Skoči na vsebino

Toni Cetinski na Prešernovem trgu


.T.

Priporočene objave

Verjetno to ni isto, kot če bi špilal v Zagrebu na Trgu Bana Jelačiča na prireditvni Noč v Zagrebu v najboljšem terminu....

Tadej

.....seveda da ni isto......ko bo dosegel tako popularnost in naklado kot cetinski, bo verjetno lahko tudi špilal na trgu bana jelačiča.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kaiser: seveda me je bilo treba :naughty:

@bobek: točno tako! Se Danici vidi poreklo ...

Btw. - mati županja je ob neki priložnosti izjavila, da ji upoštevanje pravil bontona kvari apetit :lol1: Podn podna, od kje se je vzela hehe. :kva2:

cycko,ni te bilo treba verjemi......

ali se Danici vidi poreklo ali ne je čisto irelevantna stvar in sploh ne vidim razloga zakaj načenjaš to zadevo okoli porekla......

tudi če bi mati županja to morebiti izjavila,ji jaz osebno ne bi zameril,kajti ženska vsaj pozna bonton za razliko od nekaterih tukaj na forumu, ki verjetno bontona sploh ne poznajo.......

....pa naj ti še malo pomagam.....Danico so volili ljudje, da se ne boš vedno spraševal,od kod se je vzela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, glede tega a se ji vidi ali ne imaš prav, res je irelavantno in konec koncev me figo briga (zabava me pač dejstvo kako se to odraža na njenih dejanjih), moti me pa stalno populariziranje tamkajšnjega melosa. Saj je razvidno iz seznama ostalih izvajalcev - na vsak način je bilo torej treba dobiti Tonija, pa čeprav obstajajo slovenski izvajalci, ki so ok ali pa še kaj več kot samo OK.

Da ne bo pomote - ne motijo me koncerti in dejstvo da nastopa - problematično se mi zdi da je to javna prireditev, ki jo plača mestna občina (verjetno??).

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... edino pri pivu izbira med Laško ali Union. Ta najbolj zagrizeni (nacionalisti?) pa prisegajo na cviček....

Kaj pije Cyc? Pa menda ne cvička....

Sicer pa, Ceco, od kje ti ideja , da nacionalisti pijejo cviček!?

Jaz ga pijem pa sem kar širokega srca...

Edino to, da bi Dolenjci lahko imeli vsaj kulturno avtonomijo..... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, glede tega a se ji vidi ali ne imaš prav, res je irelavantno in konec koncev me figo briga (zabava me pač dejstvo kako se to odraža na njenih dejanjih), moti me pa stalno populariziranje tamkajšnjega melosa. Saj je razvidno iz seznama ostalih izvajalcev - na vsak način je bilo torej treba dobiti Tonija, pa čeprav obstajajo slovenski izvajalci, ki so ok ali pa še kaj več kot samo OK.

Da ne bo pomote - ne motijo me koncerti in dejstvo da nastopa - problematično se mi zdi da je to javna prireditev, ki jo plača mestna občina (verjetno??).

:)

...pa cycko si mogoče malo drugače razmišljal?...

koliko ljudi bi pa mogoče privabil kakšen slovenski izvajalec?koliko bi se pa potem spilo in koliko bi potem občina kasirala?.....iz lastnih izkušenj ti povem,da se še vedno mnogo bolje žura s kakšnim melosom, kot pa z kakšnimi "svetovno" znanimi izvajalci......če ne verjameš,vprašaj mlade dame ali pa starejše občanke,kaj jim pomeni stavros,toni cetinski,dino merlin,željko joksimovič in ostali "melosarji" in kaj jim pomenijo slaki,avseniki,itd.....pa da ne bo pomote,cenim njihovo glasbo, vendar to ni to.....samo za nedeljsko kosilo in nič drugega....

brez zamere, ampak se mi zdi, da bi ti rad "stisnu pa prdnu,pa ne gre,a?"

......BTW....hvala bogu, da je Danici uspelo dobiti samo Cetinskega,kajti če bi dobila katerega od zgoraj naštetih, bi imeli velike težave kje organizirati takšno prireditev za toliko ljudi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne verjameš,vprašaj mlade dame ali pa starejše občanke,kaj jim pomeni stavros,toni cetinski,dino merlin,željko joksimovič in ostali "melosarji" in kaj jim pomenijo slaki,avseniki,itd.....pa da ne bo pomote,cenim njihovo glasbo, vendar to ni to.....samo za nedeljsko kosilo in nič drugega....

večina mladih dam in skoraj vse starejše občanke, ki jih poznam jaz, ne marajo Stavrosa, Merlina ni podobnih...

da pa z njimi primerjaš Avsenika je pa sploh smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....seveda da ni isto......ko bo dosegel tako popularnost in naklado kot cetinski, bo verjetno lahko tudi špilal na trgu bana jelačiča.......

