Skoči na vsebino

Toni Cetinski na Prešernovem trgu


.T.

Priporočene objave

Te dni se v LJ začenja prireditev noč v stari Ljubljani. Prireditev je tradicionalna in je tko neka srednja žalost.

In potem gledaš program nastopajočih in ugotoviš, da bo v petek zvečerna Prešernovem trgu (3M) - na najboljši lokaciji in ob najboljši uri nastopil "zvezda" Toni Cetinski. Honorar verjetno ne bo majhen.

Sedaj se pa čist tko sprašujem:

1. Kdo se je spominil in ga pripeljal v LJ.

2. A res ne znamo cenit domačih muskontarjev (no res je, da jih je večina brezveznih) in damo možnost za promocijo in zaslužek našim sosedom, ki nas itak ne marajo in pridejo k nam špilat le zaradi keša. Če gledaš ostale nastopajoče na prireditvi vidiš sama neznana imena.

3. Ali je že kdaj na trgu Bana Jelačiča v Zagrebu nastopil kak slovenski muskontar? Ne, ni in verjeto tudi ne bo, ker našim sosedom niti v zadnjih sanjah ne pade na pamet, da bi povabili k sodelovanju une sosede, ki so zajebali z Ljubljansko banko, s Piranskim zalivom.

Pri nas pa še vedno velja una glupa miselnost: povabiš hrvaškega muskontarja in sigurno bo zabava 1000 % uspela.

Zakaj je potrebno povabiti enega naduvanega purgerja? Z območja ex YU je dosti boljših in kvalitetnejših bendov (npr. dr Iggy, Crvena Jabuka, Ceca - to bi se nagledali, Zdravko Čolič :devil:,.........)

Jaz osebno bi veliko raje na Prešernovem trgu gledal Alyo, Šank rock, Jana Plestenjaka (to se hecam!), Big Foot Mamo, Sausages,..

Tko bo pa na Prešernovem trgu en purger vpil: AJMO, AJMO SLOVENCI, RUKE GORE, AJMO. LJUBLJANA JA VAS VOLIM (to se itak zlaže). JAČE, JAČE.

Kaj si vi mislite o tem?

Tadej

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak Tadej, ti pa zakompliciraš do fullla....Pa kaj pol če je Cetinski u petek ob tej in tej uri, na tem in tem prostoru :doze:. Pa ne zdej že spet začet z tem nacionalizmom. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne zdej že spet začet z tem nacionalizmom.  :angry:

Ne, sploh mi ne gre za nacionalizem. Gre za naše mestne veljake, ki so prišli na tako idejo.

Itak bom jaz v petek na Orlih :beer2: :beer2: :beer2:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in zakaj pol kompliciraš za enga vraga... ja in kaj nej bi tam oni povabil, Slake, in pol bi se ti spet znajdu komplicirat zakaj to govejo muzko gor dajo....

Ah Tadej... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa itak je pol dam navdušenih nad danielo, citinskin, radolfijom, pol tipov pa nad Severino :wub: samo da se pjeva. In kaj pol pričakuješ od vladajočih ki se podpišejo pod program. Pa kaj misliš da Okolje nič ne vpliva na našo županjo Danico- Iz tam kjer je doma je to sinfonija v primerjavi kaj ona posluša v svojem okolišu od sosedov + taka podpora đamiji! - Ostalo si pa sam misli

ampak mene sigurno ne bo tam - bom protestiral takim nastopajočim in se bom raje izobraževal na kakem motozboru :yea2: :P

Ha pa ne spet fore o nacionalizmu ker čim si proti tujcu si nacionalist- Ker tudi američani so nacionalisti- pa jih kdo okara okoli tega ??????? ampak to je spet kr neki :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kaiser: seveda me je bilo treba :naughty:

@bobek: točno tako! Se Danici vidi poreklo ...

Btw. - mati županja je ob neki priložnosti izjavila, da ji upoštevanje pravil bontona kvari apetit :lol1: Podn podna, od kje se je vzela hehe. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in zakaj pol kompliciraš za enga vraga... ja in kaj nej bi tam oni povabil, Slake, in pol bi se ti spet znajdu komplicirat zakaj to govejo muzko gor dajo....

Ah Tadej... <_<

Lej dogajalo se bo na več različnih lokacijah

http://www.ljubljana-tourism.si/document.c...c_v_stari-avg04

Dejstvo je to, da bodo dali ful keša za eno znano ime, na ostalih lokacijah bodo pa nastopali xy bendi.

Včasih je bilo tako, da so na različnih lokacijah igrali različne zvrsti glasbe in na Gornjem Trgu so ponavadi igrali bendi tipa Slaki, pa se nisem nič razburjal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. Fajn. Še ena tema, da bo Cvetoo povedal, da ne mara Hrvatarjev(in malo širše) in konec koncev je to celo namen teme, saj so se prejšnje podobne- na temo nestrpnosti, pisale dobesedno v nedogled.

