Skoči na vsebino

Toni Cetinski na Prešernovem trgu


.T.

Priporočene objave

priporočam ti, da greš kakšen petek ali soboto v ljubljanske klube,kjer vrtijo balkan muziko (ala bounty,flex,tramontana, klub 12,itd... in si malo ogledaš sceno

hmmm... turbofolk manija :?

PS

Sem bil na Kravjih dirkah in blo prou fajn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

interesantno da si omenil magnifica......namreč ravno on blazno uspeva povsod s svojim južnim melosom.....

Zato ga pa rolajo na Pink TV... Bizinis je biznis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ga pa rolajo na Pink TV... Bizinis je biznis

Alyo npr. rolajo na MTV, pa Sidharto so tudi rolali na MTV....

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alyo npr. rolajo na MTV, pa Sidharto so tudi rolali na MTV....

Tadej

Misliš da je Magnificu tut Mobitel sponzor :? (Tole je resno vprašanje)

PS

:yea2: slovenska scena napada Evropo in Balkan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alyo npr. rolajo na MTV, pa Sidharto so tudi rolali na MTV....

Tadej

pa Laibache in Tinkaro tudi ! Mogoče pa so ti "mtvijaši" predragi za proračun in ljubljansko veselico !?

Ni samo Toni ! Še kaj drugega se tudi najde ! Pa če je ta seznam delala Danica ( po Tadejevem) pol je ista ko Beograjski župan ki je obljubil da se bo vstajal zjutraj ob 4-ih in pregledoval čistočo mestnih trol !??? :wacko: in dejal: bit če ko u Japanu !! :lol1:

PETEK 27.8. 2004

Prešernov trg

21.00 – 01.00 Leeloojamais,Maya,Vanda Winter (Cro) Toni Cetinski (Cro)

Mestni trg

17.00 Manufaktura Mojster Janez,tiskar

(v primeru dežja ''Pod Trančo'')

21.00-23.00 Manca Urbanc Imajlova – Mjuzikl

(koncert je omogočil ''Emporium'' in trgovina ''Dobra Misel'')

23.00-01.00 Vladimir Bodograjec, klavirski recital

19.00 Rok Godec – Potopis Srbija, Črna gora, Bolgarija (Atrij Mestni trg 10)

Gosposka ulica

21.00-22.10 Anže Palka kitara (Guinness pub)

Knafljev prehod

20.00 Ratko Divjak

Pred Modno hišo

20.00-23.30 Tomaž Ivančič in Peter Pok Blues, New Acustic, Bluesgrass Duo

Dvorni trg

17.00-20.00 Kreativne delavnice za otroke in odrasle (v sodelovanju z trgovino ''ART'' Ljubljana &Akrilne barve Gruden)

17.00 Mini Teater Ljubljana in Kinetikon ''O miški, ki si je trebušček raztrgala'' Režija: Eka Vogelnik, Igrata: Brina Vogelnik Saje, Emir Jušič Piber

21.00-01.00 Glasbena skupina Calypso

Hribarjevo nabrežje

17.00 Orientalski plesi- trebušne plesalke

bobnar, fakir, živi ogenj

Stritarjeva ulica

17.00-01 Eksterierni atelje slikarska šola Modic

Novi trg

18.30-19.30 Afriška delavnica za otroke

20.00 24.00 Afriški večer Maša Kagao Knez s prijatelji

Pod Trančo

''Razstava na višjem nivoju'' Avtor projekta Zmago Modic

Na Ljubljanici

17.00-20.00 Borbe čolnarjev

20.30-21.00 Bobnars United

Gallusovo nabrežje

22.20-23.30 Anže Palka kitara

Stari trg

17.00-01.00 Plaža pri Herkulovem vodnjaku

21.00-24.00 Emšo Blues Band (Stari trg 4)

21.00 Eva Julija (Reber)

21.00 Ula Mlakar,harfa (Stari Trg 11a-baročni balkon)

22.00 Erika Gričar, harfa (Stari Trg 11a-baročni balkon)

Levstikov trg

20.00-23.00 Žabjak Trio

Klemen Pisk-vokal, Rok Svetlič-bas, Marjan Dovč-violina, Jaka Strajnar-bobni (pred cerkvijo Sv. Jakoba)

Gornji trg

21.00-24.00 Pepel in kri (pri tunelu)

21.00 Lado Leskovar predstavlja: Duško Uršič s prijatelji (Sv. Florjan-stopnice)

Špica

14.00 Stari Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, Ceco, od kje ti ideja , da nacionalisti pijejo cviček!?

Jaz ga pijem pa sem kar širokega srca...