Mislim da je Cetinskega naš Slavc že X krat nesu z naklado in popularnostjo... :P

PS1

ZLSD=KPS => Danica je za utrjevanje bratstva in enotnosti

PS2

Drugače je pa v Celju Željko J.... navali narode

Laaaaaaane moooooje laaane moooje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Ima Tadej kar prav :)

Hm. Tadej nima kar prav :)

Tadej bi iz navadne vaške veselice naredil neki narodno ljudski miting :doze: , na katerem bi tuji, glazbeniki, če bi sploh nastopali, v znamenje ponižne hvaležnosti morali nositi tablice :baa: . Pa brez zamere.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Tadej nima kar prav :)

Tadej bi iz navadne vaške veselice naredil neki narodno ljudski miting :doze: , na katerem bi tuji, glazbeniki, če bi sploh nastopali, v znamenje ponižne hvaležnosti morali nositi tablice :baa: . Pa brez zamere.

lp DTW

Sorry ker ne kapiraš kaj sem s svojim postom hotel povedati.

Slovenci smo še zmeraj tko splošno zaplankani, da mislimo, da vse kar je tujega - hrvaško melosnega pocukranega je pa tanarbolš in bo oh in sploh žurka.

Verjetno so mu plačali ful in je potem zmanjkalo $$$$ (in to našega, ki filamo občinski proračun), da bi lahko plačali še kakega poznanega izvajalca.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je Cetinskega naš Slavc že X krat nesu z naklado in popularnostjo... :P

PS1

ZLSD=KPS => Danica je za utrjevanje bratstva in enotnosti

PS2

Drugače je pa v Celju Željko J.... navali narode

Laaaaaaane moooooje laaane moooje :lol1:

A ti moraš čist iz navadne veselice, žurke,...

politiko delat ?

Dej se mal sprosti, ne bo nič bolelo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry ker ne kapiraš kaj sem s svojim postom hotel povedati.

Slovenci smo še zmeraj tko splošno zaplankani, da mislimo, da vse kar je tujega - hrvaško melosnega pocukranega je pa tanarbolš in bo oh in sploh žurka.

Verjetno so mu plačali ful in je potem zmanjkalo $$$$ (in to našega, ki filamo občinski proračun), da bi lahko plačali še kakega poznanega izvajalca.

Tadej

A ti res misliš da lahko ljudem zapoveduješ kaj jim je všeč in kaj ne.

Hrvatska se tudi trudi za obujanje hrvaške domovinske glasbe in vlačijo neke tamburaše in trubače noter, folk pa dirja na srbski turbo folk.

Ljudje imajo radi kar pač imajo radi in to je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem opisal situacijo in vas sprašujem, kaj si mislite o tem, tko na splošno.

Strinjam se z Tadejem in tudi meni gre na kurac in jetra in žolč in podobne organe, da Slovenceljni kot zvezde vabimo (vabijo) vedno Hrvate. Na izboru za miss SLO - kdo je pjeval? :baa: :baa: :baa: se sploh ne spomnim, boli me kita, vem da je bilo nekaj neslovenskega. Najbolj se pa mi je zamerij Auer, :baa: :baa: :baa: ko je hrvate vlekel za 1000 dem v svojo oddajo, (ok, saj prave zvezde je tudi pripeljal) oni so seveda navalili, ker so se pri njih takrat ravno najbolj streljali, oni pa so tu postaljali popularni. Z tem je tudi poneumljal narod, jim podzavestno vcepil da je na hrvaško glasbo vedno čaga ( kao..) :baa: :baa: :baa: in ne vem ali sem to samo jaz, od takrat po vsaki vaški diskoteki nastopajo 80% hrvati in ex yu :baa: :baa: :baa: . Zato pa me ni na take prireditve, kjer nastopajo ceneni (plehki) ali polpretekli pjevači i pjevačice, ki jih doma več nihče noče, ker jih je povozil čas, pri nas pa jih na žalost še mnogi častijo. :baa: :baa: :baa:

Da pa itaq najbolj voljio mesto, kjer so trenutno, pa da je tamo publika najbolja, pa je že itaq tak znucano, da se skozi vidi :baa: :baa: :baa:

El B.

(samo izrazil sem moje mnenje, prosim ne mi odgovarjat, ker svojega mnenja glede tega ne spremenim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju sta ceco in cvetoo še najbolj zadela razlog zakaj so se odločili za Cetinskega. :? :(

Kam to pelje "ljubi Slovenci" (13let smo samostojni (no od 1. maja malo manj) pa že nekaj časa opažam, da nam to nič kaj preveč ne ustreza. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj - jaz sem verjetno za večino precej marsovski kar se tiče okusa za glasbo, ampak Siddharta mi je vseeno všeč in kolikor vem so nafilali stadion. Tko da sumim da bi koga privabili :D Pa Tabu je kolikor vem tudi popularen .... nimam pa predstave koliko v primerjavi z raznimi hrvaškimi izvajalci. Pravzaprav poznam samo enega, ki jih (sploh) posluša, ampak verjetno je krivo spet to, da se družim s čudnimi ljudmi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa me ni na take prireditve, kjer nastopajo ceneni (plehki) ali polpretekli pjevači i pjevačice, ki jih doma več nihče noče, ker jih je povozil čas, pri nas pa jih na žalost še mnogi častijo. :baa: :baa: :baa:

