Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

Pa se sipca je taprava.

Sej auspuh moram tudi zamenjat, ker nima homologacije. Je pa lepo skrajsan Akrapo, tako,da mi ga je res skoda. V prvem planu pa se zadnja strehica in sirse krmilo. Ostalo bo pocakalo zaenkrat.

takole strehco se da dobit pri nas...pa bug spoiler tudi

post-798-0-62017700-1360262411_thumb.jpg

post-798-0-55720000-1360262450_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima morda kdo viška za prodat stranske nosilce za ta motor? Obstajajo le SW motech-ovi. Ker imam GIVI kovčke bi si pomagal z adapterji.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

post-6974-0-44851400-1368380200_thumb.jpg

 

Malce dodelave v deževnih dneh. Leo in strehica. Hvala Pohajač za dober izdelek in dobro ceno.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni cb-jaši!

Ima mogoče kdo od vas original centralno stojalo, pa ga ne rabi? Kupim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A ma kdo probleme s tresenjem belance pri nakedu. Pojavlja se mi luft v ležaju križa. Ko zategnem matico je nekaj časa bolš, nato pa spet po starem. Nazadnje sem se odločil za menjavo gum  (Dunlop SS na Conti SA) ampak tudi to očitno ni rešitev. Kufer na motorju ali brez je pa isti š......Motor ma šele 37K pa sem že 2x zategoval matico v križu. THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo probleme s tresenjem belance pri nakedu. Pojavlja se mi luft v ležaju križa. Ko zategnem matico je nekaj časa bolš, nato pa spet po starem. Nazadnje sem se odločil za menjavo gum  (Dunlop SS na Conti SA) ampak tudi to očitno ni rešitev. Kufer na motorju ali brez je pa isti š......Motor ma šele 37K pa sem že 2x zategoval matico v križu. THX

Imel sem enak problem pri V-maxu,ko sem zamenjal ležaje v križu je bilo okey,je pa res da sem moral skoraj vsako leto po posegu malo dotegnit križe kajti, ko sem prvi konc vdignil sem moral čutit malo upora in ni treslo,ko pa se je balanca začela spet nahlapno obračat  se je tresenje spet pojavilo.Dokler nisem to sam ugotovil sem menjal vse živo od gum,vteži krmila,centrial gumo,menjal olje v teleskopih,dodatno montiral blažilec krmila itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč te uteži pobirajo treslaje, težje ko so, bolj opravljajo svojo funkcijo ..................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utezi zmanjsujejo visokofrekvencne vibracije balance, ki jih generira agregat, vibracije pa se prenasajo preko vpetja prednjega konca na balanco. Utezi delujejo tako, da s spreminjanjem lastne frekvence balance le-to premaknejo stran od frekvence s katero agregat vzbuja nihanje balance. Pogovarjamo se o masah nekaj 10 dag, vibrirajo pretezno konci balance, frekvence so relativno visoke (reda velikosti 100Hz in dalje) amplitude so majhne.

 

Pri tresenju balance gre za popolnoma drugacno nihanje, ki je eno izmed treh znacilnih nihanj motorja - glej "wobble". Gre za nihanje celotnege prednjega dela - kolesa, vilic in balance, pa se deloma zadnjega dela. Frekvence so okoli 4-10Hz, amplitude pa v skrajnem primeru dovolj velike, da se pojavu rec "tankslapper"... Da bi spremenil lastno frekvenco tega nihanja z utezmi, bi moral na balanco dodajati po vec kilogramov utezi, pa se kaj malo bi pomagalo, ker bi pri drugi hitrosti spet zacel vzbujati to novo lastno frekvenco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Če koga zanima komplet Akrapovič za CB 1300 v odličnem stanju za dober denar... ( BREZ homologacije) 041908377

A je Akrapovič še na voljo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moja CB1300SA Super bol d'or, model 2013, letnik 2014

 

20150512_182350.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja CB1300SA Super bol d'or, model 2013, letnik 2014

 

20150512_182350.jpg20150530_151927.jpg20150526_164908.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale moj SA model v bistvu ni naked... Mi je pa eden najlepših grdih račkov in je ne bi menjal za nobenega od vseh naštetih več v mojem profilu; Kot sem napisal: bombnik VS čebelica

Naked je pa naked...Lepotica, ampak vsaka ima svoj šarm. Ko enX sedeš na njo, ...love on fisrt curve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

 

Kupujem CB 1300 SA (barva belo-rdeča), letnik od 2007-2009 ali pa starejšo. Ali kdo proda?

 

Prodam pa CBF 1000 l.2007 35.000km (črna), dosti opreme. :)

 

LP,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!