Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Me pa zanima ena druga zadeva - potenje nog v škornjih!

Saj za enkrat še ni teh problemov, ampak ko bo par stopionj topleje pa zna postati neprijetno!

Ali uporabljate kakšne posebne preparate proti potenju nog ali pa kaj takega, kar vsaj preprečuje neprijeten vonj, ki nastane čez nekaj časa?

Popravljeno . Popravil burgy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil včeraj v Lju........ma je bilo 35 stopinj...v čevljih kakih 50....ma ni kaj treba potrpet! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič pa sandale v kufer vrži ;)

Ja, jz zdej to delam, ko se na fax vozim. Se obnese ;) :) :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
No, midva z mojo predrago sva sla glih v hmc za njo, jakno gledat, na koncu sem pa jaz tam kar skornje kupil. Kupil sem SIDI B ONE, crno sive barve(hudo lepe) s skoraj popolno zaščito. Na nogo mi zaenkrat sedejo fenomenalno, bomo pa se videli kako je v voznji. Upam, da ravno tako. :P :D :D :D

lp

Zanima me koliko je bila zadnja cena za Sidi B one?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, midva z mojo predrago sva sla glih v hmc za njo, jakno gledat, na koncu sem pa jaz tam kar skornje kupil. Kupil sem SIDI B ONE, crno sive barve(hudo lepe) s skoraj popolno zaščito. Na nogo mi zaenkrat sedejo fenomenalno, bomo pa se videli kako je v voznji. Upam, da ravno tako.  :P  :D  :D  :D

lp

Zanima me koliko je bila zadnja cena za Sidi B one?

Redna cena je bila ca. 43000 sit, z 10 % popustom dal nekaj cez 37 jurjev.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pa tk vesela, da morm spet gobcat ... jutri dobim nove škornje ... :D Pa lupčka unmu, ki mi jih je zrihtal oz. obema :D Madona se bo zdej še bolj luštno vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dajo v HMC vedno 10% popusta na gotovino? Kako se pa kaj čevlji obnesejo po teh 3 mesecih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest pa naslednjo sezono ali pa pozimi nameravam kupiti ene motoristične škornje imam pa sledeči problem:

-trenutno vozim enduro a nočem škornjev, ki bi bili uporabni samo na enduro motorju, saj bi rad prešaltal na nekaj "nagega" :P po možnosti fazer

-rad bi take škornje da se z njimi da tudi malo hodit (ne mislim it u njih na pohod, samo nočem da me po 5 urah noge ubijajo ko bom racal na kakem motozboru kakih 5-6 ur)

-rad bi da imajo zadovoljivo zaščito

-cena hmmm okoli 20.000sit oz 100eur???? :blink:

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj bi rad prešaltal na nekaj "nagega" :P po možnosti fazer...

...a ti tud upaš na novga fazerja...

...naked... :unsure: :rolleyes:

02659633.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa naslednjo sezono ... po možnosti fazer

....

-cena hmmm okoli 20.000sit oz 100eur???? :blink:

Hvala za pomoč

Fazer - Hja odlicna resitev B)

Jap - Trzin poleg OLPja ;) Vendramini skornji zakon press :)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dajo v HMC vedno 10% popusta na gotovino? Kako se pa kaj čevlji obnesejo po teh 3 mesecih!

10 % popust dobis v hmc vedno, ko kupis motor pri njih :rolleyes: . Drgac so mi pa cevlji po teh slabih 4 mesecih se vedno zlo vsec, tako pri voznji, kot npr. tudi pri kaksni hoji(kot je navedel primer marem-motozbori). Bi pa tezko povedal o njih kaj drugega, saj so to moji prvi prav motoristicni skornji, tko da kaksne primerjave z ostalimi ne morem delat. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marem isti problem mam tud jst! Sicer ne mislm še nasledno sezono na fazerja prešaltat (denarnca trpi :( ) sicer pa iščem tud neki podobnga! Zdej zaenkrat mam gor kr piščančke - alternativa - so masivni, trd gumjast podplat, nepremočljivi, pa tud dost visok na nogo pridejo! Kaj pa u Munich a bi se splačal it pogledat!? (tud še kej drucga zraven valda :rolleyes: )

lep dan vsem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa u Munich a bi se splačal it pogledat!? (tud še kej drucga zraven valda :rolleyes: )

lep dan vsem :D :D

Februarja na Imot-u 2004 dobis lahko 1/2 cene ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me če je velika razlika v varnosti med visokimi in polvisokimi škornji? Meni so namreč polvisoki bolj všeč. Pa v njih je bolj udobno hoditi na okrog.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je velika razlika v varnosti med visokimi in polvisokimi škornji? Meni so namreč polvisoki bolj všeč. Pa v njih je bolj udobno hoditi na okrog.

lp

Odvisno, kje te hoče nosilec obcestne "zaščitne" ograje prerezati - če v gležnju, so dovolj, če malo višje, niso dovolj polvisoki škornji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je velika razlika v varnosti med visokimi in polvisokimi škornji? Meni so namreč polvisoki bolj všeč. Pa v njih je bolj udobno hoditi na okrog.

lp

Odvism kje se vozš!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukecb!

Vsekakor so visoki čevlji veliko boljši glede zaščite od polvisokih! Vsaj ene 10 cm nad gležnjem naj bi čevlji že segli. Sem na rendgenu vidu kok zgleda po pripadcu če imaš nizke čevlje in treščiš v nekaj trdega z nogo ( v gležnju je nogo kar odtrgalo)! Visoki čevli bi to sigurno preprečili. Nizke lahko tudi sname z noge kar je pri visokih nemogoče. Stvar všečnosti in konforta pri nošnji in obuvanju so pa druga pesem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo. Tut jst nameravam kupt škornje čez zimo. To bojo moji prvi škornji, zato me zanima, na kaj morem bit pozorn pri nakupu. Gledal sm tut že neki modele in se mi zaenkrat še najboljš vidijo Sidi in Oxtar škornji. Kupujem jih za cestn motor. Skratka čim več nasvetov, primrjav med zgornjima in še to : ka bi se bolj splačalo it v Munchen al jih kupim zdej, ko majo naši trgovci popuste (20%) ?

LP DAvid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej se ti škornje ful splača pr pilkotu v lljubljani kupt ma 30% na wintex škorje tko da pridejo okol 30.000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!