Ampak recimo, da sem dovolj neumen in se prepustim provokaciji. Dopustov je konec. Ljudem pod vtisom mediterana(hrvaškega) je silno pripravno ponuditi nekaj glasbe s tistega konca. Čisto tako za spomin na poletje, na morje, na poletne romance z galebi in ostalimi....Skratka uspeh za nastopajoče in organizatorje sploh ni vprašljiv.

In končno, je sploh smiselno vprašati, kdo je organizator pri situaciji, ki vlada :hmm:

LP Cvetoo

Ps. Tadej upam, da se vidiva na Orlih.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej - lahko greš tudi na peščeno plažo in se sončiš v soju reflektorjev ! Strežejo baje same SLO kelnerice - z rodovnikom ! :wacko:

Kot glasbeno zakusko pa ti priporočam Pepel in kri !

organizator je tokrat malce prišparal pri ognjemetu, ki ga ne bo, bo pa zato Tone, Tone Cetinski oz. Đelo, Đelo Hađiselimović, odabrao Đelo Hađiselimović !!!

Pa saj lahko doma tudi ostaneš ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bodo povabili tudi Severino, da bo predstavila svoj novi DVD! O:-)

Prepričan sem, da Tadej ne bi imel nič proti :naughty: :naughty: O:-)

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej - lahko greš tudi na peščeno plažo in se sončiš v soju reflektorjev ! Strežejo baje same SLO kelnerice - z rodovnikom ! :wacko:

Kot glasbeno zakusko pa ti priporočam Pepel in kri !

organizator je tokrat malce prišparal pri ognjemetu, ki ga ne bo, bo pa zato Tone, Tone Cetinski oz. Đelo, Đelo Hađiselimović, odabrao Đelo Hađiselimović !!!

Pa saj lahko doma tudi ostaneš ! :ph34r:

A se ti delaš neumenga ali si res tak neumen?

Jaz sem opisal situacijo in vas sprašujem, kaj si mislite o tem, tko na splošno.

Ti pa me spet in spet skušaš prikazati kot naconalista in ne vem kaj še vse.

Lepo sem napisal, da na območju ex-Yu obstaja veliko boljših skupin. Ti pa prebereš le kar ti paše in spretno obrneš. Npr. mi priporočaš naj grem na neko peščeno plažo, pa sem lepo napisal, da bom šel na Orle.

In kaj kurac maš od tega, če hočeš temo spreobrnit v temo " Zakaj postajam nacionalist" in s tem posledično 100 strani nabijanja in kreganja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tadej

o plaži mislim čist resno, samo sem pozabil na katerem trgu v LJ so jo postavli !

ne vem zakaj si zadevo dal pod "politiziranje" ko pa gre za naveden žur ?

@cvetoo

pa srečno pot ! če si se tako odločil !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Kako dobri smo postali... Vsako stvar uspemo obrnit v politični problem z doktorsko dizertacijo :rolleyes:

A smem povedat da ima 4.9.04 v VARAŽDINU na glavnem trgu koncert Vlado kreslin z Malimi bogovi? A se bodo Hrvati tud zmrdovali? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Kako dobri smo postali... Vsako stvar uspemo obrnit v politični problem z doktorsko dizertacijo :rolleyes:

A smem povedat da ima 4.9.04 v VARAŽDINU na glavnem trgu koncert Vlado kreslin z Malimi bogovi? A se bodo Hrvati tud zmrdovali? :hmm:

Verjetno to ni isto, kot če bi špilal v Zagrebu na Trgu Bana Jelačiča na prireditvni Noč v Zagrebu v najboljšem terminu....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno to ni isto, kot če bi špilal v Zagrebu na Trgu Bana Jelačiča na prireditvni Noč v Zagrebu v najboljšem terminu....

Tadej

ne ni ! saj je jelačičev ene 10x večji od prešernovega ! jebiga ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če odmislimo, da je Tonči Hrvat, kaj lahko kmentiramo?

Da hoče mestna oblast imeti zabavo za ljudske množice. Povprečen Slovenec (in ni jih malo) posluša hrvaške šlagerje, se baše s pleskavicami in čevapi, edino pri pivu izbira med Laško ali Union. Ta najbolj zagrizeni (nacionalisti?) pa prisegajo na cviček.

In hoče tudi, da Slovenci pojejo. In bodo, hrvaške šlagerje. Na slovenske še nikoli množično niso (mogoče na Čuke :P ).

Poraja se mi pa samo eno vrašanje. Kaj pa če je naročnik in plačnik Tončijevega obiska ministrstvo za vanjske poslove? Mal testirajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ceco

Narobe.!

Če imaš na prizorišču slovenske in hrvaške glasbenike, boš mene pri slednjih zastonj iskal. In mogoče pa še koga. Problem je, če mestna oblast povabi le ene in izbire kot je pri pivu, ni.

Se pa strinjam, da Slovenci blazno radi poslušajo hrvaške šlagerje, še posebej ženski del tako, da je recept preiskušen in uspeh zagotovljen.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni ! saj je jelačičev ene 10x večji od prešernovega ! jebiga ! .)

a misliš, da bodo Hrvati Krezlina frderbal od jeze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!