Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

KAj pa ta er-66 je ta člouk napisal da se lahk vozi z 18 let sm kolk jas vem je er-6 ravno 72 kW kar je preveč zt nevem

http://www.avto.net/....asp?ID=3061335

če bi bla 35kw blokada bi lahko furu., Kr pa je zaenkrat vsaj men znano da je sam 25kw ,ma 4kw preveč da bi ga lahko zablokiru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA to je ta človk napisal ki se je zmotu sej v teh oglasih se jih itak tri četrt zmoti v resnici ma tol kW hoj pogledat na urano stran če ne vrjameš tem oglasom itak nigdar v podatkih ne morš vrjet ker ljudi nimajo pojma zak se gre pa kr nekej napišejo...

Sm to je šit ker tak isto je z Yamaho FZ6 ma tudi ravno 2 kW-ja preveč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nznam če ti bi policija spregledala ta 2 kW sej če bi super

spregledal nebi niti 0,0000000000000000001kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove fz6 majo se mi zdi 72kW...Tko da pridejo v poštev malo starejši modeli... Nč, naslednje leto bo vrjetno šeenkrat več supermototov na cesti, vrjetno bom tudi sam lastnik enega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vgradi 25kw blokado nesme met motor več od 50kw

Glede tega, bi bilo fajn ministrstvo povprašat za mnenje, ker lahko, da se v tem primeru zakon malo bolj logično tolmači.. Tisti predpis, da ne sme izvirat moč 35kw iz več kot še enkrat močnejše originalne moči je namenjen temu, da se izključi motorje, ki imajo serijsko nad 70kw in ne temu, da se "zajebava" folk u glavo, če slučajno zablokirajo motor še bolj kot je prepisano..

Moje mnenje je, da v praksi ne bo nobenih težav , če bo motor ustrezal kriteriju moči do 35kw, ki izvira iz 70kw ali manj, neglede na to, ali bo blokiran na 35kw, 25kw, ali pa 12kw :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega, bi bilo fajn ministrstvo povprašat za mnenje, ker lahko, da se v tem primeru zakon malo bolj logično tolmači.. Tisti predpis, da ne sme izvirat moč 35kw iz več kot še enkrat močnejše originalne moči je namenjen temu, da se izključi motorje, ki imajo serijsko nad 70kw in ne temu, da se "zajebava" folk u glavo, če slučajno zablokirajo motor še bolj kot je prepisano..

Moje mnenje je, da v praksi ne bo nobenih težav , če bo motor ustrezal kriteriju moči do 35kw, ki izvira iz 70kw ali manj, neglede na to, ali bo blokiran na 35kw, 25kw, ali pa 12kw :)

Nov zakon je kr neki, ker tega "prehodnga obdobja" sploh ni. Nardim izpit za avto, ga hočm it dvignt pa mi dajo na izbiro:

-imam izpit B kategorije in se s svojo Ninjo vozim ilegalno

-se s svojo Ninjo vozim legalno in avta do 21. leta ne smem vozt.

Res hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov zakon je kr neki, ker tega "prehodnga obdobja" sploh ni. Nardim izpit za avto, ga hočm it dvignt pa mi dajo na izbiro:

-imam izpit B kategorije in se s svojo Ninjo vozim ilegalno

-se s svojo Ninjo vozim legalno in avta do 21. leta ne smem vozt.

Res hvala

Lepo kontaktiraj MNZ, opiši situacijo, da pač imaš motor, ki ustreza tvojmu trenutnemu izpitu, ki si ga v skladu s takrat veljavno zakonodajo naredil in dobil in da ne pride v poštev, da ti sedaj zmanjšajo že pridobljene pravice. Boste že rešili kej. Uradniki na UE velikokrat enostavno nimajo pojma o pojmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega, bi bilo fajn ministrstvo povprašat za mnenje, ker lahko, da se v tem primeru zakon malo bolj logično tolmači.. Tisti predpis, da ne sme izvirat moč 35kw iz več kot še enkrat močnejše originalne moči je namenjen temu, da se izključi motorje, ki imajo serijsko nad 70kw in ne temu, da se "zajebava" folk u glavo, če slučajno zablokirajo motor še bolj kot je prepisano..

Moje mnenje je, da v praksi ne bo nobenih težav , če bo motor ustrezal kriteriju moči do 35kw, ki izvira iz 70kw ali manj, neglede na to, ali bo blokiran na 35kw, 25kw, ali pa 12kw smile.gif

grem zdej na prometno svetovalnico prašat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa kaj treba odšteti za izpit? Jaz bom imel minimalne ure. ( 9 ) Pa baje je ena ura okoli 30EUR? Je res to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je možno!

Ko je brat delu izpit za neomejeno (v Postojni), je bil začetek decembra in je blo vreme zaje*** v 3 PM (padal je pol sneg pol dež, temperatura glih tam nekje okol 4 stopinje) pa se ni nč pritoževal:lol:.

Jaz sem imel tudi glavno (konec november) ko je padal sneg, mrzlo je pa tudi bilo, so me kasneje v šoli tok ledvice bolele, da je bilo joj :rolleyes: . To je bilo prva in najvrjetneje tudi zadnja vožnja po snegu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov zakon je kr neki, ker tega "prehodnga obdobja" sploh ni. Nardim izpit za avto, ga hočm it dvignt pa mi dajo na izbiro:

-imam izpit B kategorije in se s svojo Ninjo vozim ilegalno

-se s svojo Ninjo vozim legalno in avta do 21. leta ne smem vozt.

Res hvala

Mah to je res bullshit, jaz že 2 leti šparam za gixsrčka, pa ni šans, da ga ne bom kupil (pa čeprav se bom vozil ilegalno), zaradi take neumnosti v zakonu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to je res bullshit, jaz že 2 leti šparam za gixsrčka, pa ni šans, da ga ne bom kupil (pa čeprav se bom vozil ilegalno), zaradi take neumnosti v zakonu biggrin.gif

Ta motor je pa men tok všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to je res bullshit, jaz že 2 leti šparam za gixsrčka, pa ni šans, da ga ne bom kupil (pa čeprav se bom vozil ilegalno), zaradi take neumnosti v zakonu :D

Ta motor je pa men tok všeč.

Ej jst že 4 leta šparam zanga pa mi 3 mesce prej vse zjebejo. :BUA:

Že ko sm kupu 125ko sm vedu da bom ob prvi priliki kupu gsx-r 600 k6

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst že 4 leta šparam zanga pa mi 3 mesce prej vse zjebejo. :BUA:

Že ko sm kupu 125ko sm vedu da bom ob prvi priliki kupu gsx-r 600 k6

K6, K7, K8 ali K9 vseeno mi je xD Samo da je :) Mogoce se CBR. Welcome to the club.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa pomoje poj kkšnga v-stroma al pa versys-a(če pa nau keša pa er-5)

sam do takrt je še douga. mogoč bojo še kj spreminjal, sj tud sami nevejo kva bi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist ki je šou pogledat a če je poj zablokiran na 25 ne sme več kot 50 al 70 bit. to res nima smisla če bo do 50.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist ki je šou pogledat a če je poj zablokiran na 25 ne sme več kot 50 al 70 bit. to res nima smisla če bo do 50.

lp

dans b oodgovor, sam še čakam da odgovori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!