Edino to, da bi Dolenjci lahko imeli vsaj kulturno avtonomijo..... :P :P

Dolenjci ga pijejo, cviček namreč, iz potrebe, ostali pa iz nacionalističnih vzgibov. Slišim pa, da je tako popularen (nacionalizem ali potrebe?), da je lanskega že zmanjkalo. Na zidancah ob Krki že piše: Samo za lastne potrebe - obiski nezaželjeni.

Ceco: rojen na Dolenjskem, živel na Dolenjskem, moja Mačka je čistokrvna Dolenjka. Sam pa nisem Dolenjc. Ne pijem cvička - torej nisem nacionalist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prava dolenka, pijem cviček, ampak nacionalistka pa zihr nism.... aja pa teta mi živi v fužinama.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc,

to da ne pijeva alkohola je še vedno "mal čuden" na splošno na Slovenskem. Ampak se situacija izboljšuje.

Kaizerica, piješ iz potrebe. Glej definicijo zgoraj

:beer2:

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa Laibache in Tinkaro tudi ! Mogoče pa so ti "mtvijaši" predragi za proračun in ljubljansko veselico !?

Ko se kdaj zanimaš za motozbore ti povedo, da imajo Šank Rock, Alja tarifo nekje okoli 500.000 SIT/koncert.

Za kolk misliš pa bo prišel Toni?

Če bo za 500.000 ++++ smo budale, er bomo tako plačali, ker za te denar dobimo mtvijaše

Če bo prišel za 100.000 smo spet budale, ker vabimo neke že pozabljene estradnike, ki pridejo nastopat za take male denarce.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,

še ena kost za glodanje. Županja Danica ne mara protokolarnosti, ker se na njih ne toči viskija. Zato ji ga kupujejo s kešom iz blagajne mesta Ljubljane. Da se ga nalije in da mir.

Najbrže je tudi Toni iz filma o pomirjanju. Tokrat ljudskih množic.

Če ti ne paše, pojdi kam drugam. Rude Boy (tenksi Rude) je podal seznam dogajanj. Dogajalo se bo veliko in za različne okuse (ciljne publike).

Imaš veliko pravico do izbire. Ampak najbrže je ne boš izkoristil. Ti si motorist in Tromostovje je tvoje. S tvojim glasbenim okusom vred. Žal ni enak organizatorjevemu. Uf, saj je tudi Ljubljana moja boš porekel. Je, ampak ni samo tvoja. Deliti si jo moraš z drugimi, če so ti všeč ali pa ne. Če so ti preveč nevšeč, se boš moral po sistemu več/manj umakniti. Čopor pač, si boš rekel v uteho in častni umik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ne paše, pojdi kam drugam. Rude Boy (tenksi Rude) je podal seznam dogajanj. Dogajalo se bo veliko in za različne okuse (ciljne publike).

Imaš veliko pravico do izbire. Ampak najbrže je ne boš izkoristil. Ti si motorist in Tromostovje je tvoje. S tvojim glasbenim okusom vred. Žal ni enak organizatorjevemu. Uf, saj je tudi Ljubljana moja boš porekel. Je, ampak ni samo tvoja. Deliti si jo moraš z drugimi, če so ti všeč ali pa ne. Če so ti preveč nevšeč, se boš moral po sistemu več/manj umakniti. Čopor pač, si boš rekel v uteho in častni umik.

Sem že napisal, da grem drugam in tudi link s potekom dogajanj sem dal gor že na prvi strani.

Briga mene, če je ali ni Tromostovje moje. Sem od leta 1978 do 2003 živel 200 m stran od Tormostovja in sem se lahko nagledal in naposlušal vseh možnih veselic in koncertov in ti lahko povem, da kvaliteta dogajanj pada.

Če komu paše poslušat Tonija pa naj gre, kaj me briga.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne pijem cvička - torej nisem nacionalist.

...jest se ga pa občasno orenk nacionaliziram...! :yea2:

pa s cvičkom (paše k nč glava ne boli in spiješ ga na litre) al pa tud kako pivo prav pride, še posebej v vročih poletnih popoldnevih.

se pravi ločimo tudi pivske in vinske nacionaliste.

da ne bom čist :topic: : sem slišal, da so se letos poskusili nadebudnih mladičev, ki vsako leto bruhajoinpadajovsepovsod na kakršnemkoli festivalu v LJ... znebiti tako, da so jim neki boguizanogu v Kljubu Ljipa sorganizovali. kdo kaj ve o tem, a je letos manj 11letnikov na mrtvo po ljubljanskih ulicah/parkih? namreč sem se odpovedal pozdravu poletju,noči na ljubljanici, trnfestu ipd že pred 3leti. samamladaraja pa noben trezen.

za :SS v vseh možnih pomenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo koliko nacionalizma je prisotnega pri nas. Mislim na širno Slovenijo.

