Skoči na vsebino

Okužena prostitutka delala v Celju


Shargo

Ste jo, al je niste!?  

128 članov je glasovalo

  1. 1. Ste jo, al je niste!?

    • Ja sem jo!
      8
    • Ne je nisem!
      107
    • Ja sem jo, sam ne upam povedat!
      13


Priporočene objave

kurb pa v postojni res ni.... ;)

pravijo pa, da jih je v Lj. ogromno...ne vem no....

yeaaa,

res jh = ogromno ..

tolk jh je,

taka gužva,

da druzga kt

same kurbe sploh vidš ne ..

dobesedno kurba pr kurbi

use črno od kurb

u centru sploh z avtobusa ne morš

kjh je tolk, da čist enostavno ni več placa ...

tut zate ne več

zdejpaveškenedepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, resno govorim...je blo po Tv...Trenja al nekje...je kao imel tip skrito kamero in je šel v en blok...baje da je tam ta obrt...kao pokličeš človeka, ta te s kamero prečekira in nato te povabi not....veliko je študentk baje, ki služijo na tak način denar... in takrat je tudi reklo da je v ljubljani tega veliko....se ne izmišljujem nič....

ja ,v ljubljani je, drugod pa ni. .. hehe :lol1: stari, ko bi ti vedu, kolk je tega na kmetih in v majhnih mestih, kjer se nepotešeni osamljenci pač na tak način zadovoljijo, da ni treba skos glancat ...

PS: a NTS še v Ljubljani študira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,v ljubljani je, drugod pa ni. .. hehe  :lol1: stari, ko bi ti vedu, kolk je tega na kmetih in v majhnih mestih, kjer se nepotešeni osamljenci pač na tak način zadovoljijo, da ni treba skos glancat ...

PS: a NTS še v Ljubljani študira?

Jap....na kmetis tut >OVFCE!!!!!!!

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: A to paše u to temo?????

Mislm,da OVFCE ne zahtevajo kondoma!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj bi to pomenlo...

Nujno investicijo!!!!!!!!!

Deviški pas z dvema ključavnicama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sošolke vpraš, če se kaj kurbajo ... je TC reku, da je tega ful med študentkam :)

A zdaj hočeš, da ti mojo sošolko zrihtam :? .... a si ne bi raje sam našel kakšno, da ti bo dala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj hočeš, da ti mojo sošolko zrihtam  :? .... a si ne bi raje sam našel kakšno, da ti bo dala.....

ne razumeš, sym noče navadne študentke, ki jo pač pobereš ob 2. zjutraj na kakem žuru, sym hoče tako profesionalno da plača - tip je pač dobrotnik in rad pomaga mladim študentkam se prebijat skozi študij. on bi jo tako malo kadrovsko štipendiral :devil: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumeš, sym noče navadne študentke, ki jo pač pobereš ob 2. zjutraj na kakem žuru, sym hoče tako profesionalno da plača - tip je pač dobrotnik in rad pomaga mladim študentkam se prebijat skozi študij. on bi jo tako malo kadrovsko štipendiral  :devil:  :lol1:  :grim

Poleg tega,pa je še dober gostitelj in bi ji verjetno za kakšno manjšo protiuslugo nudil tut streho nad glavo.

Da pa o njegovih "jajčkih s salamco,šunko,na zaseki" raje ne izgubljam besed.

Naš Symči je kavalir prve vrste.....in zato vreden greha......je rekla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je TC reku, da je tega ful med študentkam :)

tvoj problem je, da preslabo bereš stvari...ne vem kako ti rata opravljat tisto službo katero naj bi opravljal(sej si še p.u. na Monitorju)...

TC ni nič rekel...to so rekli po Tv...tc je le tukaj napisal kar je bilo po javni Tv povedano...medtem ko ti kr neki težiš...pa kao modruješ kolk je tega na kmetih...zanimivo ne....kako veš....

kot ti je klimbra napisal na kmetih mamo ovce....te dajo brezplačno(pervy se strinja z mano da plačevali pa ne bomo za to .) ) v ljubljani pa plačujte za to...sto ljudi sto čudi...sej na nek način razumem željo po pomoči denarja in še česa potrebnih študentk....jo tudi ne kritiziram....pa poskusi še ti razumet kaj želim napisat....

bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj hočeš, da ti mojo sošolko zrihtam  :? .... a si ne bi raje sam našel kakšno, da ti bo dala.....

ne ,TC je neki spraševal, kje pa kako se to dela ... sm mislu, da bi mu ti lahk kšno spedinala :) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ,TC je neki spraševal, kje pa kako se to dela ... sm mislu, da bi mu ti lahk kšno spedinala :)  :afro1:

res je ...in z odgovorom kako se to dela mu je postregel izkušeni na tem področju symru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ...in z odgovorom kako se to dela mu je postregel izkušeni na tem področju symru...

ne, jst sem ti sam o kondomih povedu, da jih morš met v levem žepu če greš v kurbnhaus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če TC slučajno ne bi hotu te ...khmmm... študentke, bi lahko prosim ...khmmm... men povedal, mam enga ...khmmm... prjatla, ki bi mu ...khmmm.... prav pršla! :unsure:

No, ...sem mislu, ...če boste glih zrihtal, ...da ne bi šlo v nič, ...bi je blo škoda, ...a ne. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ...sem mislu, ...če boste glih zrihtal, ...da ne bi šlo v nič, ...bi je blo škoda, ...a ne. :unsure:

Absolutno in popolnoma se strinjam s tabo, dragi prjatu Žlajf.

Če boš ti prej kot jaz dobil PM, me prosim obvesti. :) :004 ;)

p.s.

Ah ja, drgač je pa

živa panika pr men.... Res me zanima, katera sta tista dva, ki sta se v anketi opredelila, da sta jo.... :hmm:

Mislim, nikoli se ne ve... khm... mislim, ja res, čist res........ naslednje forumsko se bliža, pa če bomo kej nagi okol po sobah skakal.... :kva2: :kva2: :kva2:

Ne smem pomislt.... :blink:

A koga s štajerske poznam?! :xx: :kva2:

:book:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, nikoli se ne ve... khm... mislim, ja res, čist res........ naslednje forumsko se bliža, pa če bomo kej nagi okol po sobah skakal.... :kva2:  :kva2:  :kva2:

a to se na forumskih srečanjih dogaja?

bom moral it pa malo pogledat enkrat...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo glede na to kako tale deklina na fotki zgleda, se moram vprašat, če si tisti politiki in poslovneži ne morejo kaj boljšega privoščit :?  :?

kaj pa ves, mogoce je obvladala kaksne posebne tehnike :naughty: in je bila zato bolj iskana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!