Skoči na vsebino

Imate težave s svojo/jim najdražjo/jim??


Ghost_R1

Priporočene objave

quote:

quote:

Bemtiš...pa pravjo da samo ženska ve kaj ženski paše.!!!!!!

To je že res ... ampak raje vidim, da mi tip dela to kar mu naročim, kot pa da mi ženska dela to kar ona misli, da mi paše!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Jest pa to tko rad gledam.............

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaca...kako zgleda kacji fuk?jst ves sem zelo nepoucen o kacah!kaj ko bi se midva kaj zmenila,da mi pokazes tehniko.hm z eno kaco sem imel ze opravka,samo bla je iz okolice Renc(tehnike sexa mi ni pokazala),to pa zato ker je ful strupena.sej ne da sm jst kej v strahi!no ce bi bla za akcijo ti samo rec,cau bau! ZA DRUGE VAGINE:zakaj nucaste kace dolge 6m in vec?boste susile cujne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sašo: bolje velka kot da je ni.... če pa je že, pa imaš možnost izbirat, bi se pa jaz vedno odločila za primerno veliko (ne prevelike), z dobro tehniko..... taka kača je najboljša kača.....

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ce nehate tako grdo namigovat o kacah. Te stvari jaz jemljem osebno, ker cez moje otroke nihce ne bo nic govoril!!!

Aja, kacji samci so full frajerji imajo 2 (dva) hemi-penisa, ki sta izven paritvene sezone povlecena v telo in se pokaze en od njiju sele, ko pride do potrebe... Katerega uporablja??? Odvisno na kateri strani samice lezi :))

So pa frajerji!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saso ... sprašuješ kako sexamo kače? No ... težko je povedati ... to bi moral poskusiti. Vsekakr pa lahko rečem, da se med "aktom" strašansko zvijamo!

Kar se akcije tiče ... če boš hotel sprobati "kačji" sex, si boš moral dobiti kakšno drugo kačo. Za kšno kafe sem pa vedno za! S kje točno si ti ... prov z Gorice al' z okolice?

Einherjer ... ma sej smo se samo hecaliii!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saso ... sprasujes kako sexamo kače? No ... te?ko je povedati ... to bi moral poskusiti. Vsekakr pa lahko rečem, da se med "aktom" strasansko zvijamo!

Kar se akcije tiče ... če bos hotel sprobati "kačji" sex, si bos moral dobiti kaksno drugo kačo. Za ksno kafe sem pa vedno za! S kje točno si ti ... prov z Gorice al' z okolice?

Einherjer ... ma sej smo se samo hecaliii!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Jest bi se javil za kak test drive :>

Ne vem koliko ste se hecali... Kace ne poznajo heca.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest bi se javil za kak test drive :>

He, he!

quote:

Ne vem koliko ste se hecali... Kace ne poznajo heca.

Ah ... ne vem ... obstajajo take posebne sorte kač (kot sem jaz), ki imamo strašanski smisel za humor in se zelooooo rade smejemo!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Jest bi se javil za kak test drive :>

He, he!

Nic zdej he he... povedat kdaj pa kje... Nic se ne bomo sprenevedali :))

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet neki cez kace.... nic se ne potuhne... kar spi***, kot ste to cenzurirali..

Kaca - ne nisem za to... do bezanja pa u redu zveni :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaca,mam obcutek da te poznam.doma sm iz okolice(trnovski gozd),samo sem v sluzbi v novi gorici!zdej bi bolj pasalo ksno kuhano vince.mam vprasanje:a smucas?v planu mamo nocno smuko,a se pridruzis?mogoce pripeljes se prjatelce ker so clani sami(potrebni)samci!lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče me pa res poznaš ... Ne vem! Zna bit.

Vsekakor se pa strinjam s tabo, da bi pasalo kšno kuhano vince. Mmmmm ... a si bil letos kej na Bevkovem? Imeli so enkratno kuhano vince ... in tako fajn je ugrelo dušo in telo ... Jst sem stalno visela tam.

Smučam, smučam ... kam pa imaste namen it na nočno smuko. Se zna res zgodit, da se vam pridružim. Sicer s kolegicami ne vem kako bo, ker tiste, ki smučajo, so vse zasedene ... in se bolj izogibajo potrebnih samcev. No ... sej če dobro premislim, sem tudi jaz zasedena ... sam smučanju se pa ne odrečem.

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej v bistvu ni nc posebnega,na lokvah nam vzge lastnik restavracije reflektorje na smuciscu.to je bolj tako za zabavo sej smucisce je zlo majhno,je pa prakticno,blizu.ce si za mi kr na mail napisi,lp!...ps;so tudi punce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goričanka, goričanka ... vedno bila in ... no ... za naprej ne vemo

Na Bevkovem trgu pa sem se preoblekla v navadnega človeka, ker drugače bi zgledalo malo čudno ... videt kačo se nalivat s kuhanim vinom!!!

Kar se pa smučanja tiče ... si vedra!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Goričanka, goričanka ... vedno bila in ...

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Goričanka, goričanka, kaj vse ni z Gorice. Tudi Mujota bi najdu.

Po moje si kraševka, to pa več velja.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN ... nisem kraševka ... sem pa po rodu četrt brika pa četrt štajerka ... fajn kombinacija, a ne?

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

RAN ... nisem kraševka ... sem pa po rodu četrt brika pa četrt štajerka ... fajn kombinacija, a ne?

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Je Mlakar lepo pesem o briki napisal. Opasne ste.

Samo z briko ti ni nikoli dolgčas. Kakšenkrat kakšen plav uč fašeš to je pa tud vse.

Kača ti kar sikaj, za briko bi morala že kar lajat.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!