Skoči na vsebino

Sosed sosedu..


Marky

Priporočene objave

Mah daj brezveze so provocirali. Za tisto malo političnih točk so Janez in kompanija zakuhali incident.

jasno ! a prepričujejo nas malo drugače ! me zanima koliko bo donosna ta "naložba" do nedelje ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. me zanima koliko bo donosna ta "naložba" do nedelje ?  B)

... v povprečku ne bistveno - po zakonih normalne krivulje populacije, bo nekaj glasov izgubljenih, nekaj na novo dobljenih in rezultat bo zeloo blizu nule.

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta, fantje.

Kaj bo naložba z mejnega prehoda prinesla Podobniku, politikom je povsem nepomembno vprašanje, ne glede na to, da smo v *politiziranju*. Osebno sem mnenja, da bi se Podobnik ali Letica tako ali tako pojavila slej ko prej na nekem drugem koncu meje in kako drugače razburkala že tako pregreto ozračje.

Bolj pomembno je vprašanje, ki gloda mnoge med vami, kaj se bo navadnim smrtnikom zgodilo, ko bodo odšli na Hrvaško? Če jih je skupil Janez jih lahko tudi kdo drug.

No nekaterim se to že ne more zgoditi ne? Tako ali tako so navajeni pljuvati čez vse kar je slovenskega. Jih morajo pa tam doli zelo radi imeti?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj pomembno je vprašanje, ki gloda mnoge med vami, kaj se bo navadnim smrtnikom zgodilo, ko bodo odšli na Hrvaško? Če jih je skupil Janez jih lahko tudi kdo drug.

če nočeš pokazat dokumentov je to tudi njihova pravica.....a misliš da se hrvatu, ki bi pri nas kaj takega zavrnil nebi isto zgodilo...še ti če se ne boš legitimiral policaju ne bo lepo...sej je že publicist Miheljak s FDV-ja pristal na policiji ker se ni hotel legitimirat pred ameriško ambasado...in?

problem je sam ker je tam taka situacija nastala zaradi Joška in tiste meje...če bi se to na Avstrijski meji zgodilo bi bilo vse v redu...tudi podobnik bi takoj pokazal osebno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nočeš pokazat dokumentov je to tudi njihova pravica.....a misliš da se hrvatu, ki bi pri nas kaj takega zavrnil nebi isto zgodilo...še ti če se ne boš legitimiral policaju ne bo lepo...sej je že publicist Miheljak s FDV-ja pristal na policiji ker se ni hotel legitimirat pred ameriško ambasado...in?

problem je sam ker je tam taka situacija nastala zaradi Joška in tiste meje...če bi se to na Avstrijski meji zgodilo bi bilo vse v redu...tudi podobnik bi takoj pokazal osebno....

Problem je v tem, ker se ne ve, kdo je pri kom bil in čigava je zemlja na kateri se je incident zgodil.

Po tej logiki, dokler meje nimamo domenjene ni potrebno Podobniku dokumentov kazat, ko gre k Jorasu, še manj pa je potrebno Hrvatom ga pretepat.

B)

Zakaj ne obstaja več TIGR ?

Jaz bi ga volil.

Tako za dišpet. :)

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, da meja tam ni določena...sam to ne pomeni , da je tam območje nikogaršnje zemlje...ker če se to razve potem lahko azilanti se tja utaborijo in jim nihče nič ne more...nekdo more kontrolirat območje...problem je da to želita obe strani...nobena pa ne ve do kje ima pravico it....oz. do kje sežejo zakoni ene države.....do kje druge...in ravno zaradi tega so meje...da se ve kje je čigavo....in zato je potrebno tisti problem tam rešit....ne vem zakaj se ga ne reši takoj s pomočjo mednarodne arbitraže...sej hrvati se skozi sklicujejo na to...mi pa kot da smo tiho...al ne vem kaj...

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej logiki, dokler meje nimamo domenjene ni potrebno Podobniku dokumentov kazat, ko gre k Jorasu,

B)

Meni se zdi da mu je ravno zaradi tega ker ni domenjena treba pokazat. Če mu ne bi bilo treba bi se potem lahko sklepalo da je to nikogaršnja zemlja pod nikogaršnjo jurisdikcijo - torej brez zakonov - raj na zemlji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no upam da se bodo naši nikoli spustili na tak nivo.

