Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ma ne vem. boljši pogoj bi bil, da si lastnik (25kw ali kolker pač) motorja vsaj nekaj časa. ker to da imaš izpit za 25 kw, še nič ne pomeni

ko sem jaz lani računala, ko sem šla delat izpit, bi bila razlika v ceni nekje 100€.

- To nebo noben preverjal, pa nevem nase boš napisal en motor od bilo koga in je... povsod, kjer se bo dalo se bo hvatal krivine, nadzoroval pa ne bo noben

- 100E imaš ti lahko razliko med cenami ur v različnih avtošolah in pa s tem če kupuješ pakete, tako da.....

pa ko greš 1x delat izpit za motor in kupovat motor in opremo je 100E drobiž.... :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak bo zaj z mano če sm lani naredo A1?

po dveh letih dobis za 25kw, ker je takrat ko si ti naredil izpit, ta zakon bil v veljavi. tut ce se letos se stokrat zakon zamenja, tebi se vedno velja tisti ki je bil lani, sepravi v tistem obdonju ko si naredu izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- To nebo noben preverjal, pa nevem nase boš napisal en motor od bilo koga in je... povsod, kjer se bo dalo se bo hvatal krivine, nadzoroval pa ne bo noben

- 100E imaš ti lahko razliko med cenami ur v različnih avtošolah in pa s tem če kupuješ pakete, tako da.....

pa ko greš 1x delat izpit za motor in kupovat motor in opremo je 100E drobiž.... :unsure: :unsure: :unsure:

jaja. sej sem dala vse to skozi. vem kako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja upam da bo to do septembra sprejeto ko bom 18 :evilgrin:

Ata ima Yamaho xt 660...35 kw bolši se mi nebi moglo iziti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 IN dve leti A1..

to bos najbrz meu ane...

ja...res se vam dobr gode hehe...jest sm naredu A1, ene 14 dni prepozn (pa sm padu v tenov zakon...nic vec neomejeno pri 18)...pa sm pr 18 in nekej dubu A2, pr 21 pa neomejeno :D

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okroglih 100KM pr 18 letih je že kr sanjsko met :worship:

je ja, še bolj pa 120... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol jih je met pa 507 u M5

raje kar enih 60- 100 tisoč v letalonosilki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na cesti

ne, po zraku :headbang: ,

sam mal pa si motorika ti aneda?

ok, točneje 165 na cesti :winkiss:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, po zraku :headbang: ,

sam mal pa si motorika ti aneda?

ok, točneje 165 na cesti :winkiss:

tu sn te čako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boh dej ker motor ma že tvoj fotr?? :closedeyes: nmorm se spomnt

kerga že to mislš ?

krosko, 10ko kwaka al ducatija ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obatroje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa A1 bojo ka spreminjal.

Al bo se vedno tako da bos pri 16 dobo izpit za 125ccm in 11kW?

Ker ce bojo spreminjali moram it delat takoj izpit :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodo ja, baje bo dodana samo omejitev 0,1 kw/kg, ampak to nima veze ker skor, če že ne vsaka 125ka, je težja od 110kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ta nov zakon razumem takole:

Če grem letos pri 18 delat izpit ga dobim za A2 (torej po novem 36kW, po starem 25kw), Čez dve leti dobim izpit za neomejeno, po starem bi ga dobil po treh. Zdej mi je pa sošolc reku da dobim izpit za nemojeno po 6letih, pri 24. A mi nekdo prosm pove kdo ma prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ta nov zakon razumem takole:

Če grem letos pri 18 delat izpit ga dobim za A2 (torej po novem 36kW, po starem 25kw), Čez dve leti dobim izpit za neomejeno, po starem bi ga dobil po treh. Zdej mi je pa sošolc reku da dobim izpit za nemojeno po 6letih, pri 24. A mi nekdo prosm pove kdo ma prav?

te pa ni tak da vseeno kolko si star moreš prvo 125-ko vozit 2 leti... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti štajerci dajte se malo po slovensko navčit pisat za boga.

Torej jaz, ki nimam izpita za nič še zaenkrat bom moral po novem zakonu naredit najprej za 35kW, po 6letih dobim pa za neomjeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker jst razumem dobiš pri 18ih do 35Kw potem čez 2 leti pa neomejeno. Kolikor greš pa delat direkt neomejeno moraš pa bit star najmanj 24.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel na upravno enoto Velenje po nov izpit za neomejeno ker mi je stari za avto potekel. Povedala mi je da tisti, ki boste izpolnjevali pogoje starega zakona do oktobra 2009 padete pod star zakon. Torej, tisti ki boste v letu 2009 imeli že 2 leti izpit za 25kw, boste dobili neomejeno. Drugi žal ne. Ne me držat za besedo 100%, vendar danes mi je tako rekla na upravni enoti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!