Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

S-a bos težko najdu doma, bo treba vn... :)

jest bi S-a sicer je grd ampak lepo grd :)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ta prava stvar..sam un kufr pa nosilc..sej vem..uporabno pa je..

Kufer sm dobil zraven, do sedaj ga nisem imel na nobenem motorju,mogoče ga bom pa kdaj rabil... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo na CB 1300 nosilce stranskih kufrov od SW Motech. Kako se obnesejo in kakšni kufri najbolje pašejo nanje. Thx

Mam obnesejo se super. Hitro odstranljivi, neobavtni in zelo trpežni. Gor imam kufre od Hepco od Becker, ki so neprimerljivo kvalitetnejši od Givija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam obnesejo se super. Hitro odstranljivi, neobavtni in zelo trpežni. Gor imam kufre od Hepco od Becker, ki so neprimerljivo kvalitetnejši od Givija.

Nosilc za zadnji kufr mam tud od sw motech, pa iz slik ne morm razbrat, če je možno imet naenkrat pritrjene vse tri kufre. Hepco & Becker- a so to tisti mehkejši kufri al trdi ? Thx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilc za zadnji kufr mam tud od sw motech, pa iz slik ne morm razbrat, če je možno imet naenkrat pritrjene vse tri kufre. Hepco & Becker- a so to tisti mehkejši kufri al trdi ? Thx

Trdi plastični kufri, gor maš lhk vse tri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

imam viška nosilec za zadnji kufer če koga zanima mu ga šenkam za en pir... imam verižni set za zamenjat pa me zanima a se dobi od DID-a ai RK kej dodatno ojačanga da bi zdržalo čim več km... original set bo zdržal cca 32k km..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri mojmu motorju je prejšn lastnik sedež znižal, men se pa zdi kot da bi v motorju sedel ne pa na njem. Težava je v tem da ne vem kako se sedi na originalnemu in koliko bi dal sedež dvignt k tapicerju? A ma tak motor kšn okol mene, da bi mal probal... :blush:

Čez zimo je itak treba neki počet :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh na CB1300 se itak sedi kot v fotelju :)

Če se jest iz moje pručke presedem na CB1300 je pravo razvajanje riti ;)

Bom preveru če bomo kej na gorensko hodil pa bi se lahko dobil (bratranc ma CB1300).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh na CB1300 se itak sedi kot v fotelju :)

Če se jest iz moje pručke presedem na CB1300 je pravo razvajanje riti ;)

Bom preveru če bomo kej na gorensko hodil pa bi se lahko dobil (bratranc ma CB1300).

Ok super dam za :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mam namen žmigovce zamenjat,pa se ne morem odločit a bi klasiko ali ledice. Isto dilemo mam tut za špegle ali bi krom original pustu al bi dal okrogle krom,mam ene nove od hornet 900 ali pa bi kupu plastik bl street varjanto... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam namen žmigovce zamenjat,pa se ne morem odločit a bi klasiko ali ledice. Isto dilemo mam tut za špegle ali bi krom original pustu al bi dal okrogle krom,mam ene nove od hornet 900 ali pa bi kupu plastik bl street varjanto... :blush:

Zmigovce cimvecje, klasika, spegle pa plastik, ampak ne najmanjsih, da bos vseen normalno vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!