Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Tole si bom jaz kar sprintal, da čez en mesec vzamem seboj ko bom šel po A1 izpit.

zakaj pa?

Jst bom mel enkrat na začetku avgusta glavno in bom uprašu kaj zdej čez 2leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa?

Jst bom mel enkrat na začetku avgusta glavno in bom uprašu kaj zdej čez 2leti

ja zatebe bo itaq velau potem nov zakon, ki bo začeu za vse velat 1.10.2009 po novem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabimo samo kaksno bolj izkuseno roko, da malo predela kompletno zadevo. Sam sem se potrudil, koliko se je le dalo.

najboljše da se to v medije spravi XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki bomo kljub vsemu vozniško dovoljenje pridobili na star način, bomo najbrž imeli novo A2 kategorijo (35kW, 0,2kW/kg, dvokratna moč ne presega izvorne)?

Precej lepo bi bilo, če bi dobili staro (25kW, 0,16kW/kg).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki bomo kljub vsemu vozniško dovoljenje pridobili na star način, bomo najbrž imeli novo A2 kategorijo (35kW, 0,2kW/kg, dvokratna moč ne presega izvorne)?

Precej lepo bi bilo, če bi dobili staro (25kW, 0,16kW/kg).

Sej boš dobil 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa?

Jst bom mel enkrat na začetku avgusta glavno in bom uprašu kaj zdej čez 2leti

zmotu sm se, A2 grem iskat 17.9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc, hvala! Za tole si zaslužiš precej :beer2:. Ker si že prišel do teh podatkov (maila) in predvidevam, da si blizu kakšnega urada, bi te prosil, če lahko prilepiš še vlogo za pridobitev vozniškega dovoljenja po starem zakonu, ko bo narejena.

Evo vprašal. Vloge ne rabiš (ti niti ne pomaga). Potrebuješ vozniško in slike, če izpolnjuješ pogoje dobiš (do 1.10.2009) "ustrezno" kategorijo. Po 1.10.2009 pa moraš tudi, če si pred tem izpolnjeval pogoje (ampak si "pozabil" vpisat) opravljat praktični del+zravniški pregled...

Torej tisti, ki imate pogoje oz. jih boste imeli do 1.10.2009 ne pozabite urediti zadev.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje. Kako se šteje da maš 2 leti vozniško dovoljenje. A se šteje od dneva ko ga nardiš, ali od dneva ko ga dobiš na uradni enoti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu dons na občin in sm dobu izpit za A2. Zdej grem lahko takoj za neomejeno delat, ker mam napisan datum 2007 v novem izpitu in imam zdej že 2 let A2 - po papirjih. Zakon tale zakon, izpit pred 21rd :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje. Kako se šteje da maš 2 leti vozniško dovoljenje. A se šteje od dneva ko ga nardiš, ali od dneva ko ga dobiš na upravni enoti?

"Potemnjeno"

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima. Jst sm naredu izpit 24.10.2007 za A1. Zdej 24.10.2009 bi mogu it pa po A2. Se pravi da bom mogu it v AŠ in odvozit praktični del?

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz tudi ravnokar z UE, vpisal A neomejeno ! (Prej sem imel vpisano A1 leta 2004, za A2 nisem sel vpisovati tako da imam sedaj v izpitu oz.bom imel A1 in A.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel zdaj en dan na občino se norega nared, pa rekel da a2 že imam dve leti če mi lahko neomejeno napišejo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu dons na občin in sm dobu izpit za A2. Zdej grem lahko takoj za neomejeno delat, ker mam napisan datum 2007 v novem izpitu in imam zdej že 2 let A2 - po papirjih. Zakon tale zakon, izpit pred 21rd :worship:

V kolikor te jaz zastopil bi lahko sel jutri se 1x na UE in vpisal se A neomejeno? Pred 21? Tu nekaj ne štima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vem kaj te je zmedlo, tam ko imas vpisano pod A2 je datum ko si naredil izpit nasploh. In NE pomeni da imas kar 2 leti že A2 . Tudi v mojem primeru imam povsod napisan datum ko sem prvo naredil izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima. Jst sm naredu izpit 24.10.2007 za A1. Zdej 24.10.2009 bi mogu it pa po A2. Se pravi da bom mogu it v AŠ in odvozit praktični del?

Da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vem kaj te je zmedlo, tam ko imas vpisano pod A2 je datum ko si naredil izpit nasploh. In NE pomeni da imas kar 2 leti že A2 . Tudi v mojem primeru imam povsod napisan datum ko sem prvo naredil izpit.

Pa če ma do dons 2 leti izpit, pol gre komot delat za neomejeno, ker ma po uradnem 2 leti izpit za A2, zakon mu pa tud zdej dovoljuje...Piše par strani nazaj vse lepo... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu dons na občin in sm dobu izpit za A2. Zdej grem lahko takoj za neomejeno delat, ker mam napisan datum 2007 v novem izpitu in imam zdej že 2 let A2 - po papirjih. Zakon tale zakon, izpit pred 21rd :worship:

Pod A2 so mu napisali tist datum ko je naredil A1 izpit, v kolikor jaz mislim, on sedaj pravi da ima po papirju ze 2 leti izpit A2 , ker tako pise tam. (Tako kot meni ki imam enako pod A neomejeno napisano 2004, pa sem takrat naredil samo za A1) In to nepomeni da imam sedaj A neomejeno ze 5 let.

No saj bo on povedal kako je prav. Jaz sem ga tako razumel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod A2 so mu napisali tist datum ko je naredil A1 izpit, v kolikor jaz mislim, on sedaj pravi da ima po papirju ze 2 leti izpit A2 , ker tako pise tam. (Tako kot meni ki imam enako pod A neomejeno napisano 2004, pa sem takrat naredil samo za A1) In to nepomeni da imam sedaj A neomejeno ze 5 let.

No saj bo on povedal kako je prav. Jaz sem ga tako razumel

prou imaš in mi je tudi dol rekla, da grem zdej takoj lahko za A neomejeno delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo 100% razume ta novi zakon je :worship: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil Bodlay
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa samo vprašal, a če maš izpit za 125ccm(in ne za 50ccm) a se potem tudi zraven za 50ccm prištejejo leta?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!