Skoči na vsebino

Sosed sosedu..


Marky

Priporočene objave

:P hja Joškota že ! pa pred maxijem, a ni njegova volilna baza v šiški ?!

A njegova hiša je še zmeraj "okupirana" :oops: gazda se je pa zamenjal !

ej, Fifty, na nacionalki imajo ene tvoje posnetke skupaj z eno zanimivo druščino ! res da ste imeli kozarce v rokah, pohvalno s strani vinogradnikov da jim ne ostaja lanska letina, a v zraku so bile samo neke obljube ... :photo: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jih ! Že spet ! Prihajajo reševalci slovenske obale ! Brat od brata podobnega !

Vemo kako je mlajši "rešil" Litostroj, poglejmo kako bo starejši dotore fental Luko Koper ! Pa kaj se kurči in nekaj obljublja, ko pa pojma nima !

Ajde lepo Janeze doma ajvara slagati !

Upam da mu ne rojijo po glavi misli "sodobnega Argonavta" ! :ninja:

Ninje so zopet na ulicah !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, Fifty, na nacionalki imajo ene tvoje posnetke skupaj z eno zanimivo druščino ! res da ste imeli kozarce v rokah, pohvalno s strani vinogradnikov da jim ne ostaja lanska letina, a v zraku so bile samo neke obljube ...  :photo:  .)

Čakal me je , ker sem bila v službi. :doze:

Oprosti, ker te nisva prej vprašala, če sme. <_<

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa...aaag...agonija..

ovaj zadnji čin, izbliza, moglo je podnjeti samo hladno oko kamere ! molim fotos ! :photo: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi tudi napisal v temo : Kako se izogniti plačilu kazni ( luknja v zakonu) a je bolje da vse skupaj "tlačim" semkaj pod "podobe"

Kako se torej izogniti plačilu kazni ? Bodi Janez, Janez Podobnik ! :grim

Uf, to ga bomo še srali ! :fight1:

kdo mi je skril šeflo ? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vlada se odpravlja na Brione ( goli otok inclusive :devil: ) samo ne vejo kaj naj s Podobnikom naredijo ?! Hrvatom je še dolžan 250 kunićev ali pa 9 dni zapora !?

Slovenski potapljači in podmornica so v pripravljenosti Joško pa še zmeraj na drugi strani meje ??!! :fredy: obljuba dela dolg, tovarne pa nesnago ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana – Janez Podobnik, minister za okolje in prostor, se bo v petek udeležil skupne seje hrvaške in slovenske vlade na Brionih, čeprav še ni plačal 2500 kun (približno 80.000 tolarjev) kazni, ki mu jo je zaradi lanskega incidenta ne mejnem prehodu Škofije naložilo sodišče v Umagu. Ker umaški sodnik Vladimir Vidović ni izdal naloga za ukrepanje zoper Podobnika, okoljski minister na Hrvaškem tokrat ne bo imel težav, vendar to še ne pomeni, da je sodba zastarala.........

vir; delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe do Kljukcev se je treba kljukast obnašat... .) Ne vem pa, zakaj se vi (mi) raja trudite in skrbite za to vladajočo kasto (al pa kerokol), če se njim za nas j++e! Provzaprov se jm ne, nas nucajo da jim žepe filamo. :BUA:

Moj predlog: Vse naše pa Hrvaške politike na goli otok, za 1 let plovbo prepovedat, pol k jih pa poberemo, bo pa vse zmenjen :fight2: :OK: Pa še: kadar mačke ni doma....

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Braća "Dalton" sta spet v "elementu" ! Tokrat ga biksa ta mali, kurjefarmec !

Koper – Slovenska narodna zveza pri SLS je na seji upravnega odbora v Dekanih pri Kopru napovedala, da bo, "če bo Hrvaška nadaljevala z ozemeljskimi težnjami v škodo Slovenije", zbirala podpise za referendum, na katerem bi slovenske državljane vprašali, ali naj pod takimi pogoji Slovenija omogoči vstop Hrvaške v Evropsko unijo, so sporočili iz SNZ pri SLS.

:eek:

potem pa v stilu: saj je "narod" odločil kako naj glasujemo za vstop HR v EU ! :SS

jajca moraš met, če se s politiko ukvarjaš, Marjan ! :grim al pa kitaro če bi rad naprej brenkal šalala, la, la.....jaz bi te .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Braća "Dalton" sta spet v "elementu" ! Tokrat ga biksa ta mali, kurjefarmec !

Koper – Slovenska narodna zveza pri SLS je na seji upravnega odbora v Dekanih pri Kopru napovedala, da bo, "če bo Hrvaška nadaljevala z ozemeljskimi težnjami v škodo Slovenije", zbirala podpise za referendum, na katerem bi slovenske državljane vprašali, ali naj pod takimi pogoji Slovenija omogoči vstop Hrvaške v Evropsko unijo, so sporočili iz SNZ pri SLS.

:eek:

potem pa v stilu: saj je "narod" odločil kako naj glasujemo za vstop HR v EU !  :SS

jajca moraš met, če se s politiko ukvarjaš, Marjan !  :grim al pa kitaro če bi rad naprej brenkal šalala, la, la.....jaz bi te .... :whistle:

Pozerji je rabijo jajc :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!