Skoči na vsebino

Amortizerji


_jezus_

Priporočene objave

Em no, seu mi je originaln amortizer.. Ubistvu je samo psss naredlo pa mehko je ratal, olja ni nc steklo vn...

Uglavnm, zanima me kaj priporocate ?

Vzel bi plinskega, ker so mi oljni premehki pa ne da se jih stelat..

Zdej pa tko.. V delta teamu hocjo za original plinskega 36, oljnega pa 12. 36 mi je dosti prevec, tak da iscem cenejso alternativo..

Kaj mi vi priporocate, cena, ter kje se da dobit?

Aja, mam Aeroxa 00 letnik..

Zok, upam da ne zameris ker sem temo odprl tu, ampak rabim hiter odgovor, v temi od aeroxa pa noben ne jebe :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po simptomih sodec si imel plinskega.

verjetno je najceneje, ce das tega obnovit - pride nekje 5-10 jurjev (za frendovo RS 125 je blo 15 jurjev z materialom vred). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da je bil plinski, ker nima nikjer luknje za polnit ko ma plinski...

Uglavnem, itak pa rabim neka trsga za po ovinkih, ker tale me je ze ene parkrat v graben spravu.. Premehek je za v ovinke..

Gledal sem pa eno stran od privatnika ko se ukvarja s popravilom amortizerjev.. Cena popravila naj bi se zacela pri 12ksit..

Zdej nevem, ce mi lahko kdo pove kdo bi to popravu kje v nm ali okolici bom sel prasat, cene bom novega nabavu pa je mer..

(offtopic, zakaj hudica so vsi amortizerji tako grde barve? Najbolj v oci bodeca rumena ter rdeca.. To bom vse mogu zbrust hudica :\)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem pa eno stran od privatnika ko se ukvarja s popravilom amortizerjev.. Cena popravila naj bi se zacela pri 12ksit..

Prosim sporoči mi, kateri privatnik se ukvarja s popravilom amortizerjev, ker tudi mene zanima. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Js mam stalkerja, in ne vem več ka naj naredim. Sprednje vilice so tk trde koda nebi nc blo. ce jih zmočim z vodo al pa cim mastnim zacnejo delat, pa še to ne velik. ma kdo kake izkušnje. Zanima me tud kolk pridejo novi sprednji amortizerji.? gilera ma res podn sprednje vilce :wacko: istp je pri runnerju :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam stalkerja, in ne vem več ka naj naredim. Sprednje vilice so tk trde koda nebi nc blo. ce jih zmočim z vodo al pa cim mastnim zacnejo delat, pa še to ne velik. ma kdo kake izkušnje. Zanima me tud kolk pridejo novi sprednji amortizerji.? gilera ma res podn sprednje vilce  :wacko:  istp je pri runnerju :angry: .

Sj pr men se je isto dogajal pr runnerci :angry: :( ...pol sm pa z eno crno mastjo (se mi zdi da je za hidravliko :hmm: ) kr posteno namazu sprednje vilce :D tko da mi zdj delajo super B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm pa js bilo s cim jih namazem ne dela tk ko more.

zanima me ce se dajo te vilice razdret...pa da jih lahka nazaj tuds sestavis.? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zadnje vzmetenje na tomosu a 35 je že kar zjebano (beri: premehko in manj odzivno). Glede na to, da je moped občasno obremenjen s kar veliko težo in da se vozi po stranskih poteh, razmišljam bodisi o popravilu, bodisi o zamenjavi zadnjega vzmetenja.

Torej, obstaja kakšen relativno poiceni način začasnega popravila? Npr. olje z večjo gostoto ali kaj takšnega?

In drugo, morda ve kdo, če zadnje vzmetenje z Atx-a paše tudi na targo? Se mi zdi nekako najcenejša alternativa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šli so semeringi na mojmu ditechu.....na prednjih vilcah seveda, pa mi olje spušča...

pa bo spet 10k :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frcho sploh ni mel olja not!! sam nek iz podlozke narjen bat, pa dva gumena obrocka gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nisem dobil odgovora na vprašanje. Bi lahko zadnje vzmetenje od atx-a prenesel na a 35?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Še vedno nisem dobil odgovora na vprašanje. Bi lahko zadnje vzmetenje od atx-a prenesel na a 35?

Walda da bi lahko .. samo pol nastavi na najvišjo trdoto .. ker drugače ti bo šobalo po blatniki ...

Aja pa na centralno stojalo .. ti bo šol glih za glih.. malo se bo zibal :D

Od BTja so pa fedre enako dolge....

Emm .. doma mam komplet zadnjih feder za avtomatika - kromiranih.. če rabiš povej..lahko šenkam :D

Sem pa iz slov. bistrice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tut na SF2 spusto amortizer dušo :cry: tak da se zde ne upam več ovinkov polagat ker je čist mehko

a ma kdo kakšn rablen amortizer za prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mam en problem kadar se vozim in da se mam koga zadi

mi velikrat nabije zadni amortizer do konca tak da kr pokne mal :BUA:

ka je lahk to ka je konc z njim al ka :?

kolk pridejo kej novi tisti ko se nastavljajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo

Js mam pa problem s sprednjim armotizerjem (daelim daystar)

kolegu sem posodu bike pa mi je cepec v eno lukno nabil tak da je zvil spredno felno

pa predn armotizer mi je začel nekak škripat, mislim, armotiziranje je še vredu sam za vsak ko se nazaj dvigne zaškripa

ima mogoče kdo kako idejo kako popravit in mogoče tidi kak naslov mehanikav bližini celja

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega stolči, obvezn zamenji amortizer v celoti in felto ravnat al pa novo kupt, ker kaj ti bo zvita feltna? :S

jebeno to...dost so dragi sprednji amortizerji...za servis pa nimam pojma :oops:

ajde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kok je kej z sprednjimi amortizerji kako lahko nastavim da bi bli bol trdi?

Se olje menja notr al ka sm enkrat nek na forumu vidu.

lahk en napise postopek .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

zanima me za runnerco kuko je za spredne vilce... em..ena se mi pomakne fulll bl not predn sploh zacne amortizirat...a je to original tko da je ena ful mehkejsa, al je spustil? nc ni stekl olja.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!