Zakompleksan folk kaj češ.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekih grozno presenetljivo slabih komentarjev pa tudi ni v tem forumu....glede na njihovo nacionalno/patriotsko ljubezen do svoje države čisto pričakovano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC ker glih že veš kaj to je patriotizem...oz. se delaš da veš...zakaj označuješ to kot nekaj slabega?

Sej ni treba odgovarjat sem se spomnila, da si FDV -jevec in tam producirajo same take.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC ker glih že veš kaj to je patriotizem...oz. se delaš da veš...zakaj označuješ to kot nekaj slabega?

sej nisem označeval kot slabo...napisal sem da je to ljubezen do države...

drugače pa je lahko nacionalizem pozitiven ali negativen...patriotizem nisem enačil z nacionalizmom...

da si FDV -jevec in tam producirajo same take.

kakšne...falirane študente kot si ti producirajo tudi drugi faksi.....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite si raje forum na to temo pri cro motoristih:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=5448

V MS forumu jih samo 50% pljuva po slo, v cro forumu najmanj 95%. Tam bi kar takoj streljali, klali, spuščali projektile, ...

Pa veselo počitnikovanje na hrvaškem vsem hrvatoljubcem

no pokazali so res čefursko mentaliteto!!!da se slučajno ne najde kaka Sanda 7 pa spet demantira kako so čefurčki dobri ljudje in ohinsplohmoški :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zdej po glistavsko zvijat....

glede na njihovo nacionalno/patriotsko ljubezen do svoje države čisto pričakovano....

Potem lahko sklepam, da imajo Hrvatje svojo državo bolj radi kot TI svojo

in TC sram me je. (tebe vem da ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, hi, Le zakaj ima večina teh v avatarjih skuterčke?

Nekje se pa le morajo repenčiti, če jih imajo že doma vsi za malo prismuknjene.

No pa zanimivo, da se Istrani ne udeležujejo čvekanja in pravijo, da nimajo pogojev biti policaji. Torej so bili na meji policaji iz drugih krajev.

:zzz: :zzz: Eeeeh, bla, bla, isti šmoren kot pri nas.

Predlagam referendum, s katerim bi Hrvatom pošenkali naše politike, pa naj se potem na golem otoku dobijo in jebejo do onemoglosti. Nam pa dajo mir, saj itak pravijo, da nočejo v EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pokazali so res čefursko mentaliteto!!!da se slučajno ne najde kaka Sanda 7 pa spet demantira kako so čefurčki dobri ljudje in ohinsplohmoški :BUA: :BUA: :BUA:

Pa ti sploh veš koga se označuje za čefurja?

Tistega ki je poreklom iz južnih krajev EX Jugoslavije in živi v Sloveniji.

Recimo JAZ :D

Tko ohrani žaljenje čefurjev za drug topic, tu če že moraš pa pljuvaj po hrvatarjih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem lahko sklepam, da imajo Hrvatje svojo državo bolj radi kot TI svojo

in TC sram me je. (tebe vem da ni)

ne...sklepam, da imajo bolj radi svojo državo kot mi slovenci svojo...torej da je pri hrvatih nacionalnost/ljubezen do svoje države bolj izražena...torej ni ničl presenetljivega če po forumu tako pišejo...sej je blo za pričakovat al ne?

in ne ni me sram, ker drugače mislim kot ti.....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pa smo spet složni. Kaj bomo mi svoje meje branili, ko pa iskoristimo vsako priliko, da se zravsamo.

Glede HR moto foruma sem pa presenečen. Niti niso tako slabi. Še najslabša je ena Slovenka s tisto: ja vas volim, ja vas stvarno volim :SS

@ TC

Ko sem provociral s tem kaj neki se bo dogajalo navadnim smrtnikom na Hrvaškem nisem mislil na izogibanje avtoriteti. Mislil sem na tiste reveže, ki hodijo tam v lokale in si upajo govoriti slovensko, pa kakšno njihovo pogledati.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti sploh veš koga se označuje za čefurja?

Tistega ki je poreklom iz južnih krajev EX Jugoslavije in živi v Sloveniji.

kdo jih tako označuje?

za me je čefur vsak tujec, ki se ne prilagodi novemu okolju in zakonom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za me je čefur vsak tujec, ki se ne prilagodi novemu okolju in zakonom...

za mene pa isto, le brez: "tujec"

:P

tutysvčasihpress :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!