Ej to si pa zadel 100%. Zadnja leta hodim na morje na Hravško. Na otok Pag v Navaljo. Tam je tudi plaža Zrče, ki velja za eno najbolj žurerso točko. Sponzor jim je celo Coca Cola. In kdo je imel tam koncerte? Tisti na pol propadli in pozabljeni muskontarji ala Jasmin Stavros, Toni Cetinski, Sandi, Massimo, ...... SIGURNO DA NE. Takih hrvaški najstniki sploh ne poznajo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi - to se družiš s čudnimi ljudmi, jaz nikogar ne poznam razen nekaj zmedenih forumašev, ki bi jih vleklo nazaj v objem k južnim bratom v nekdanjo širšo domovino .... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se preko spleta seznanil z glasbo Tonija Cetinskega in moram reči, da me neustavljivo spominja na Jana Plestenjaka. Eno jamranje. :doze:

Mislim, da mu manjka dober bobnar in vsaj dve elektrokitari z distoržnom. :yea2:

Res je, da že nekaj časa nisem sledil sceni, ampak srčno upam, da Toni Cetinski ni danes tisto kar narod hoče.

Ker če je.... šit kam gre ta svet.

lp G

P.S.:Lahko pa ponovim: WTF je Toni Cetinski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz lastnih izkušenj ti povem,da se še vedno mnogo bolje žura s kakšnim melosom, kot pa z kakšnimi "svetovno" znanimi izvajalci......

če ne verjameš,vprašaj mlade dame ali pa starejše občanke,kaj jim pomeni stavros,toni cetinski,dino merlin,željko joksimovič in ostali "melosarji" in kaj jim pomenijo slaki,avseniki,itd.....

Glede stavrosa, cetinskega, merlina ti povem, da njih itak poslušamo samo še v Sloveniji in da jih doma na Hrvaškem mladina splo ne pozna več. Jih na Hrvaškem sploh ne vrtijo več.

Joksimovič je že drgač. Ko sem bil pred leti na dopustu v Budvi je s svojimi nastopi polnil dvorane in klube.

Glede mladih dam: v sredo, ko bomo na 3M in bomo gledali djevojke u ljetnim haljinama si poglej, kaj jim sede: že po stilu oblačenja jim sede npr. Alya.

Če bi na 3M povabili nastopat Magnifica, Tabu, Alyo, Big Foot mamo, Sidharto bi prišlo še več folka.

Zdej bo pa na 3M spet klasika: v glavnem kup pijane mularije iz Fužin in Štepanjca.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tadej: Razumem te, zgražaš se nad izbiro muzikantov na veselici. In za enga od njih misliš, da ni vreden svojega denarja in da zaradi tega na ostalih odrih nastopajo "šolarčki". Ni probleba sploh, grejo ti na kurac in šel boš na drugo veselico. Materi županji pa napiši pismo, da nima pojma o muziki in da tvojega glasu na volitvah ne dobi. Mogoče bo isto postopalo 90% Ljubljančanov, mogoče pa ne. Če tvoj post ne bi imel še tretje točke bi ti verjetno odpisal, da bi tudi sam raje poslušal kaki rock.

Z omenjanjem trga Bana Jelačiča in nastopanjem teh ali onih narodnosti tu ali tam, pa si svoj post spremenil v politično spako. A si pozabil, da Noč v stari Ljubljani ni niti prireditev ob državnem prazniku, niti kulturni festival, temveč navadna veselica, ki mogoče samo zgublja na kakovosti?

In če je Prešernov trg kakšen simbol Slovenstva, zakaj se potem tam organizirajo veselice? Ali je samo trg v Ljubljani?

Zgražaš se nad zavednostjo Slovenceljnev, kaj za zabavo poslušajo? Jaz se zgražam nad pogovorno uporabo slovenščine. Ob stavku:"Greva dogije vokat?", mi grejo lasje po koncu, 2/3 besed v stavku ni slovenskega izvora.

Pa na koncu še: jaz bi tudi raje kakšen rock poslušal! :)

@ Barto: Na besedo ti verjamem, da nimaš rad hrvaške estrade :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....tadej,daj prosim ne vse po vrsti sodit.....

priporočam ti, da greš kakšen petek ali soboto v ljubljanske klube,kjer vrtijo balkan muziko (ala bounty,flex,tramontana, klub 12,itd....) in si malo ogledaš sceno.....namreč res je , da je ogromno "gobic" in trenerk,da o supergah sploh ne govorim, ampak pijane mularije je zelo zelo malo....folk se pride zabavat in žurat....in interesantno,te klubi delajo ogromen promet in vedno so ob vikendih polni, kar za ostale ne morem reči.....

okus glede muzike pa nikakor ne moreš soditi po stilu oblačenja,se ti ne zdi?

interesantno da si omenil magnifica......namreč ravno on blazno uspeva povsod s svojim južnim melosom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti moraš čist iz navadne veselice, žurke,...

politiko delat ?

Dej se mal sprosti, ne bo nič bolelo.

--------------------

lp RAN

:P sej je v temi politiziranje :lol1:

PS

Drgač pa pa kakšna politična sprostitev kr pasala, maš prou :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!