Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

še ena malenkost a se doma komu valja nosilec za zadnji kufer pa da ni nosilec kakorkoli zvit ali poškodovan... kupim... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

alo mojstri, a ima varianta s poloklepom en ali dva predalčka (se ju/ga da mogoče odprta poslikat komu?)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva en za zaklent drugi ne... Če me spomin ne vara, bom pogledal če mam se kako sliko.

Uporabni so :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je Tuono res krasen motor se mi po temle še zmeri mal kolca :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako sliko sem našel tudi jaz, mene zanimajo od znotraj oz. velikost in oblika.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk vem, da gre v vodotesnga Prometno dovoljenje denarnica in telefon...

Ce ni denarnica povhna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lp a ima kdo v moji okolici cb1300 po možnosti S ni pa nujno, da bi mal pogledal pa kaksno rekl ...pa mogoče mal zapelal... :blush: dam za :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A noben tle gor ne voz 1300 :ninja:

Enkrat sem sicer pri T-ju gor sedu sam takrat sem se zanimal za VTR.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi pa rad? hornet 600 čebela, hornet 900 mal večja čebela, cb1300 avtobus..zakon motor..kupi pa vozi..če boš hotu kej bl na oštro jo vozit bo treba kej z bremzam in vzmetenjem narest..drgač ne pipaj, sam gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi pa rad? hornet 600 čebela, hornet 900 mal večja čebela, cb1300 avtobus..zakon motor..kupi pa vozi..če boš hotu kej bl na oštro jo vozit bo treba kej z bremzam in vzmetenjem narest..drgač ne pipaj, sam gasa

Imel sem hornet 600, 2004 in 900,2006 z slednjo sem bil generalno kr zadovoljen, včasih je mal zanihal, drugač pa motor ok.Pri 1300 me pa edino mal skrbi teža v zaprtih ovinkih, vozil bi se pa bl sport-turing, zdej k mam dva otroka za sabo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem hornet 600, 2004 in 900,2006 z slednjo sem bil generalno kr zadovoljen, včasih je mal zanihal, drugač pa motor ok.Pri 1300 me pa edino mal skrbi teža v zaprtih ovinkih, vozil bi se pa bl sport-turing, zdej k mam dva otroka za sabo... :whistle:

ni problema sploh..se lepo vozi na vseh ovinkih..sam res hitrih ne mara preveč..kar pa praviš da itak ne boš prakticiral..edin prave gume je treba dat gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata Jerman ga ima v garaži, pa rad kakšno reče na to tematiko. Všečen motor.

L.p.

Vemo recimo de pride z Grobnika v Depalo vas v uri in desetih minutah, pa da z OMV super 100 peto pahne na blokado pr 245, z Petrolm pa ne, zmanjka par obratov. :D

#Igorjusejemalmudilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternativa je, ampak če bi se "resno" spravu s tem vozit bi raj rabljeno cb1300 vzel in jo doteral..pa še bi mi skor pol denarja do alternative ostal..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema sploh..se lepo vozi na vseh ovinkih..sam res hitrih ne mara preveč..kar pa praviš da itak ne boš prakticiral..edin prave gume je treba dat gor..

Kere pa so prave, sport ali sport turing, a maš kšne določene v mislih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere pa so prave, sport ali sport turing, a maš kšne določene v mislih...

odvisno kaj ti paše..jaz sem dal bolj športne..se pravi da je tudi bolj špičasta in zarad tega hitrej pade v ovinek..ja, pa spredaj v križu sem jo spustil za pol centimetra..

če pa o določeni znamki govorim so pa bile dunlop ki jih zdej ne dobiš več..ampak jaz bi dal kr gp racer gor če bi jo mel spet..resda sem takrat z gumami naredil samo 5500 km ampak se splača..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj ti paše..jaz sem dal bolj športne..se pravi da je tudi bolj špičasta in zarad tega hitrej pade v ovinek..ja, pa spredaj v križu sem jo spustil za pol centimetra..

če pa o določeni znamki govorim so pa bile dunlop ki jih zdej ne dobiš več..ampak jaz bi dal kr gp racer gor če bi jo mel spet..resda sem takrat z gumami naredil samo 5500 km ampak se splača..

Hvala za vse info. Drugač pa men dunlopke kr odgovarjajo,zadnja dva kompleta sem vozil športno, nevem kako se ji je rekl,začne se z Q..., pol pa roadsmart,sam mi športna bol odgovarja,pa še prav velik km ne bom delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternativa je njena še bolj klasična sestra CB1100F, ki pride na EU trge prihodnje leto in jo je že možno vplačati v AS-u :wub:

da bi mel tolk denarja viška jo grem takoj vplačat

http://www.mcnews.co...B1100F_News.htm

Lep je,samo z hlajenjem so šli preveč retro.Bomo kar za 1300 šparali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!