Skoči na vsebino

Toni Cetinski na Prešernovem trgu


.T.

Priporočene objave

V Ljubljano so ga verjetno pripeljali organizatorji. :) Domačih muskontarjev ne vem če ravno ne znamo ceniti, vendar mislim, da so izvajalci naših sosedov oz. izvajalci bivše Juge še vedno boljši. Meni osebno Cetinski ni najbolj kul, vendar verjetno bo naredil žur. Mislim pa da vsi nastopajo zaradi keša in ne samo "sosedje", tudi naši niso zastonj! Glede tega da na trgu Bana Jelačiča ni nobenega našega nastopajočega pa je skoraj normalno, saj jih nihče ne povabi, mi jih pa vabimo, pa tudi mislim, da naših izvajalcev tudi poznajo ne. Mi smo pač narod bivše Juge in poznamo bolj Jugo sceno, kakor oni našo. Jaz osebno sem sicer za balkan žur. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javni razpisi za sofinanciranje turističnih prireditev na javnih in javno dostopnih površinah MOL za posamezna leta so ponavadi objavljeni nekje v začetku leta ob sprejetju proračuna mestne občine. Nanj se lahko prijavijo pravne osebe (gospodarske družbe in samostojni podjetniki)

Letošnji razpis in razpisna dokumentacija.

Torej, če ima kdo željo, lahko drugo leto kandidira in... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sva sla z mulcem pogledati kaj dogaja... Sem si malo oci spocil na mimohodecih predstavnicah drugega spola :OK: (v sluzbi ni kaj dosti za gledati)

Potem sem pa se srecal kolega iz Vrhnike - so prisli s splavom :) Ma se meni je bilo zanimivo se peljati po Ljubljanici (prvic), kaj sele za otroka. Sploh, ko mu je kapitan Vili dal za sofirati :D Potem smo pa se rostiljali. Hvala fantje :OK:

Muzika na Presercu; kaj pa vem. Ma v redu je bilo. :) Na sreco pa ni igral Cetinski ampak Tulio F. z druzbo.

Hrvaski muskontarji naj pa kar igrajo na hrvaskem. Ljubljana pac ni ob morju, tako da se je brezveze truditi, da bi pricarali neko obmorsko vzdusje, sploh ker marsikdo nima lepih spominov z dopustovanja na hrvaskem (glede na to, kar pisejo po forumih)

Skoda, da se veckrat ne dogaja kaj takega ... :D

P.S.:

Edino, kar me je malce motilo, je pogoltnost gostincev... Saj ni nic narobe, ce hocejo zasluziti, ampak pivo po 450 SIT, 2 dcl soka po 350 SIT :? V obicajnih gostilnah je pivo po 350, pa najbrz ga ne prodajajo z izgubo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.:

Edino, kar me je malce motilo, je pogoltnost gostincev... Saj ni nic narobe, ce hocejo zasluziti, ampak pivo po 450 SIT, 2 dcl soka po 350 SIT :? V obicajnih gostilnah je pivo po 350, pa najbrz ga ne prodajajo z izgubo?

Začaran krog: oštirji so navili cene, ki so jih za oddajo prostora navili občinarji, kateri so plačali Toniju......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fajn....zdaj je že Toni kriv za visoke cene piva. Ta pa ma vpliv..... :lol1:

Alla B)

Še enkrat:

ker je MOL povabila kao ful zvezdo (njegove cene nastopa ne vem, verjetno pa ni bila majhna), je tudi posledično navila cene za oddajo prostora za postavitev štantov (jurčkov). Ker so morali gostinci plačati velike zneske MOL-u, da so lahko postavili štante, so posledično navili cene hrane in pijače, da se jim je biznis splačal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je MOL povabila kao ful zvezdo (njegove cene nastopa ne vem

potem pa se pozanimaj in ne flancaj v prazno .... mislim da je, nisem glih ziher, ampak ker mam občutek tak, ki me sicer redko kdaj prevara, pa tudi mehur še me ni izdal in kako zadevo čutim tudi na njem, ter če na Martina sonce sije, pred durmi huda zima brije.... .) :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a trebušne plesalke vsak dan, afriški rtmi, to, da Ignacio B. bere afrišek pravljice - te pa nič ne moti? Poglej program prireditve ...

Ej, to je vsaj kultura :afro1: , če pa je Toni C. :BUA: kultura, pa je vprašljivo.

Pa ej folk, ne mi mešat cvička z nacionalizmom. :angry: :angry: :angry: Ko ga jaz pijem, definitivno nisem nacionalist, ko ga pa ne pijem, pa vedno ne morem reči, da nisem.

lp od dolenjca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu ste se na široko razgovorili o nekem Toniju, karkoli že je.

In prireditev je že mimo,

a nobenega zapisa o tem, kako je Toni pel, ali je žgolel milozvočno, ali je dohajal takt muzike, koliko visokih Cjev je dosegel in podobno. Ali je sploh nastopal :?

Dajte prosim, malo stroke, ne zgolj nakladanja, tu na forumu :naughty:

Moram pokazati malo motoratorske ostrine .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo pa na 3M spet klasika: v glavnem kup pijane mularije iz Fužin in Štepanjca.

Tadej, kaj majo pa zdej Fužine pa Štepanc kle veze? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar me je malce motilo, je pogoltnost gostincev... Saj ni nic narobe, ce hocejo zasluziti, ampak pivo po 450 SIT, 2 dcl soka po 350 SIT :? V obicajnih gostilnah je pivo po 350, pa najbrz ga ne prodajajo z izgubo?

Ja koruza kuhana/pečena = 400sit, k da bi bla iz zlata madona :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ceno je bilo vključeno strokovno lupljenje storžov na licu mesta. Zadevo je izvajala študentarija, tako da je šel del cene izdelka njim v žep. Pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so mi sicer bile zelo znane :huh: - ker sem delala na enem od štantov s hrano in pijačo :cry: , od muske in predvsem od koruze pa nisem imela nič - nikakor mi ni uspelo priti do nje. Mogoče pa drugo leto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale celotna debata bi mogoče bolj pasala pod temo Kr neki. Zakaj Toni Cetinski? Zakaj pa ne? Zakaj Metallica, če pa bi lahko imeli kak domač band. Zakaj cel metal fest z tujimi izvajalci če pa bi lahko meli domače. Pač zato. 100 ljudi 100 okusov. Predvidevam da ni bilo malo tstih ki so se imeli fajn na koncertu Cetinskega. Organizatorji so se tako odločili, nikjer ni bil naveden utemeljen (ali pa vsaj poizkus utemljenega) odgovor zakaj ne. Razen tega da pač nekomu ni všeč :? . Kar se tiče financ: dokler ne boš imel cene nastopa Cetinskega in pa primerjalnih cen domačih izvajalcev lahko to temo kar lepo pozabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!