Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

To pomeni da ni možno voziti en lepi in pametni motor pri 18 letih ? Razen kawasaki ninja 250 in druge " mopede " ?

Ja odvisno kaj ti pojmuješ pod lep in pameten motor..

Kar se mene tiče so npr. motorji ala Suzuki SV650, Kawasaki ER6, ipd, čist super za začetek.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zakaj pa bi potem napisali manjšo moč, če bi jaz prodajal motor zagotovo ne bi napisal manjše, rajši večjo moč !

Ja najbolje, da pokličeš pa vprašaš, če te zanima, tu ne moremo ugotovit zakaj je tako :)

Lahko se je človek zatipkal, lahko je napisal KW, ker ni imel zamar, da je željen podatek o KM, itd, itd..

aha. upam samo da bodo dobil 35kw blokade čene bo gadno. kaj boš pol motor s 70kw blokiru na 25kw. v čem je pol sploh smisu zakona??

Ja kej se bo verjetno dalo dobit sčasoma, mogoče se tudi zdaj že da.. Saj pravim, zavrti telefon pa malo povprašaj, saj ne grizejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj a na servisu ti bodo poj lahko čist vsak motor pod 70 kw blokiral??

Jah, če bo obstajala blokada zanj, ga bodo lahko. Glede blokad sem pa že zgoraj napisal, najbolje da pokličeš pa pozanimaš če obstajajo in za katere motorje obstajajo, oziroma bodo obstajale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ta ninja tudi odpade za kategorijo A2 ? http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3036512

DA!! Ninja ima 120KM v originalu, kar je več kot 70KW.. Zdej je bilo pa to res že tolikokrat napisano, da je lahko počasi jasno :D

Tale na linku je blokirana na 25KW, še iz časov ko je bilo to dovoljeno, zato piše tako malo KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau sm gledu endure pa vidm da ma kawa kle 500 50, 45,47 konjev vsak drgač napiše. zj me pa zanima kok jih ma res točn. kr če je 45, 47 tut blokade neb rabu. gledu sm tut 650gs ampak ma glih 50 konjeu kar je za 1.5 kw preveč. drgač če jih kawa ma pod 35 bi bla dost dobra izbira,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to res kar sm slišal da bodo kategorijo A1 do 125ccm od 1. 9 dvignili starost na 17 let?

že 100krat vprašano!!!

nebo nč od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj še me zanima... kaj če jaz zdaj imam izpit A1 in pred leti sem že delal za H (50ccm) in zdaj grem večer malo v disco in ne pijem soka... oz. se napijem in ko se peljem domov z mopedom me ustavijo policaji in jim tam napiham, pa jim pokažem samo izpit H kategorije in za A1 ga imam doma mi vseeno vzamejo tudi A1 izpit :hmm: ??? In še nekaj... kaj mi lahko kdo napiše kakšne motorje ki jih lahko vozim pri 18 letih in zablokiram na 35kw oz. 25kw ? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj še me zanima... kaj če jaz zdaj imam izpit A1 in pred leti sem že delal za H (50ccm) in zdaj grem večer malo v disco in ne pijem soka... oz. se napijem in ko se peljem domov z mopedom me ustavijo policaji in jim tam napiham, pa jim pokažem samo izpit H kategorije in za A1 ga imam doma mi vseeno vzamejo tudi A1 izpit trance_19_hmm.gif ??? In še nekaj... kaj mi lahko kdo napiše kakšne motorje ki jih lahko vozim pri 18 letih in zablokiram na 35kw oz. 25kw ? worship.gif

priporočam ti da kadar kol si ti na kakšnmrkol prevoznm sredstvu in ga ti upravlaš ne pij nč alkohola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imaš popolnoma prav... samo doma sem v vasi in imam okoli 3km do prvega disca zato pa se rajši zapeljem totih nekaj metrov ker za peš če bi šel pa je malo daleč... mogoče ve kaj bi se v tem primeru zgodilo ?

Popravljeno . Popravil Nero56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imaš popolnoma prav... samo doma sem v vasi in imam okoli 3km do prvega disca zato pa se rajši zapeljem totih nekaj metrov ker za peš če bi šel pa je malo daleč... mogoče ve kaj bi se v tem primeru zgodilo ?

ja... v prvih 100m boš prasnu nekam v pičko mater....

been there, done that

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj še me zanima... kaj če jaz zdaj imam izpit A1 in pred leti sem že delal za H (50ccm) in zdaj grem večer malo v disco in ne pijem soka... oz. se napijem in ko se peljem domov z mopedom me ustavijo policaji in jim tam napiham, pa jim pokažem samo izpit H kategorije in za A1 ga imam doma mi vseeno vzamejo tudi A1 izpit :hmm: ??? In še nekaj... kaj mi lahko kdo napiše kakšne motorje ki jih lahko vozim pri 18 letih in zablokiram na 35kw oz. 25kw ? :worship:

Haha ne morš verjet kaj vse preberš tukaj :D Pa kaj misliš ti? Sj A1 ne moreš imet doma H pa s seboj. Saj je vse na 1 papirju ( po novem na kartici) ne pa vsako posebej. :lol1:

Vzemi traktor pa pojdi na žur :lol1:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ne morš verjet kaj vse preberš tukaj :D Pa kaj misliš ti? Sj A1 ne moreš imet doma H pa s seboj. Saj je vse na 1 papirju ( po novem na kartici) ne pa vsako posebej. :lol1:

Vzemi traktor pa pojdi na žur :lol1:

Mogoče pa stare vozniške ni vrnil pa jo še ima od prej.. :) Ampak itak se preveri in grejo vsi izpiti dokler tistega katerega so ti vzeli ne nardiš na novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam še izpita A1 ampak ga še delam zato tega nisem vedel... se opravičujem za to noro vprašanje :worship:

Hod vn s kolesom! Sicer so kazni za to še zmer zelo velike, mislm da ti celo izpit za motor/avto/... lohk vzamejo ampak js še nkol nism meu problemou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!