da hoče imeti svojega, pa kam gre ta svet, ne moremo imeti doma 5 motorjev, pa hčerka pa tašča pa....

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa toliko casa najedala, da sem se prejsnji teden locil. Stvar urejena, razen kar je izven sezone, pa spet nikamor ne grem :(

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjan....

Življensko zavaruj taščo....ji kupi motor in jo pošlji na cesto ovinke polagat!!!!

Pobereš zavarovalnino in se istočasno znebiš tašče......JE LAHKO ŠE KAJ LEPŠEGA V ŽIVLJENJU????????

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

meni pa teži naj ji motor kupim- mi je že žal, da sem jo pustil izpit delat. prvo hoče mojega ljubimca, ko ji ga zaklenem in nikakor ne dovolim, da ga uporablja se odloči, da hoče imeti svojega, pa kam gre ta svet, ne moremo imeti doma 5 motorjev, pa hčerka pa tašča pa....

lp marijan

ehhh, fantje, vi pa res nic ne razumete!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jo končno prepričam da prisede:koliko lahko peljem?Pa reče odločno: 60km/h!!!Pa se peljeva 60 na uro (meni pa dolg čas!!!) na Kawasakiju ZX7R!Pa slučajno en avto prehitim...ko se ustaviva,ženska popizdi:kaj ti misliš,da jaz ne vidim na števec, 90 sva se peljala!?!Ob koncu sezone sem jo že na 200km/h zdresiral,sam živcev je pa šlo zraven!No zdaj jo pa dol z motorja ne spravim več in če bi bilo po njenem bi se samo po hudih ovinkih vozila,kjer z čelado skoraj po asfaltu brusi (sploh nima občutka za nevarnost)!Rajši se pelje skozi ovinek 180, kot pa 200 po ravnini,ker jo je ravnine strah! In potem vi mislite da imate težave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Rajši se pelje skozi ovinek 180, kot pa 200 po ravnini,ker jo je ravnine strah! In potem vi mislite da imate težave!

Hola!

Ma kaksne tezave - ta je taprava, drz se je!!! (hej, da je meni najti eno tako...) Ce bi blo po moje, bi vse ravnine, daljse od 1 km izrezali in nesli na avtoceste (en simple Cut/Paste), nam pa vmes ovinke dostukal in postavili znake "Cesta rezervirana za motoriste"!!! S tanajtaboljsim Klimbrovim asfaltom!!!! YESSSSSSSSSSSS!!! (no ja, dokler tega ni so pa Dolomiti...).

LP suzuki

Uredil - suzuki on 29/12/2001 13:10:31

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo ni težav. Sva se skupaj odločila, da si kupiva motor, tako da je tudi malo njen. Izpita noče delat, vozila bi se pa sam kadar je toplo in sončno. Tako imam precej možnosti, da jo tudi sam kam mahnem, pa ne gleda za mano kot ris. Pucat ga pa noče, pravi da je to moje delo. Večinoma se strinjam, sej o kromu pa o pastah pojma nima, meni je pa to v največji užitek - poleg vožnje, seveda.

Ja, midva se glede motorja kar dobro razumeva.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene tut kr podpira, morm rect. Sicer je pa že kmal po tistem ko sva se spoznala vidla kakšen sem in kaj mam rad, tko da je vedla u kaj se spušča.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jest pa nimam izvoljenke in tud najdražje ne.....

no vsaj tukej nimam problemov

JAH...... en bi reku "TRPITE"

LP

ja trisha...sva že dve....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah je pa motor bil prej pri hisi tako da ni panike, edino tecna ker sama tudi vozi pol pa jaz grem sam ona pa ostane doma. pa preden me zenske napadejo naj povem da se rajsi sam vozim ker se ni tako vajena motorja (pa se pocasnejsi je) in ne more mojega tempa drzat. ampak vcasih se "skuliram" in grem lepo skupaj kam.

drugace pa dokler bo zenske lazje zamenjat kot motor ne bo panike.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No zdaj jo pa dol z motorja ne spravim več in če bi bilo po njenem bi se samo po hudih ovinkih vozila,kjer z čelado skoraj po asfaltu brusi (sploh nima občutka za nevarnost)!Rajši se pelje skozi ovinek 180, kot pa 200 po ravnini,ker jo je ravnine strah! In potem vi mislite da imate težave!

Green, you lucky ba**ard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši se pelje skozi ovinek 180, kot pa 200 po ravnini,ker jo je ravnine strah! In potem vi mislite da imate težave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ejga Gregs, kva se grebes??? A nimas ti ze ene prikolice??? To prepusti nam, k mamo frej zic...

LP suzuki

Live long and prosper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ejga Gregs, kva se grebes??? A nimas ti ze ene prikolice??? To prepusti nam, k mamo frej zic..

Ja, khhhhmmmmm.... no ja.... nekaj že bo na tem, ampak človek nikoli ne ve, kdaj je primerna, pa je potrebno imeti še kakšno železo v ognju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, khhhhmmmmm.... no ja.... nekaj že bo na tem, ampak človek nikoli ne ve, kdaj je primerna, pa je potrebno imeti še kakšno železo v ognju...

Merki da ne bo ona tega kdaj brala, ker potem....

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Merki da ne bo ona tega kdaj brala, ker potem....

Ekhmmmm.... ma, saj to imaš pa tudi prav. Ampak saj je vse tako ali tako zafrkancija. A ni?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!