Skoči na vsebino

MotoSvet v Celju


Špilferderber

Priporočene objave

Tati, a si kakšnega dedca nalomla? :whistle:

Saj veš, da nam včasih primankuje pacientov in je treba malo za delo poskrbeti.......... :kva2: :grim

kaj boj sem e, še vedno sem Savinjčanka po srcu in po duši...... mal napadalna.... :rolleyes:

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar boj se me, še vedno sem Savinjčanka po srcu in po duši...... mal napadalna.... :rolleyes:

:OK: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :wub:

Lep motoristični vikend vsem skupaj....................vam želim, jaz grem kar n a morje, da ne bom poslušala kako se vozite mimo mene z motorji, jaz pa.... :(

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motoristični vikend vsem skupaj....................vam želim, jaz grem kar n a morje, da ne bom poslušala kako se vozite mimo mene z motorji, jaz pa.... :(

:yea1:  :yea1:

a kartico boš poslala?

lahko kar k XXXom na Kidričevo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a veš pol se bomo mogli pa kej dobit, da jo bomo skupi prebrali, a ne Tati, če boš že kartico pošiljala... .)

Kaj a se bomo še sploh letos kej vidli al raj počakamo do NFS?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a veš pol se bomo mogli pa kej dobit, da jo bomo skupi prebrali, a ne Tati, če boš že kartico pošiljala...  .)

Kaj a se bomo še sploh letos kej vidli al raj počakamo do NFS?

lp

Mislim, da bi pa že bil čas, da se vsaj mal vidimo, pa mal nazdravimo, če ne bo nas prej zamedlo,..... kartica pride, verjetno bom pa jaz prej prišla kot kartica..... saj ni nič hudega zato.............lp,

pa lupčka na lička vsem... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa že res zanima, če ste še sploh živi na našem koncu, al ste šli že vsi na zimsko spanje???????????????????? .)  :?

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Zdaj me pa že res zanima, če ste še sploh živi na našem koncu, al ste šli že vsi na zimsko spanje???????????????????? .)  :?

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa že res zanima, če ste še sploh živi na našem koncu,

:grim

al ste šli že vsi na zimsko spanje???????????????????? .)  :?

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimsko spanje: konec tedna in začetek drugega bomo spet švicali po tvojem kraju-tokrat najbrž bolj točno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaje mona se pripravlaš na Grobnik al kaj :lol1:

Veš kaj ti mona, ne vem kdo bo koga ........, mam včasih tud kaj za delat ne sam pizdarije za uganjat, gremo al ne, al kaj???????? .)

lep se mej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo, samo hrvaška prognoza za reko za soboto :cry: v nedeljo malo bolje. Gremo raje proti vzhodu (ptičjo gripo iskat) na novi Marof :hmm: . Gremo navijat za motosvetove dirkče ki bodo šli tudi tokrat v "smrt"(by Gregs).

mejte se na grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetove dirkče ki bodo šli tudi tokrat v "smrt"(by Gregs).

mejte se na grobniku

A tko, zdaj boš pa nas izdal..... se hecam .) .) .)

ne vem še, kam jo bom ucvrla, če sploh kam....glede na to, da me lahko piči in grem danes na žur na Primorsko-jutri v Ribnico, pa je treba vmes še mal spat, ne????

A verjetno se bom šla pelat z mojimi Kraševci proti Gorskemu Kotarju mimo Grobnika in tako dalje..... sam prst je treba do jutri razgibavat, da bom lahko sklopko normalno stisnila, če ne bo spet kakšen pušpan :grrr :grrr kje v napoto........lep vikend :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko, zdaj boš pa nas izdal..... se hecam .)  .)  .)

ne vem še, kam jo bom ucvrla, če sploh kam....glede na to, da me lahko piči in grem danes na žur na Primorsko-jutri v Ribnico, pa je treba vmes še mal spat, ne????

A verjetno se bom šla pelat z mojimi Kraševci proti Gorskemu Kotarju mimo Grobnika in tako dalje..... sam prst je treba do jutri razgibavat, da bom lahko sklopko normalno stisnila, če ne bo spet kakšen pušpan :grrr  :grrr  kje v napoto........lep vikend :yea1:  :yea1:

Kdaj pa pride kaj CE na vrsto? :hmm: Ja le pazi, da se ti spet kakšn pušpan pred sprenji bicikl ne postavi.

