Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Sej ni določeno kolk mora bit postavljen..postavljen more bit tolk daleč da ga lahko tisti ki se pripelje pravi čaz opazi, lahko je to čist blizu lahko pa 300m nazaj... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praviloma 50m piše... in če bi še malo filozofirali bi prišli do zaključka da je 50m zato da se lahk lepo izogneš ja...

saj vbistvu imajo prav. ker beseda PRAVILOMA in znak MORA biti postavljen negreta skup.

še vseeno je bullshit : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo napiše kak kratek seznam verodostojnih, pač čimbolj novejših knjig iz katerih bi se lahko učil za republiški test teorije ? Zanima me tud e-gradivo. Tolk, da zdej knjigo rezerviram, da bom kmal dobu pa da se naučim, da ne bom 3x padu :rolleyes:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se na vašem mestu fantje bolj vožnje bal! baje je dons u Brestanc inštruktor od zadi z autam na svojga kandidata

skoču,pa mu nogo zlomu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo napiše kak kratek seznam verodostojnih, pač čimbolj novejših knjig iz katerih bi se lahko učil za republiški test teorije ? Zanima me tud e-gradivo. Tolk, da zdej knjigo rezerviram, da bom kmal dobu pa da se naučim, da ne bom 3x padu :rolleyes:

Hvala!

za 3 izpite sm pisu to sranje pa nikol nism mel nobene knjige pa nič pa vedno vse v prvo.. tak da nevem no.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo napiše kak kratek seznam verodostojnih, pač čimbolj novejših knjig iz katerih bi se lahko učil za republiški test teorije ? Zanima me tud e-gradivo. Tolk, da zdej knjigo rezerviram, da bom kmal dobu pa da se naučim, da ne bom 3x padu :rolleyes:

Hvala!

Mi smo vse v avtosoli dobil in sem bil resnicno zadovoljen! Tudi za prvo pomoc so nam dal knjigce na predavanjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 3 izpite sm pisu to sranje pa nikol nism mel nobene knjige pa nič pa vedno vse v prvo.. tak da nevem no.. :rolleyes:

naturtalent?

jaz če se nebom učil teorije nebom naredu. mogoče sem pa tupi...? :huh:

kdaj si delal prvi izpit?

kak dolgo rabijo da ti pošlejo izkaznico za prvo pomoč po pošti?? se da kak hitrej to izkaznico dobit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa... to so še tisti cajti ko si lahko mel 0.5 promila v krvi... lepo tebi : ))

sm gledu zadnč trenjo pa neki mutijo da bi radi naredli še težje teste cpp : )))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa... to so še tisti cajti ko si lahko mel 0.5 promila v krvi... lepo tebi : ))

sm gledu zadnč trenjo pa neki mutijo da bi radi naredli še težje teste cpp : )))

Za A1 so najtezji testi :)

Aja ... izkaznco bi moral TAKOj dobit, ko naredis ehm zdravniski. Pravtako izkaznco o narejeni prvi pomoci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naturtalent?

jaz če se nebom učil teorije nebom naredu. mogoče sem pa tupi...? :huh:

kdaj si delal prvi izpit?

kak dolgo rabijo da ti pošlejo izkaznico za prvo pomoč po pošti?? se da kak hitrej to izkaznico dobit??

teorije se pa res ni kej za učit.. sama logična uprašanja.. pa še sam 10 različnih pol je, ki jih lahk dobiš za pisat.. si vse pole enkrat prebereš pa znaš vse odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz za tebe nevem samo jaz sem si mogu prečitat skozi 2-3x da se me je primlo.

na šolskih sm pa meu 8 kaznskih. pol sm še za foro pisal druge pole (6 jih je) pa bi samo na enem naredu (4 kazenske) :)

ono sem mel vse okol 15 kazenskih : ))

saj ko vidiš na cesti itak ni problem kr nekak logično sklepaš. na polah pa so tak dvoumni odgovori tak da če ne veš takoj odgovora ko bereš vprašanje špilaš malo na srečo kr te vejo odgovori hitr zjebat

no nevem, bom šeu pisat zj teorijo nasledno sredo pa bomo vidl hehe : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

en uprasanje- jst sm 14.6.2007 naredu izpit A1, a se mi letos 14.6. podalsa v A2 pa kaksni so postopki? a grem samo na ta dan na rosko in mi ga zamenajo al kaj? ce kdo ve. cene bom pa jutr poklicu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en uprasanje- jst sm 14.6.2007 naredu izpit A1, a se mi letos 14.6. podalsa v A2 pa kaksni so postopki? a grem samo na ta dan na rosko in mi ga zamenajo al kaj? ce kdo ve. cene bom pa jutr poklicu.

