Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Rossi k Ferrariju za 80 mio €???!!!!!

Italijanske revije, posebno revija Republica, so se na veliko razpisale da naj bi Rossi podpisal za moštvo Ferrari 3 letno pogodbo in to za kar 80 mio EUR!!! Ker se tako Rossiju, kot Šumiju iztečeta pogodbi konec leta 2006, naj bi tako Rossi že v sezoni 2007 zamenjal Šumija ter se pridružil Kimiju Raikkonenu v Ferrariju, ki naj bi z moštvom že imel dogovorjeno predpogodbo..

Glavni sponzor Ferrarija naj bi Rossija tudi že pozval, naj prekine pogodbo s sedanjim sponzorjem Gauloises. Ker pa Rossija sponzorira tudi italijanski Telekom, pri Ferrariju pa je prisoten Vodafone, naj bi že prišlo do sponzorskega konflikta.

Uglavnm, če mene prašate:  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

larifari...

upam :?

Ma se mi zdi cudno da bi presedlal na marlboro, ce pa je on odlocno proti temu da bi imel tobacnega sponzorja. Za 2006 se baje obeta da bo rossi imel svoj tim prav zaradi tega ker noce da ga sponzorira proizvajalec cigaretov. Dvomim pa da bo v F1 uspel doseci da na Ferrariju ne bo napisa marlboro.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA motociklizem bi to bla res velika škoda, ker brez Rossija to ne bo več to.

Je pa ja pol gledalcev v rumeno barvo našemljenih in vsakič, ko se na ekranih pokaže Rossi je kot potres, vsi vpijejo in navijajo.

To bi blo res škoda končat, ker je popularnost v motosceni z njim zlo narasla.

Slika: Rossi si je pršu pogledat start 125 !! ( kot vedno)

post-1102-1125385174_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res bi bla škoda za motogp..... samo po drugi strani se mi pa ne zdi tako nerealno glede F1, ki je trenutno zelo v razsulu in potrebuje karizmatičnega dirkača... Po moje bi še Berni nekaj primaknil, samo da pride v F1 .... no mogoče pa bomo spet z veseljem F1 gledali ....

p.s. Salsa, ni nam lahko !!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prebereš natančneje piše da bi bilo možno da bi bil hiter in konkurenčen v F1, ne piše pa da je možno da bo prestopil v F1. hkrati dodaja da so ga oni klicali za testiranja.. je pač izkoristil priliko voziti F1 bolid. kdo pa je nebi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prebereš natančneje piše da bi bilo možno da bi bil hiter in konkurenčen v F1, ne piše pa da je možno da bo prestopil v F1. hkrati dodaja da so ga oni klicali za testiranja.. je pač izkoristil priliko voziti F1 bolid. kdo pa je nebi??

Hvala za prevod ampak ga res ne potrebujem. Vprašanje, ki si ga cel svet zastavlja je al se lahko sploh zgodi, da bo šel al pa ne. Tko, da je moj odgovor možno čist umesen. Če ga pa Ferrari vabi na testiranja pa se vprašaj zakaj? It's like saying "why do you put condom on - I supose because you are about to shag". .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prevod ampak ga res ne potrebujem. Vprašanje, ki si ga cel svet zastavlja je al se lahko sploh zgodi, da bo šel al pa ne. Tko, da je moj odgovor možno čist umesen. Če ga pa Ferrari vabi na testiranja pa se vprašaj zakaj? It's like saying "why do you put condom on - I supose because you are about to shag". .)

ja in kaj zdaj, a realno kdo na tem planetu pričakuje absolutni NE? pa saj znate razmišlat, pa vam je jasno, da je vse možno?

Človk ne rabi bit Sibnštajn, da bi odgovoril: SEVEDA SE LAHKO ZGODI (vsaj, dokler je Rossi živ...)... ali pa se motim? Spet ste me čist zmedl - preveč parlamentirate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

larifari...

upam :?

Ma se mi zdi cudno da bi presedlal na marlboro, ce pa je on odlocno proti temu da bi imel tobacnega sponzorja.

saj sedaj tudi ima tobačnega spozorja (Gauloises)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk sem jst razumel iz tega clanka je Rossi samo izkoristil priliko da bo pelal dirkalnik F1!In da so ga oni povabli da bi vidli ce je tak hiter tudi v avtu oz formuli!Ne pise pa nic o tem da bi resno razmisljav o prestopu v F1-kar bi bla velika skoda za MotoGP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk sem jst razumel iz tega clanka je Rossi samo izkoristil priliko da bo pelal dirkalnik F1!In da so ga oni povabli da bi vidli ce je tak hiter tudi v avtu oz formuli!Ne pise pa nic o tem da bi resno razmisljav o prestopu v F1-kar bi bla velika skoda za MotoGP!

To ni prvič, da je Rossi peljal F1. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sedaj tudi ima tobačnega spozorja (Gauloises)

jap, samo ce si gledal dirko v nedeljo so povedali, da bi naj imel v letu 2006 rossi svoj tim prav zaradi tega ker noce imeti omenjenih sponzorjev. Tim naj bi sponzoriral italijanski Alice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljsa dirka tega leta(poleg Mugella)

Bravo Rossi

Pa kr nemorm verjet kako konstanten je biu Loris,pokazu je da je res izvrstn dirkac

Pa Biaggi,10strtu ,zgubu se par mest pol, nakonc pa 3ji

Skoda za haydena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, samo ce si gledal dirko v nedeljo so povedali, da bi naj imel v letu 2006 rossi svoj tim prav zaradi tega ker noce imeti omenjenih sponzorjev. Tim naj bi sponzoriral italijanski Alice.

Jest sm slisu da Nastro Azurro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo nekaj slikc iz Brna... mislim da ni treba komentarjev...

post-163-1125408645_thumb.jpg

post-163-1125408687_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...češki zajtrk - če najdeš sobo s tapravo gazdarico...

:-))

post-163-1125410644_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!