Pa lep vikend :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa pride kaj CE na vrsto? :hmm: Ja le pazi,  da se ti spet kakšn pušpan pred sprenji bicikl ne postavi.

Pa lep vikend  :yea2:

Celje pride vedno prvi na vrsto, pa kaj ko vsi počivate???? :zzz: :zzz: :zzz:

V soboto je bila furca super, le cesta čez Gorski kotar nam je bila absolutno odsvetovana tako, da smo jo ucvrli čez Kočevje nazaj.....

Sonce samo na Slovenski strani...

Ampak bo ta teden in vikend še veliko lepih dni tako, da....... sem doma v sredo??? :? :? Drink v Celju, kaj sploh sprašujem, saj nima noben časa???

Pa čez vikend z motorjem????

Se beremo, lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak bo ta teden in vikend še veliko lepih dni tako, da....... sem doma v sredo??? :?  :?  Drink v Celju, kaj sploh sprašujem, saj nima noben časa???

Pa čez vikend z motorjem????

Jutri je sreda, no bo kaj? Vsaj kakšna kavica, če že ne turca z motorji.

Predlagam, da bi še mal pogledal k Panterjim v klub house.

Je še sploh kdo zainteresiran za kakšno turco, ali ste že vsi na zimskem spanju???

Danes je blo prijetno toplih 200km in za ju3 je napovedano enako vreme... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je sreda, no bo kaj? Vsaj kakšna kavica, če že ne turca z motorji.

Predlagam, da bi še mal pogledal k Panterjim v klub house.

Je še sploh kdo zainteresiran za kakšno turco, ali ste že vsi na zimskem spanju???

Danes je blo prijetno toplih 200km in za ju3 je napovedano enako vreme...  :yea2:

Kwa je zdaj :hmm: ste vsaj kavo pili? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je sreda, no bo kaj? Vsaj kakšna kavica, če že ne turca z motorji.

Predlagam, da bi še mal pogledal k Panterjim v klub house.

Je še sploh kdo zainteresiran za kakšno turco, ali ste že vsi na zimskem spanju???

Danes je blo prijetno toplih 200km in za ju3 je napovedano enako vreme...  :yea2:

Presneto no, ste pa res čisto zakrneli, Mukki zbira denar za novega Z-ja in dela cele dneve in noči, ostali pa ste šli že počivati, razen Ledermana in mene,, ki se še veselo voziva naokrog...........

Ta vikend bo baje lep, upam, da bom naredila še nekaj km., v kar sploh ne dvomim, kdaj se dobilo pri Panterjih????????? :hmm: :hmm: :hmm:

Lp, Tati :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ostali pa ste šli že počivati, razen Ledermana in mene,, ki se še veselo voziva naokrog...

:nono: tudi Špilferderber ni obupal :nono:

(vsobotopadlagolicapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

M. se tudi ni obupal in caka na lepe januarske dneve, da se bo se vozil...ga pa dolgo ni bilo v nasi dezelici, tak da se nic ni mogel javit.

Pa veselo nabiranje zimskih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ste za, bi se lahko dobili v četrtek, 10. novembra ob 19h na kavici pri XXih

??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M. se tudi ni obupal in caka na lepe januarske dneve, da se bo se vozil...ga pa dolgo ni bilo v nasi dezelici, tak da se nic ni mogel javit.

Pa veselo nabiranje zimskih kilometrov!

Lepo bi bilo, da se kja vidimo in nam poročaš kje si bil in kje je cenejše nap. pivo kot v naših krajih.........

lp :OK: :OK:

če ste za, bi se lahko dobili v četrtek, 10. novembra ob 19h na kavici pri XXih

??? :?

Jaz seveda ZA, le čas mi ne bo dopuščal tako hitro pridrveti iz Ljubljane do Celja, ker delam do 19 ure ob četrtkih, tako, da vas vse skupaj samo lepo pozdravljam, pa kdaj drugič, ko bo kakšen takšen dan, da bo tudi zame mogoče, lepo se mejte, pa kakšnega spijte za martinovo še namesto mene.............lp

vsem skupaj.....

:blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!