Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

isto poj kot takrat ko so dvign mejo za neomejeno... oziroma so na 18 let dodal kategorijo do 24kw... je blo tud kdor do roka izpolni dobi še po starem ostali ne... in poj je zoprno za tistga k ma velike načrte za mocnejsi motor in mu zmanka 3 dni ker je biv prepozn rojen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. ni mi čist jasn.. js sm nardila izpit za 125 pr 16ih. izpit sm dvignla šele pr 18h zarad mtke, ker ni šla podpisat na občino. torej se mi je šele pr 18h začet štet in grem nasledn let 17.8.2009 dvignt izpit A2(do 25kw). a to zaenkrat prov razumem? kaj se pa pol zgodi z izpitom za neomejeno? a ga isto dobim pr 21, al po novem zakonu šele po dveh letih A2? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. ni mi čist jasn.. js sm nardila izpit za 125 pr 16ih. izpit sm dvignla šele pr 18h zarad mtke, ker ni šla podpisat na občino. torej se mi je šele pr 18h začet štet in grem nasledn let 17.8.2009 dvignt izpit A2(do 25kw). a to zaenkrat prov razumem? kaj se pa pol zgodi z izpitom za neomejeno? a ga isto dobim pr 21, al po novem zakonu šele po dveh letih A2? :unsure:

dobiš po dveh leti A2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem mal v dilemi ker nekateri pravijo da dobiš za neomejeno kadar dopolniš 21, nekateri pa pravijo da ga dobiš ko ga imaš 2 leti, kako je zaj stem, ker meni notr piše v izpiti da se mi podalša na moj roj. dan pri 21? pa to še mislim za ta stari zakon.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto poj kot takrat ko so dvign mejo za neomejeno... oziroma so na 18 let dodal kategorijo do 24kw... je blo tud kdor do roka izpolni dobi še po starem ostali ne... in poj je zoprno za tistga k ma velike načrte za mocnejsi motor in mu zmanka 3 dni ker je biv prepozn rojen :P

sicer bo mene zjebalo lih to, ampak se ne sekiram kaj preveč.....bo vsaj zavarovanje in registracija cenejše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja jst sm se zasral k sm delou izpit komej pr 17 letih oz mal pred 17 leti, tko de mam še dlje za čakat...Glede tega da bo 35kw pa se mi zdi da država pač išče pot kako do dodatnega denarja (prej pr 25kw so bli vsi stroški manjši)....mislim da je še vedno boljše zablokirat na 25kw, kar se stroškov tiče. Tisti ki pa sname v blokado, ker mu je 25 premalo jo bo tudi na 35 ker take velike razlike spet ne bo! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jst sm star 16, mam decembra rojsn dan (bom 17) in sm avgusta naredu izpit A1. Ta nov zakon se pa nej bi sprejeu oktobra 2009, 2 mesca preden bi jst lahko dvignu izpit za A2. Eni pravte da velja tist zakon v katerem si delou izpit, sm pa vprašou mamo k je pravnica in je rekla da kolkor ona ve bom mogu za A2 še enkrat vožnjo odpelat, ker bo takrat ko bi jst lahko dvignu izpit za A2 že nov zakon veljal. Tko da zdej res nevem pr čem sm... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm star 16, mam decembra rojsn dan (bom 17) in sm avgusta naredu izpit A1. Ta nov zakon se pa nej bi sprejeu oktobra 2009, 2 mesca preden bi jst lahko dvignu izpit za A2. Eni pravte da velja tist zakon v katerem si delou izpit, sm pa vprašou mamo k je pravnica in je rekla da kolkor ona ve bom mogu za A2 še enkrat vožnjo odpelat, ker bo takrat ko bi jst lahko dvignu izpit za A2 že nov zakon veljal. Tko da zdej res nevem pr čem sm... :unsure:

to ni res, če si po starmu zakonu naredu pol zate star zakon velja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm star 16, mam decembra rojsn dan (bom 17) in sm avgusta naredu izpit A1. Ta nov zakon se pa nej bi sprejeu oktobra 2009, 2 mesca preden bi jst lahko dvignu izpit za A2. Eni pravte da velja tist zakon v katerem si delou izpit, sm pa vprašou mamo k je pravnica in je rekla da kolkor ona ve bom mogu za A2 še enkrat vožnjo odpelat, ker bo takrat ko bi jst lahko dvignu izpit za A2 že nov zakon veljal. Tko da zdej res nevem pr čem sm... :unsure:

Samo staršev ne poslušaj in vse dobro bo O:-) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 :rolleyes:

Boš pa lahko, kolikor mi je znano, opravljal še enkrat in potem pač pridobil izpit po novem zakonu in mel tistih 35kW..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 :rolleyes:

Boš pa lahko, kolikor mi je znano, opravljal še enkrat in potem pač pridobil izpit po novem zakonu in mel tistih 35kW..

zakaj 25kW ce izpit dobim kasneje kot bo izsel tale zakon?

Al se gre to tut glede na to kdaj ZACNES delat A izpit?

mah brezveze...a ni boljs d majo usi neomejeno al pa vsaj 35kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en bedast zakon !!! juheeej :slap: Namest da bi dokazovali lastništvo bol švoh motorja bo isti K.... kot do zdej. Dve leti boš meu izpit v žepu pol boš pa lahko šu na 1000 ccm in se ubiu. Sej se ve da teleta pišejo zakone :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj 25kW ce izpit dobim kasneje kot bo izsel tale zakon?

Al se gre to tut glede na to kdaj ZACNES delat A izpit?

mah brezveze...a ni boljs d majo usi neomejeno al pa vsaj 35kW?

No, mogoče sem narobe razumel, ali pa si ti.. zate velja tisti zakon, ki je bil veljaven ko si ti opravil izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ena boljših rešitev, ker si zdaj mel naprimer 2 leti 125ko, 3 leta nekaj do 25kW, potem pa komaj pri 21 neomejeno.

Se podpišem pod to :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zaradmene nej glih tko ostane k motor bom itaq blokiral na ´´25kw´´ in se brez blokade vozu...vi se odločte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče boste misll da sm nor ampak jest bi vse skupej še bl strogo naredu... pr 18 lahko peleš 11kW pr 21 do 25kW pa pr 25 neomejeno... bi blo velik bl rožnato po cestah kot je trenutno stanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odloču se boš ti___mi nimamo kej kle :headbang:

Dej ti k se z tomosom jajcaš si že cel pameten...pozabu sm vejico in ti tko pametuješ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!