Skoči na vsebino

Okužena prostitutka delala v Celju


Shargo

Ste jo, al je niste!?  

128 članov je glasovalo

  1. 1. Ste jo, al je niste!?

    • Ja sem jo!
      8
    • Ne je nisem!
      107
    • Ja sem jo, sam ne upam povedat!
      13


Priporočene objave

1. Ubogo dete in kakšna usoda. :cry: Pišuka enim res ni namenjeno niti trohlice lepega.

Pa še moje mišljenje o delu v SLO: dve leti nazaj ni bila tako ,,makro,, okužena...po moje ni imela kaj več kot triper...no ja testirat bi se šla vseeno--če bi imela razlog seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo umiranje je na tak način prepočasno. Lahko še veliko pi...... naredijo do svojega bridkega konca.

p.s. Madonca smo zlobni...  :unsure:

nisi zloben, ampak samo neumen ... A zdaj pa ona pizdarijo dela? Hej, it takes 2 to fuck...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Bogu,

da sem kot mladič sprejel

in se vedno držal preprostega slepa:

"... ko bom tako na psu, da bom moral kurbi plačat,

si raje kupim 2 metra štrika ... "

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Bogu,

da sem kot mladič sprejel

in se vedno držal preprostega slepa:

"... ko bom tako na psu, da bom moral kurbi plačat,

si raje kupim 2 metra štrika ... "

:lol1:

Kurbe se plačuje v naprej.

A jo boš kar zavezu, da ti slučajn ne uide ? O:-) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tiste, ki imate izkušnje pri kurbah....a se tam seksa brez kondoma..... :hmm:

odvisno, kolk si prbit in kolk ti je vseen za picajzle in mal bolj resne zadeve .... a te zanima tut, v katerem žepu morš met kondom, če ga že imaš zravn? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jest izkušnje, in SYM ima čist prav......no, je eden v LJ to probal in vsem povedal.....ker če bi čakali na Postojno...bi izvedeli kvečjemu kam se da proteza pri oralnem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej, glede na to da maš izkušnje.....

a jih imam? :doze:

TC: dej drugič ne takih neumnost ispraševat .... saj veš,da uporaba kondoma ni absolutno odvisna od tega, ali si v bordelu, ali ne, pač pa od odnosa do samega sebe, od tega, ali sploh obstajajo dovolj veliki/majhni/lepi kondomi za tvoj organ... Eni pač radi "brez" in če tko dobijo, pač tvegajo :blink: pa saj razumeš ,a ne da?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, resno govorim...je blo po Tv...Trenja al nekje...je kao imel tip skrito kamero in je šel v en blok...baje da je tam ta obrt...kao pokličeš človeka, ta te s kamero prečekira in nato te povabi not....veliko je študentk baje, ki služijo na tak način denar... in takrat je tudi reklo da je v ljubljani tega veliko....se ne izmišljujem nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!