Mislm da sam to, pa sliko morš met pomoje, pa če maš očala al pa kej druzga je fajn met novejši zdravniški spričvau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en uprasanje- jst sm 14.6.2007 naredu izpit A1, a se mi letos 14.6. podalsa v A2 pa kaksni so postopki? a grem samo na ta dan na rosko in mi ga zamenajo al kaj? ce kdo ve. cene bom pa jutr poklicu.

Tocn tko gres na rosko novo slikco mas sabo...(ksno lepo da nebo spet grda vozniska=P ) pa denar da placas voznisko in vaaaala to je to... Pravjo pa sicer da nesmes jt un dan k naj bi se ti odpru izpit ampak pol nasledn.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocn tko gres na rosko novo slikco mas sabo...(ksno lepo da nebo spet grda vozniska=P ) pa denar da placas voznisko in vaaaala to je to... Pravjo pa sicer da nesmes jt un dan k naj bi se ti odpru izpit ampak pol nasledn.

Lp!

Jaz sem šel isti dan pa je šlo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol če sm 4.10.2007 nardiu za 125 se mi pr 4.10.2009 poveča na 35kw, edina šansa da bi vozu 600cc blokiran na 25kw je da do 1.10.2009 nardim izpit za 350cc oz 25kw?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol če sm 4.10.2007 nardiu za 125 se mi pr 4.10.2009 poveča na 35kw, edina šansa da bi vozu 600cc blokiran na 25kw je da do 1.10.2009 nardim izpit za 350cc oz 25kw?

Zakaj bi delal do takrat? Boš pa 4.10. dobil za 35 kW, pa lahko voziš 600ccm blokiranega na 25 kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol če sm 4.10.2007 nardiu za 125 se mi pr 4.10.2009 poveča na 35kw, edina šansa da bi vozu 600cc blokiran na 25kw je da do 1.10.2009 nardim izpit za 350cc oz 25kw?

Mislim, da se da it 3 dni prej po izpit! (vsaj tako je bilo pri meni, glede republiskih testov, sem se lahko 3 dni pred rojstnim dnem prijavil)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi delal do takrat? Boš pa 4.10. dobil za 35 kW, pa lahko voziš 600ccm blokiranega na 25 kW.

zato k po novem zakonu nej bi motor ne presegal dvakrat več kw (torej 70kw), tko da more met kao 70kw (600-taki majo pa 90kw) kokr sm jst razumu, zato je edina šansa da bi padu v star sistem da bi naredu še enkrat v mescu septembru... al se motm

Mislim, da se da it 3 dni prej po izpit! (vsaj tako je bilo pri meni, glede republiskih testov, sem se lahko 3 dni pred rojstnim dnem prijavil)

nvem če bi mi dal par dni prej k če bojo lih takrat to spremembo delal bojo pikolovski :P

Popravljeno . Popravil hubabuba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k po novem zakonu nej bi motor ne presegal dvakrat več kw (torej 70kw), tko da more met kao 70kw (600-taki majo pa 90kw) kokr sm jst razumu, zato je edina šansa da bi padu v star sistem da bi naredu še enkrat v mescu septembru... al se motm

Meni se zdi, da je 3x več kW in ne 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k po novem zakonu nej bi motor ne presegal dvakrat več kw (torej 70kw), tko da more met kao 70kw (600-taki majo pa 90kw) kokr sm jst razumu, zato je edina šansa da bi padu v star sistem da bi naredu še enkrat v mescu septembru... al se motm

nvem če bi mi dal par dni prej k če bojo lih takrat to spremembo delal bojo pikolovski :P

Jah pejt uprasat direkt na TISTO UPRAVNO kjer bos prevzel izpit, ce bi bilo to mogoce! Reci, da ti star sistem bolj ugaja, ker imas ze doma motor, ki sospada pod star sistem in ce bi se nekako dalo to ustimat.

Pa prijazen bodi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, jaz padem pod ta nov zakon, ampak potem odpadejo tudi nakedi ki imajo okol 70/75 kw :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, jaz padem pod ta nov zakon, ampak potem odpadejo tudi nakedi ki imajo okol 70/75 kw :headbang:

Z750 mislim da odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!