Skoči na vsebino

Partnerka


Alla

Priporočene objave

Ma,da je tih u pič... m..... :worship:

Pa da se zvečer spremeni u ku... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so sodobne ženske že tko al tko pametne,izobražene in emancipirane in hočjo bit vse kar včasih niso ble,pričakujem da mi bo ena nardila hišo ,kupla avto ki si ga bom zaželu in motor(fačku ne bomo mel ,ker bo skoz v službi),jest ne bom hodu več v službo,ker bo sama fajn zaslužla,vsak mesec nej mi da še za bencin......Pa če me me na konc dneva ne bo glava bolela

jo še nategnem enkrat.....

Kurc,če hočjo bit enakopravne nej pa bo po njihovo.. :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so sodobne ženske že tko al tko pametne,izobražene in emancipirane in hočjo bit vse kar včasih niso ble,pričakujem da mi bo ena nardila hišo ,kupla avto ki si ga bom zaželu in motor(fačku ne bomo mel ,ker bo skoz v službi),jest ne bom hodu več v službo,ker bo sama fajn zaslužla,vsak mesec nej mi da še za bencin......Pa če me me na konc dneva ne bo glava bolela

jo še nategnem enkrat.....

Kurc,če hočjo bit enakopravne nej pa bo po njihovo.. :devil: :kva2:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so sodobne ženske že tko al tko pametne,izobražene in emancipirane in hočjo bit vse kar včasih niso ble,pričakujem da mi bo ena nardila hišo ,kupla avto ki si ga bom zaželu in motor(fačku ne bomo mel ,ker bo skoz v službi),jest ne bom hodu več v službo,ker bo sama fajn zaslužla,vsak mesec nej mi da še za bencin......Pa če me me na konc dneva ne bo glava bolela

jo še nategnem enkrat.....

Kurc,če hočjo bit enakopravne nej pa bo po njihovo.. :devil: :kva2:

:worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so sodobne ženske že tko al tko pametne,izobražene in emancipirane in hočjo bit vse kar včasih niso ble,pričakujem da mi bo ena nardila hišo ,kupla avto ki si ga bom zaželu in motor(fačku ne bomo mel ,ker bo skoz v službi),jest ne bom hodu več v službo,ker bo sama fajn zaslužla,vsak mesec nej mi da še za bencin......Pa če me me na konc dneva ne bo glava bolela

jo še nategnem enkrat.....

Kurc,če hočjo bit enakopravne nej pa bo po njihovo.. :devil: :kva2:

najbrž boš vse to dobil takrat, ko bos ti prirpavljen doma ob uri na mizo postavit kosilo, oprat in zlikat žehto, poskrbet za mularijo medtem ko se bo ona vozakala naokoli z motorjem in prinest domov nekaj denarja. :winkiss:

lahko pa dudo dobiš,, da se boš bolje počutil

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž boš vse to dobil takrat, ko bos ti prirpavljen doma ob uri na mizo postavit kosilo, oprat in zlikat žehto, poskrbet za mularijo medtem ko se bo ona vozakala naokoli z motorjem in prinest domov nekaj denarja. :winkiss:

lahko pa dudo dobiš,, da se boš bolje počutil

V kuhanju sem majstr,peglu sem predvčerajšnjim,otrok pa tko al tko nočjo met-ker jih(vas) to ovira na poti uspešne kariere!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kuhanju sem majstr,peglu sem predvčerajšnjim,otrok pa tko al tko nočjo met-ker jih(vas) to ovira na poti uspešne kariere!!! :yea1:

prodajaj to kaki najstnici :rolleyes:

pa tisto o otrocih malo preveri - glede na naraščanje natalitete v zadnjih letih si prekleto mimo usekal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne prdajam,govorim čist iz lastnih izkušenj in se mi glij jebe,ka si ženske misljo o tem.

potem lahko zadržiš zase :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

pa tisto o otrocih malo preveri - glede na naraščanje natalitete v zadnjih letih si prekleto mimo usekal.

able bable, posledica štiriletne desničarske propagande ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da mi ne teži, da mi kuha, pir nosi, pospravlja, lika, pa da mi da fukat, ko mi pač je. Samo malo, da premislim, če še kaj......hmmmm.......ne, to bi blo vse. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi ne teži, da mi kuha, pir nosi, pospravlja, lika, pa da mi da fukat, ko mi pač je. Samo malo, da premislim, če še kaj......hmmmm.......ne, to bi blo vse. B)

aloha, fanté, a si me klical? :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha, fanté, a si me klical? :whistle: :naughty:

Kurc, saj je blo kr luštno, ampak res mi ni več no. Ma saj si fejst punca, boš že preživela. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, saj je blo kr luštno, ampak res mi ni več no. Ma saj si fejst punca, boš že preživela. ;)

tudi prav :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi ne teži, da mi kuha, pir nosi, pospravlja, lika, pa da mi da fukat, ko mi pač je. Samo malo, da premislim, če še kaj......hmmmm.......ne, to bi blo vse. B)

nakladač............... :headbang: :headbang: :headbang: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je razumevajoca in da se da z njo pogovort da uposteva moja mnenja

nekje v tem delu potem svizec zavije že jebeno čokolado, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!