Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

A se ne šteje začetnik v prometu bilokatera kategorija izmed vse kategorij v rozasti knižici ?

Uglavnem, ne uzamejo ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne šteje začetnik v prometu bilokatera kategorija izmed vse kategorij v rozasti knižici ?

Uglavnem, ne uzamejo ! :)

Začetnik si do 21 leta starosti, tako pri avtu kot pri motorju :)

Uzamejo :grim če pa ne verjameš, pa probi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je prijatelj policist polepšal večer, danes ste mi pa pokvarli :)

Kam greste kam danes, turco ? jaz moram počakat še kaki mesc, potem po mrzlem pa povem kako je zagotovo z izpitom :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10.000 je povprečnina oz. stroški, ki si jih s svojim dejanjem storil sodišču....ali bolj preprosto: to je del sodnikove plače :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

me ne neki zanima.ko ti opravis ispit(prides pred garazo.das dol čelado ištruktor ti čestita....)pa rečejo da si opravu............. :? :OK: kam gres pol z zdravstvenim potrdilom in osebnim dokumentom?(na roško,upravno enoto;.....) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ne neki zanima.ko ti opravis ispit(prides pred garazo.das dol čelado ištruktor ti čestita....)pa rečejo da si opravu............. :? :OK: kam gres pol z zdravstvenim potrdilom in osebnim dokumentom?(na roško,upravno enoto;.....) :?

Pove ti, kdaj lahko prideš na upravno enoto po izpit (ponavad nasledn dan)... in prneseš zdravniško spričevalo in osebni dokument ter sliko + 3700 sit in pol ti naredijo vozniško .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tle da prasam k vidm da ste bl aktivni...ce hočeš predčasno dobit A neom. in si ŽE star 21 let delaš nek

poseben izpit.A kdo ve kako to zgleda??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zle 2 mesca pavze, pol pa spet akcija :P Pol se vam joinam v tole grupo, 125cc :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

look what I found:

»A-125 do 11 kW« Vsak, ki napolni 16 let lahko opravi to kategorijo. Po zdravstvenem pregledu in teoretičnem usposabljanju (tečaju CPP) vas čaka še vožnja z motornimi kolesi Yamaha. Sledi preizkus znanja iz vožnje pred komisijo avtošole Prah ter teoretični in praktični del vozniškega izpita pred izpitno komisijo.Po preteku dveh let po opravljenem izpitu se vam kategorija prepiše v kategorijo A brez omejitev.

se link da ne boste rekli da lazem: KLIK

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!