Skoči na vsebino

Partnerka


Alla

Priporočene objave

biti ali ne biti... en malo žleht :hmm: ...

shargo what the f*** ti počneš na tem forumu... :devil: (p.s. pa brez zamere, se samo en malo hecam ;) ... jaz sem O:-) )

Pa, da se vrnemo k temi...

Kaj pričakuješ od partnerja/partnerke?

Nekateri preveč, drugi premalo, nikoli pa ni zadosti. Zato pa nikoli ni dolgčas. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pričakuješ od partnerja/partnerke?

Nekateri preveč, drugi premalo, nikoli pa ni zadosti. Zato pa nikoli ni dolgčas.  ;)

Vraga!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od svoje partnerke bi pričakoval, da mi da za gume, servis in registracijo. Če mi ka občasno še tanka pa kak pir parnese pa sploh super .)

No drgač je pa sam važn, de te ma fajn rada :wub: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slišite mlaskanje, je to Lina, ki se pravkar žre.  .)

in za njo bodo ostal samo veliki joški ... pa še to zgolj, ker so v čistilnci... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mora bit Milenca ...  :wub:  :)

močivnik?! you sick bloody pervert!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

od moje nic kaj, od drugih pa marsikaj :alien1:

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli že hočete moški, tega od mene ne dobite :hooray:

:lol1: :lol1: :lol1:

e to si me pa nasmejala......moški že dobijo,moški......drugače je s fantki,kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse, razen motorjev in deklet. .) :)

(ce sem pravilo glede motorjev ze nekajkrat prekrsil, ga glede deklet ziher ne bom! :))

to samo misliš.ker pač za motor veš,za dekle pa ne :whistle:

Od svoje partnerke bi pričakoval, da mi da za gume, servis in registracijo. Če mi ka občasno še tanka pa kak pir parnese pa sploh super .)

No drgač je pa sam važn, de te ma fajn rada :wub: .

tako bi pa jz tud mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoc mi je rekel.... :slap:  'Sam hitrejsa ne smes bit z motorjem,pol pa bo vse stimalo med nama...' :friend2: :alien1: ?          pa...lejga :devil: vraga...nisva vec skupaj....ah,se bo ze potolazil,sam motor si mora kupit!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoc mi je rekel.... :slap: 'Sam hitrejsa ne smes bit z motorjem,pol pa bo vse stimalo med nama...' :friend2: :alien1: ? pa...lejga :devil: vraga...nisva vec skupaj....ah,se bo ze potolazil,sam motor si mora kupit!!! :whistle:

Jup, ni hujše stvari kot prizadet moški ego. Morš mu pustit, da misli, da je hitrejši/močnejši/karkolpačže(me pa itak vemo kako stvari stojijo), pa da ti kdaj tist kozarc kumarc odpre, čeprau ga lahko sama, da bo mel tisti občutek, da ga potrebuješ . Življenje je potem bistveno lepše/lažje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, ni hujše stvari kot prizadet moški ego. Morš mu pustit, da misli, da je hitrejši/močnejši/karkolpačže(me pa itak vemo kako stvari stojijo), pa da ti kdaj tist kozarc kumarc odpre, čeprau ga lahko sama, da bo mel tisti občutek, da ga potrebuješ . Življenje je potem bistveno lepše/lažje. :whistle:

le kako to da si še vedno svobodna ptica, ko ti je že jasna ta življenska modrost.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kako to da si še vedno svobodna ptica, ko ti je že jasna ta življenska modrost.......

:worship: :worship: :worship: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!