Se pa tukaj iz strinjam s Tadejem, da bi lahko na takšnih veselicah, dajali prednost našim izvajalcem, znanim in neznanim.

Seveda je tu vprašanje tudi koliko kateri zahteva in kaj za to nudi. Je pa tko, da če bi dal Alyo ali BFM, to pač ne bi ustrezalo malček starejši populaciji. Taki kot so Cetinski pa nekako ustrezajo vsem.

Verjamite mi pa da še najmanj ustreza Fužinčanom in Štepanjčanom, ker gre pa tukaj za drugo vrsto nacionalizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa tukaj iz strinjam s Tadejem, da bi lahko na takšnih veselicah, dajali prednost našim izvajalcem, znanim in neznanim.

Končno eden, ki je pokapiral, kaj hočem povedat in ki ve, da nisem neki nacionalist. Še bomo šli na pivo v Novalji.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo koliko nacionalizma je prisotnega pri nas. Mislim na širno Slovenijo.

Toliko kolikor je nacionalizma med našimi sodržavljani, ki imajo korenine v bivših republikah.

Tudi sam nisem nek zagrizen nacionalist, vendar ko mi kdo od tako imenovanih "čefurjev" psuje matr in izvaja svoje nacionalne emocije me pa občasno pogreje! Drugače pa lahko nastane dobra prijatelska naveza med mano in slovenskimi državljani z drgačnim poreklom, če le ne vrši pritiska svoje nacionalnosti nad mano. Kaj pa ima doma in kaj posluša in al je obrezan al ne pa me boli k......

Itak pa si ti en vzor cool "čefurja" - če se lahko tako izrazim

LP

Uzzy - pa ne pozabt pozdravt Marije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno eden, ki je pokapiral, kaj hočem povedat in ki ve, da nisem neki nacionalist. Še bomo šli na pivo v Novalji.

Tadej

:beer2: ABSOLUTNO !!!!!!!!!!!!!!

Itak pa si ti en vzor cool "čefurja" - če se lahko tako izrazim

LP

Uzzy - pa ne pozabt pozdravt Marije

Vzoren ČEFUR, NE VZOREN MOTORIST :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno eden, ki je pokapiral, kaj hočem povedat in ki ve, da nisem neki nacionalist. Še bomo šli na pivo v Novalji.

Tadej

a trebušne plesalke vsak dan, afriški rtmi, to, da Ignacio B. bere afrišek pravljice - te pa nič ne moti? Poglej program prireditve ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Who da fuck je Toni Cetinski, a ta še živi???? se spomnim, da ko sem ravno začel hodit v diskoteke je tip koncertiral po vseh kvazi-disko-pajzlih po naših krajih (Super Li in podobno :wacko: ).

no lepo za videt, da mu je končno uspel tudi preboj na veliko sceno, glavna zvezda festivala v LJ :lol1: :devil: . potrpljenje se obrestuje :rolleyes: B)

ajmo ljubljana, gde su ručice?!?!?!?! :lol1:

pa me sploh ne moti, da je ne-slovenec, ampak a si ne more mesto LJ privoščiti kaj boljšega? če že ni rock pupularen pa kaj drugega. imate našega "izvoženega" predina, vladek tudi po LJ smuka, magnifico je tudi here I come here I go LJ,....

ajajaj žalostno, da ti je to neki festival v prestolnici, mi imamo v naši mali vasici večje zvezde saj parkrat na leto, pa jih študentski klub pripelje in časti ne pa občina :P v celju majo joksimoviča (mi tudi ni všeč, je pa saj aktualen), za drugo leto bom jaz LJ festivalu ponudil še kakšno zvezdo, recimo kak Daniel (ooooo đuli).

no ja, nekdo od organizatorjev je mastno v žep dal in občino nategnil, tako ti gre to, trust me .)

aja muziko tonija cetinskega si lahko DL na hrvaški strani nostalgija.com (ime vse pove :devil: )

http://www.nostalgija.com/muzika/10389.php

DOBRO VEČE LJUBLJANA!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej če prav Tadeja razumem, ne bi bilo tako zelo narobe, če bi Tonya Cetynskega v kako Malo ulico postavili na "unplugged" varianto. Za "glavno atrakcijo" pa se tudi meni zdi sila neprimeren. (sicer mi tudi lansko leto Be-pop in GayMover niso bili pravi za tak ambient, pa so še vedno boljša rešitev kot Schetinski).

Dobro da niso Prljavega kazališta navlekli, ker pol bi bil pa 100% dogodek desetletja. pa vsi rešilci v LJ bi imeli preveč dela.

Da me ne boste zmerjali s kakim nazijem-recimo od Hrvatov bi postavil pod Prešerna kakega Maxima Mrvico. Evo, to bi bila dobra izvedba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!